Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Bez diáře spousta z nás nefunguje. Nemusí ale fungovat jen jako zápisník pro schůzky a důležité události, ale i deník pro mimořádné vzpomínky, životní výzvy a pocity, na které nechcete zapomenout.

11 průvodců dokonalým rokem 2019

Diář
zdroj: Getty Images Diář
aktualizováno 18.12.2018, 00:01 | 18.12.2018, 00:01 | Krásná.cz

Bez diáře spousta z nás nefunguje. Nemusí ale fungovat jen jako zápisník pro schůzky a důležité události, ale i deník pro mimořádné vzpomínky, životní výzvy a pocity, na které nechcete zapomenout.

To-do list, kalendář pro důležité schůzky, zápisník úkolů a školních projektů. Diář ale může být nejen tím. V posledních letech jsou populární různé diáře a deníčky, které se mají stát šikovným průvodcem, který motivuje, kontroluje a povzbuzuje na cestě za svými sny – ať už chceme zhubnout, víc cestovat nebo jen pozvednout sebevědomí.


Diář by navíc neměl být jen nudný zápisník, rozzáří ho nejen zápisy pestrou škálou propisek, ale i kreativní obrázky a výkřiky, stejně jako veselé samolepky. Ty promění neosobní diář v pestrobarevný bullet journal.

 

ČTĚTE TKAÉ:

Jednoduchý a FUNGUJÍCÍ návod, jak si splnit své sny
Jak uchovat vzpomínky z prázdnin? Vyrob si netradiční deník
Proč si psát deník?


Jaké kousky pro rok 2019 zaujaly nás? Inspirujte se:

 

Diáře 2019
(Foto: Archiv firem)

 

* A Cup of Style: Diář 2019 (199 Kč, prodává martinus.cz). Sestry Lucie a Nicole Ehrenbergerovy představily jako již tradičně stylový minidiář pro rok 2019, který se vejde i do nejmenší kabelky, a přitom v něm je stále dost míst na plánování úkolů, povinností i volnočasových aktivit. A kromě toho skrývá i několik překvapení, která tě jistě potěší. Kromě tohoto mají i objemnější motivační diář (280 Kč), který obsahuje třeba vyzkoušená praktická doporučení, jak si lépe organizovat čas, jak umět ušetřit nebo jak být sebevědomější.


* 1. Diář speciálně pro ženy 2019 (499 Kč, prodává fler.cz). Každá jsme jedinečná! A každé ženě nabízí diář své jedinečné využití. Můžete jej plně využít podle svých aktuálních potřeb. Zaplňte diář vašim životem. Plňte jej pracovními záležitostmi, radostmi, myšlenkami, nápady, plány, které vás čekají. Těšte se s ním na odpočinek a dovolenou. Svěřte mu, s čím si nevíte rady. Malujte do něj, klidně ho pohlaďte a přivoňte. Je to váš život! Prožívejte jej ve všech jeho barvách - takový jaký je – právě teď.


* Luxusní diář Albi (249 Kč). Snadné zavírání na úzkou kulatou gumičku a elegantní obal v decentních barvách. Jednoduchý minimalistický vzhled dává vyniknout vašemu osobnímu stylu. Diáře mají kromě týdenního kalendária také plánovací kalendář, přehledný kalendář, místo na poznámky a adresář a kapsy na vizitky.


* Hanka Kynychová: Diář 2019 (269 Kč, prodává luxor.cz). Vydejte se na zábavnou cestu za zdravím, krásou a sebeláskou! Známá cvičitelka a trenérka Hanka Kynychová se v diáři podělí o své tipy a nápady, jak si udělat čas sama na sebe, věnovat se pohybu a zdravému životnímu stylu v dnešní uspěchané době. V originálním diáři na rok 2019 pro ženy a dívky najdete kromě spousty místa na běžné povinnosti a vlastní poznámky také konkrétní tipy na cvičení, doporučení pro vyvážené stravování i nezbytnou dávku motivace.


