Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přinášíme vám důležité informace o vagíně, které využijí jak dámy, tak i pánové. Jak se říká: Co se v mládí naučíš, ve stáři jako když najdeš.

5 faktů o vagíně k neuvěření! Tohle v učebnicích nenajdeš

vagina
zdroj: Thinkstockphotos vagina
aktualizováno 27.08.2014, 00:00 | 27.08.2014, 00:00 |

Přinášíme vám důležité informace o vagíně, které využijí jak dámy, tak i pánové. Jak se říká: "Co se v mládí naučíš, ve stáři jako když najdeš."

Vagína neboli pochva se skládá z několika částí. Vnější oblast se nazývá vulva, kde se nachází malé a velké stydké pysky, klitoris a močová trubice. Poševní sliznice mění odstín v závislosti na fyziologických změnách. V "normálním" stavu má narůžovělou barvu, při menstruaci se mění na tmavě růžovou a při těhotenství na fialovou. A co dál?


1. 8000 - číslo nervových zakončení v klitorisu

 

Stimulování klitorisu navozuje velké pocity rozkoše. Nelze se tedy divit, že obsahuje neuvěřitelných osm tisíc nervových zakončení. Žalud penisu jich má pouze 3500.

 

 

Klitoris
(Foto: tvnoviny.sk)

 

2. Co má společného žralok a pochva?

 

Ve žraločích játrech se vyskytuje látka, která se nazývá squalene, ze které se vyrábí například olej. Tu samou látku obsahuje i ženská vagína. Nevyrábí se z ní žádný olej, ale slouží jako přirozený lubrikant při vzrušení.

 

 

 

3. G bod skutečně existuje

 

I přesto, že si mnozí myslí, že to je obyčejná fáma a nic takové ženy nemají, musíme vás zklamat, ale opravdu mají. Jen musíte být víc zkoumaví a jednoduše ho najít. Umístění se sice u každé ženy liší, ale většinou se nachází přímo za stydkou kostí, přibližně 3-5 cm od poševního vchodu. Tak hledejte!

 


PŘEČTI SI TAKÉ:

8 pikantních zajímavostí o tom, co skrýváš mezi nohama
K nakousnutí! Tohle jídlo vypadá jako vagina PIKANTNÍ GALERIE
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Zkoumáme, jaká tam dole jsi?

 

4. Vagínu můžete trénovat

 

Cvičení se jmenuje Kegelovo a jeho účelem je posilnit svaly pánevního dna. Když si je pořádně vycvičíte, lépe pak snesete porod, dosáhnete intenzivnějších orgasmů a tělo bude lépe bojovat s močovými infekcemi. A postup? Zatínejte a uvolňujte ty svaly, kterými se zadržuje moč. Tento postup mohou vyzkoušet i muži. Jakmile sval dostatečně vytrénují, zabrání tím předčasné ejakulaci.

 

vagína
(Foto: oficiální zdroj)

 

5. Poprvé bylo slovo "vagína" použito ve filmu od Disneyho

 

Walt Disney? Ten Walt Disney, který je známý jako tvůrce dětských animovaných filmů ? Ano, tak přesně o tomhle pánovi je řeč. V roce 1946 vytvořil Walt Disney krátký film s názvem Příběh o menstruaci a to pro společnost vyrábějící dámské hygienické potřeby. Také byl promítán 105 milionům americkým studentům.

 

Kačer Donald a Walt Disney
(Foto: isifa.com)7 hlasů
Vaše hodnocení