Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ve čtvrtek 7. 2. byla během slavnostního galavečera vyhlášena vítězka Miss Czech Republic. Nejkrásnější dívkou tohoto roku se stala Denisa Spergerová (18) z Českých Budějovic, hned za ní se umístila Pražačka Maria Boichenko (22) a na třetím místě ...

10. ročník Miss Czech Republic má svou vítězku: Luxusní výhru si ale moc neužije

Miss Czech Republic
zdroj: Profimedia Miss Czech Republic
aktualizováno 08.02.2019, 13:42 | 08.02.2019, 13:05 | Krásná.cz

Ve čtvrtek 7. 2. byla během slavnostního galavečera vyhlášena vítězka Miss Czech Republic. Nejkrásnější dívkou tohoto roku se stala Denisa Spergerová (18) z Českých Budějovic, hned za ní se umístila Pražačka Maria Boichenko (22) a na třetím místě Andrea Prchalová (19) z Havlíčkova Brodu.

Korunku Denise Spergerové předala bývalá vítězka Kateřina Kasanova za přítomnosti zakladatelky a ředitelky soutěže Miss Czech Republic Taťány Makarenko, která sama zazářila v červených šatech.


Denise Spergerové je teprve osmnáct let a dále ji čeká nejen reprezentace Česka ve světové soutěži Miss World, ale také maturita. Denisa se svými 182 centimetry vyhrála roční užívání bytu v Praze a auta Mercedes-Benz, pro začátek však využije pouze auto. Zatím chce totiž zůstat v Budějovicích, kde studuje jazykovou školu. Mezi její zájmy patří zdravá výživa a exotická jídla.

 

Miss Czech Republic
(Foto: Profimedia)


Druhá dívka v pořadí Maria Boichenko získala titul první vicemiss a Andrea Prchalová se stala druhou vicemiss. Třetí vicemiss už nevolila porota, ale fanoušci na sociálních sítích. Jejich srdce si získala čtyřiadvacetiletá Miroslava Pikolová, která už v minulosti vyhrála titul miss Roma.


Galavečer proběhl v Boby centru v Brně. Moderátoři akce, David Gránský a Jakub Kotek, prohlásili, že Brno má totiž v soutěžích krásy dlouhou tradici. Také má podle nich toto město skvělou barovou scénu.


Soutěžilo celkem deset finalistek, mezi nimiž překvapivě převažovaly brunetky. Na začátku galavečera se každá dívka představila a řekla, proč by zrovna ona měla mít u poroty šanci na výhru.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Já být v Miss, tak to psychicky nedám

Nahlédnutí do zákulisí soutěže Miss VŠE 2013

České Miss 2015 se učí od Dermacolu!

 

Módní návrhářkou pro letošní ročník byla originální Natali Ruden, která zasedla i v porotě a jejíž modely dívky představily během přehlídky inspirované Asií. Následující promenáda v plavkách byla velmi energická a svou podmanivou choreografií ji doprovázeli tanečníci.


V dalším bodu programu si dívky ve žlutých kalhotových kostýmech losovaly otázku, na kterou musely odpovědět. Otázky byly občas záludné, témata se týkala například zvýšení platu zdravotníků, třídění odpadu nebo v jaké zemi by žena mohla nejlépe pomáhat. Jedna z dívek dokonce na Davidu Gránském simulovala masáž srdce. Nechyběla ani otázka, zda je důležitější krása nebo charisma.

 

Miss Czech Republic
(Foto: Profimedia)


Natali Ruden navrhovala také šaty, ve kterých dívky přišly na vyhlášení vítězek. Finalistky se objevily v krásných zářivých šatech, které měly odlesky do zlata nebo do stříbrna.


Hlavní role večera sice patřila dívkám, vystoupili však také Mike Spirit, Emma Drobná, Sharlota a Victoria Velvet. Na otázku od moderátorů, jestli Mike Spirit upřednostňuje Češky nebo Slovenky, odpověděl: „Vždycky jinak. Dnes mi přijdou krásnější Češky, zítra to budou Slovenky a pozítří třeba Ukrajinky.“0 hlasů
Vaše hodnocení