Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Prázdniny jsou v plném proudu, což znamená, že je ideální období na odpoledne strávené s nejlepší kamarádkou. Co takhle si udělat holčičí den jen pro sebe? S jakými tipy si ho tutově užijete?

3 tipy na skvělý letní den strávený s tvou nejlepší kamarádkou

kamarádky - 3
zdroj: Getty Images kamarádky - 3
aktualizováno 09.08.2018, 00:00 | 09.08.2018, 00:00 | MT

Prázdniny jsou v plném proudu, což znamená, že je ideální období na odpoledne strávené s nejlepší kamarádkou. Co takhle si udělat holčičí den jen pro sebe? S jakými tipy si ho tutově užijete?

1) Denní program
Naprogramovat si den je základ. Ideálně by mělo jít o takovou aktivitu, která bude odpovídat počasí, zabaví vás obě, a zároveň posílí vaše přátelství. Co takhle koupání u bazénu s nějakým holčičím čtením a povídáním? Když to zrovna počasí umožní, dalším skvělým tipem je vyjížďka na nějaké nové, zatím neprozkoumané místo. Vyšlápněte si společně nějaký vrchol, projděte se přírodou a nebo jeďte do městečka, ve kterém jste nikdy nebyly.

 

kamarádky - 2
(Foto: Getty Images)


2) Večerní program
Po prováleném dni u bazénu budou vaše pleť i vlasy potřebovat doplnit ztracenou vláhu. Co takhle si udělat nějaký beauty večer? Vyrobte si domácí masku na pleť z čerstvého ovoce a vyživte své konečky vlasů kokosovým olejem. K tomu si můžete pustit třeba váš oblíbený seriál anebo film.

 

kamarádky - 1
(Foto: Getty Images)


3) Občerstvení
Ke skvělému programu přirozeně patří také výborné jídlo. A koneckonců také svůj odpolední program můžete celý soustředit kolem jídla, například ve formě pikniku. Odpoledne u bazénu si skvěle zpříjemníte sezónním ovocem a domácí limonádou. Ideální zdravou svačinou nebo lehkým obědem je například salát nebo chlebíčky s domácí pomazánkou. Zkrátka si s přípravou jídla vyhrajte.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak si udržet dobrou kamarádku

Program na tvoje léto!

5 tipů, jak si užít léto na plné obrátky!


Ať už naplánujete jakýkoli program, nezapomínejte, že prioritou je právě čas strávený s kamarádkou. Užijte si ho.0 hlasů
Vaše hodnocení