Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nákupy vánočních dárků jsou každý rok zaručeným receptem na zvýšení hladiny adrenalinu. Obzvláště pokud vše doháníš na poslední chvíli v přeplněných obchodních centrech. Jak se tomu letos vyhnout?

5 důvodů proč letos nakupovat dárky online

On-line nakupování
zdroj: Thinkstockphotos On-line nakupování
aktualizováno 26.11.2014, 12:56 | 26.11.2014, 12:56 | Krasna.cz/trm

Nákupy vánočních dárků jsou každý rok zaručeným receptem na zvýšení hladiny adrenalinu. Obzvláště pokud vše doháníš na poslední chvíli v přeplněných obchodních centrech. Jak se tomu letos vyhnout?

Zkus nákupy online. Uspoří ti čas a z pohodlí domova ti nabídnou spoustu inspirace na originální kousky. Pokud jsi to ještě nezkusila a stále váháš, tady je pět důvodů, které tě přesvědčí, že online nákupy jsou IN.

 

1. Hysterie, stres a davy v obchodních centrech


Davové šílenství v obchodních centrech je před Vánoci sázkou na jistotu. Věnuj svůj drahocenný čas raději rodině, koníčkům či přípravám na vánoční svátky.

 

2. Výběr z pohodlí domova


Není nic příjemnějšího než zasednout v teple domova a v klidu vybírat dárky online. Pokud vybereš zavedené e-shopy, mnohdy narazíš na originální kousky, které neulovíš ani v nákupáku.

 

3. Doprava zdarma


Některé e-shopy dokonce zavádějí dopravu zdarma, takže za dárky nezaplatíš ani o kačku navíc. Například módní e-shop DifferentFashion.cz: „Všechny objednávky nad 1000 Kč mají automaticky poštovné zdarma," říká Anna Štumpf, PR manažerka. Podobně můžeš na módním e-shopu tamsinlondon.cz mít poštovné zdarma, pokud zboží zaplatíš bankovním převodem, chceš-li pořídit blízkým pod stromeček voňavé dárky, pak na fann.cz při nákupu nad 500 Kč opět poštovné neplatíš. Jestli většinu dárků pravidelně pořizuješ v knihkupectví, pak letos vyzkoušej internetové: na martinus.cz máš při nákupu nad 1490 Kč poštovné zdarma.

 

 

4. Rychlé dodání


Rychlé dodání je zvláště před Vánoci oblastí, ve které se e-shopy předhánějí. Výhodu mají ti, kteří fungují na bázi výdejen, čímž ti umožní si vybrané zboží vyzvednout a osahat třeba ještě ten samý den. „Díky závozům 4x denně mají naši zákazníci svou objednávku na jedné z pražských výdejen zhruba dvě hodiny po objednání. Pro ty, kteří nepotřebují zkoušet, jsme zavedli expres výdejny, které nákup ještě více urychlí,“ říká PR Manager Zoot.cz, Andrea Burgerová.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Povánoční on-line výprodeje? Nakupuj bezpečně!
Kde nakupovat on-line? Fashion shopy, které nás baví
Na co pozor při nakupování z asijských e-shopů

 

5. Vrácení zdarma


Pokud tohle umí tvůj e-shop, tak není co řešit. Dárky můžeš vyřešit už dnes, a pokud se netrefíš, v klidu je můžeš vrátit po Vánocích.

 

Tip: Nová móda


Velkou výhodou e-shopů je to, že mnohdy nabízejí zahraniční značky, které nejsou v obchodních řetězcích úplně běžné, a tak dávají módnímu světu nový rozměr. Máte možnost nakoupit kousky, ve kterých jen tak někoho na ulici nepotkáte.

 

A co ty? Kupuješ vánoční dárky on-line? Co na internetových nákupech máš nejradši ty?0 hlasů
Vaše hodnocení