Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nemusíme být za každou cenu dokonalé! a Všechny holky jsou krásné, takové jaké jsou! říkají známé modelky, instagramerky, youtuberky a influencerky. Které z nich se vyplatí sledovat a kdo zaručeně nakopne vaše sebevědomí?

Potřebuješ nafouknout sebevědomí!? Tyhly 4 úžasné holky musíš sledovat

holky
zdroj: Instagram holky
aktualizováno 14.08.2018, 00:00 | 14.08.2018, 00:00 | MT

"Nemusíme být za každou cenu dokonalé!" a "Všechny holky jsou krásné, takové jaké jsou!" říkají známé modelky, instagramerky, youtuberky a influencerky. Které z nich se vyplatí sledovat a kdo zaručeně nakopne vaše sebevědomí?

1) Projekt "za normální holky"

 

holky - 1
(Foto: Instagram)


Autorkou tohoto českého "laskavého" projektu je Kristýna Dolejšová. Na svém instagramu sdílí radosti i starosti běžných holek a ukazuje, že všechny dívky jsou "normální" a všechny trápí dost podobné problémy. A hlavně tvrdí, že všechny jsme krásné svým osobitým způsobem, a neměly bychom si nechat okolím diktovat, jak máme vypadat. Dost často sdílí i tipy na další, většinou zahraniční slečny s podobným zaměřením.


2) Ashley Graham - super size modelka

 

holky - 3
(Foto: Instagram)


Tato super-size modelka je důkazem toho, že žena může být skutečně krásná v každém těle - pokud se tak bude cítit. Přestože jí zdravě a pravidelně cvičí, není modelkou ve standardním slova smyslu. A vůbec jí to nevadí. Proč? Naučila se mít se ráda.
 

3) Cassandra Bankson - i modelky mají akné

 


Cassandra Bankson patří mezi dívky, které se v životě potýkají nebo potýkaly se skutečně silným akné. Přesto se jí podařilo proniknout do světa modelingu. Zvládnout jakoukoli vlastní nedokonalost je v tomto světě mnohonásobně složitější než v tom našem "běžném" - krása a dokonalost je tu nejpřísnějším měřítkem. Své tipy, jak akné zakrýt a léčit, sdílí proto na svém Youtube kanále.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Chybí ti sebevědomí? 7 tipů, jak si víc věřit!

Nízké sebevědomí? A proč?

Potřebuješ větší sebevědomí? Praktická cvičení, která fungují!
 


4) Sabina Karlsson - krása je různorodá

 

holky - 2
(Foto: Instagram)


Sabina Karlsson se svým vzhledem dost dlouhou dobu bojovala. Neměla ráda své pihy a "kila navíc". Přesto se stala tváří L'Oréalu a nyní je sama se sebou maximálně spokojená. Přijata totiž fakt, že její krása neodpovídá možná standardům, ale přesto si své obdivovatele najde. A začala se tak cítit skvěle ve své vlastní kůži. Se vším všudy.0 hlasů
Vaše hodnocení