Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Určitě nám dáš za pravdu, že každé prázdniny rychle utečou. Proto je dobré mít plán, se kterým zažiješ všechno, co si přeješ. Sestavili jsme seznam patnácti věcí, které bezpodmínečně musíš v létě zažít, vyzkoušet či ochutnat.

15 věcí, které letos v létě musíš stihnout!

Léto
zdroj: Thinkstockphotos Léto
aktualizováno 10.07.2017, 00:16 | 10.07.2017, 00:16 | DyA

Určitě nám dáš za pravdu, že každé prázdniny rychle utečou. Proto je dobré mít plán, se kterým zažiješ všechno, co si přeješ. Sestavili jsme seznam patnácti věcí, které bezpodmínečně musíš v létě zažít, vyzkoušet či ochutnat.

Vezmi si papír a k našemu seznamu připiš i své letní touhy, které chceš naplnit. Všechny splněné aktivity si odškrtni, abys v seznamu měla větší přehled.


1. Letní flirt
Co by to bylo za léto, kdybys nezažila alespoň jedno letní rande? Taková nezávazná letní láska není jenom doménou filmů a romantických knížek. A kdo ví, třeba letní láska přeroste v tu celoživotní?


2. Vyzkoušej paddleboarding!

Tak tuhle aktivitu rozhodně musíš vyzkoušet. Paddleboarding je v současné době velmi populární, takže je nejvyšší čas, aby si získal i tebe.


3. Šílená zmrzlina

Avokádová, rýžová nebo třeba parmazánová? Tak tyhle příchutě zní opravdu šíleně, ale to ještě neznamená, že i šíleně chutnají. Zkus tohle léto zapomenout na klasickou vanilkovou, a ochutnej něco netradičního.

 


4. Offline den
Být celý den offline? Bez sociálních sítí? I když se ti může zdát, že takový den bys nepřežila, nenech se zmást. Uvidíš, že si dokonale odpočineš a nakonec ti ani Facebook s Instagramem nebudou chybět.


5. Crazy selfie
Kdy jindy vymýšlet bláznivá selfíčka než v létě? Můžeš si na pomoc přizvat i kámošku a společně vytvořit opravdu šílenou fotku, ze které bude sršet léto a pohoda.


6. Noc pod širákem
Nemusíš být tremp, ani se vydávat do divoké přírody, abys zažila noc pod širákem. Klidně si s kamarádkou nebo přítelem ustel na zahradě. Alespoň se nebudeš muset bát, že vás někdo přepadne.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Nejlepší festivalový outfit pro trendy i pohodlí + co nezapomenou přibalit do kabelky
Pozor na letní tropy! Zde jsou rady, jak je přežít
Hladké nohy po celé léto? Žádný problém!


7. Letní kino
Multikina jsou sice fajn, ale atmosféře letního kina se rozhodně nic nevyrovná. Podívej se na internet, a třeba tě překvapí, že i ve tvém městě funguje letní kino.


8. Uspořádej pool párty
Máš zahradu s bazénem? Pokud ano, pak uspořádej bazénovou párty, na kterou pozvi své přátele. Můžeš jim připravit i osvěžující drinky, které je v parném počasí alespoň na chvilku ochladí.

 

 

9. Vyraz na výlet
Nikdo nechce prosedět celé prázdniny doma. Udělej si výlet za hranice nebo klidně procestuj naší republiku. V obou případech poznáš nová místa, a o to jde při cestování především.


10. Tvoř!
Co ráda děláš ve volném čase? Maluješ, vyrábíš náramky nebo třeba píšeš povídky? Zkus o prázdninách dělat to, na co během školního roku nemáš čas.


11. Vydej se na koupaliště!

Nenutíme tě, abys zanevřela na bazén, který máš na zahradě. Spíše ti naznačujeme, že koupaliště je ideální místo k seznámení s novým objevem (viz bod č. 1).

 


12. Překonej svůj strach
Je něco, co bys chtěla udělat, ale bojíš se? Ať už jde o bungee jumping nebo třeba jazykový pobyt v zahraničí. V každém případě seber veškerou svou odvahu a dej strachu stopku! Uvidíš, že všechno dokážeš.


13. Najdi si brigádu

Zkus si alespoň na jeden měsíc najít brigádu, která tě bude bavit. Poohlídni se ve svém městě, a třeba tě překvapí, kde všude hledají pomocnou sílu.


14. Navštiv prarodiče

Určitě jsi jako malá jezdila na prázdniny k babičce a dědovi. Zkus tento zvyk oprášit i letos. 


15. Hlavně si je užij
Tohle je ten nejpodstatnější bod ze všech. Je důležité, aby sis prázdniny náležitě užila. Měj na paměti, že zanedlouho jsou tu zase desetiměsíční galeje v podobě školy.0 hlasů
Vaše hodnocení