Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Asi moc dobře víš, že být nezadaná, je občas pořádná fuška. Všude kolem tebe jsou zamilované páry, které vypadají tak dokonale, že by z fleku mohly hrát v nějakém slaďáku. Rozhodně bychom ale neměly zapomínat na to, že i život nezadané dívky může ...

10 důvodů, proč je lepší být SINGLE

Radost
zdroj: Thinkstockphotos Radost
aktualizováno 14.08.2017, 00:00 | 14.08.2017, 00:00 | Krásná.cz

Asi moc dobře víš, že být nezadaná, je občas pořádná fuška. Všude kolem tebe jsou zamilované páry, které vypadají tak dokonale, že by z fleku mohly hrát v nějakém slaďáku. Rozhodně bychom ale neměly zapomínat na to, že i život nezadané dívky může být fajn.

Máme pro tebe deset důvodů, díky kterým si sama uvědomíš, že single život není vůbec špantý. 

 

1. Neplýtváš láskou. Lásku bychom si měly schovávat pro někoho, kdo za to opravdu stojí.


2. Máš volné víkendy! A tak se nemůže stát, že bys je musela trávit s matkou svého přítele, nebo třeba koukáním na akční sci-fi, které tak nenávidíš.


3. Odpočineš si!
Určitě sama víš, že ve vztahu člověk neustále přemýšlí o tom, zda je všechno v pořádku, a jestli je tvůj protějšek spokojený. Pokud jsi single, pak určitě oceníš, že se nemusíš stresovat těmito myšlenkami.

 

 

4. Už žádné pseudokomplimenty! Kluci občas nevědí, jak se k nám mají chovat, a tak přicházejí na řadu rádoby komplimenty, které nás spíše urazí. Raději si počkej na někoho, kdo se k tobě bude chovat jako pravý gentleman.


5. Konec čekání! Konec čekání na zavolání, na zprávu, na schůzku. Uff! Konečně víš, na čem jsi, a to je ten nejlepší pocit na světě.


6. Už žádné porovnávání. Možná tě samotnou občas vyčerpávalo, že jsi váš vztah neustále porovnávala se vztahem kamarádky. Můžeš si oddechnout, protože už žádné porovnávání nehrozí.

 


7. Život bez slz. Nefunkční vztah si mnohdy vyžádá více slz než úsměvů,  tak  můžeš vyhodit všechny  zásoby kapesníčků, protože už je nebudeš potřebovat.


8. Nemusíš nikoho přesvědčovat. Už žádné  nenápadné nabádání k tomu, aby ti koupil květinu, nebo aby tě vzal na večeři. Raději si pěknou kytku kup sama a na dortík vezmi mamku. Přece se nemusíme nikoho doprošovat.


PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak se vyrovnáváte s rozchodem?
20 znamení, že rozchod je na spadnutí
Jak ustát rozchod? ZKUŠENOSTI ČTENÁŘEK


9. Čas na flirtování.
Zatímco ses dříve nemohla podívat na žádného kluka, teď si můžeš svobodu užívat s otevřenýma očima. Směle do toho.


10. Užívej si single život, protože nebude trvat věčně.
Na světě zaručeně chodí někdo, kdo se k tobě výborně hodí. Je jenom otázkou času, kdy se potkáte.0 hlasů
Vaše hodnocení