* Týdenní literární diář Papelote (550 Kč). Co den, to jeden příběh a k tomu dostatek prostoru pro ten, který rozepíšete vy. Diář plny mikrovyprávění spisovatele Ondřeje Buddeuse, které doprovází náladové fotografie Filipa Šacha. Vše ukryto v klasické knižní vazbě, za kterou se vaše knihovna rozhodně nebude stydět. Dvojice všitých záložek pomůže s orientací ve vlastním vyprávění, na něž týdenní kalendárium s horizontálním rozvrhem poskytne dostatek prostoru.

 

 

* Vašek Krejčík: Diář Žijte jógu 2019 (349 Kč, prodává jogavirtual.cz). Chcete mít svůj rok originální, dynamický a radostný? Nepohrdnete občasnou motivací? Rádi přemýšlíte a uvažujete o kráse, józe a klíčujete své emoce? Pojďte objevovat svá zákoutí, zaznamenávejte si vše, kreslete si, co přichází do týdenního kalendáře s fotkami, příběhy, citáty, úplňky a dalšími tipy, které se budou hodit. Pročistěte si každý večer svou mysl, abyste do dalšího dne vstoupili čistí, nepřetížení a s radostí.
 

* Agnes Miksch: Diář 1 000 statečných 2019 (238 Kč, prodává jota.cz). Tento diář zahrnuje mnoho inspirativních příspěvků známých osobností z našeho kulturního a společenského prostředí, ale i těch neznámých, zdánlivě obyčejných. Všechny spojuje jedno: jsou jedněmi z 1 000 statečných. A svými osobními příspěvky vás budou po celý rok bavit i inspirovat. Koupí tohoto diáře, který podpořily jedinečné osobnosti, přispějete na financování studií v oboru dětské onkologie a hematologie.


* Magnetické diáře Albi na rok 2019 (249 Kč). Mají kovové magnetické zavírání a elegantní obal v decentních barvách. Jednoduchý minimalistický vzhled dává vyniknout vašemu osobnímu stylu. Nechybí tkanička jako záložka pro snadnou a rychlou orientaci na aktuální týden.

 


* Motivační diář s deníkem vděčnosti Infinity (349 Kč, dostupný na diarinfinity.cz). Chceš přestat odkládat činnosti v nedohledno a prohloubit sebedůvěru? Začni žít tak, aby tě každá vteřina naplňovala. Motivuj se, naplánuj – a konej! Buď produktivní, zorganizuj si čas a na nic už nezapomeň. Kromě diáře tu najdeš prostor i pro deník vděčnosti, kam si můžeš pravidelně zapisovat malé i velké události, za které ten den vděčíš. Potvrď si i ty, že vděčnost je cesta ke štěstí.

 

* Coelho Paulo: Cesty - Diář 2019 (269 Kč, prodává Luxor). Diář s jedinečnými citáty z děl spisovatele Paula Coelha má hlavní téma „cesty“ a obsahuje originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé myšlenky, které pronášejí jak postavy jeho románů, ale také autor sám ve svých fejetonech. Je to ideální dárek pro každého, kdo si přeje, aby ho slova tohoto věhlasného spisovatele provázela každým dnem roku 2019.


* Bjůty diář, Týdenní plánovač se samolepkami (474 Kč, prodává martinus.cz). Beauty bloggerka GetTheLouk namotivovala své fanoušky, aby se zbavili strachu a ukázali světu, čemu se věnují a poslali jí svou tvorbu. Mezi nimi byly i ilustrátorka Eva a grafička Verča, se kterými dala dohromady tento diář, který by neměl být jen motivační. Nabízí také nástroje v podobě zábavných trackerů, které vám pomohou sledovat pokroky ve vaší beauty rutině, ale i přehledně plánovat nejrůznější aktivity pomocí ilustrovaných samolepek.0 hlasů
Vaše hodnocení