Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Které celebrity se na sociálních sítích pyšní rekordním počtem srdíček? Které fotografie u fanoušků prostě vedou? Možná vás to překvapí!

5 dokonalých fotografií, které na Instagramu získaly rekordní počet liků

Instagram - 1
zdroj: Instagram Instagram - 1
aktualizováno 10.01.2019, 00:24 | 10.01.2019, 00:24 | doma.cz

Které celebrity se na sociálních sítích pyšní rekordním počtem srdíček? Které fotografie u fanoušků prostě vedou? Možná vás to překvapí!

Na Instagramu je dnes snad už úplně každý a výjimkou nejsou ani celebrity. Které z nich se těší největší oblibě?

 

1. Beyonce - 10 334 243 liků

 

Asi vás vysloveně nešokuje, že se oblíbená zpěvačka ocitla na tomto seznamu. Její fanoušci byli doslova u vytržení, když mohli poprvé spatřit její čerstvě narozená dvojčátka Rumi a Sir Carter, které přišly na svět 14. července 2017.

 

Instagram - 1
(Foto: Instagram)

@beyonce

 

2. Selena Gomez - 10 720 273 liků

 

Není divu, že tato fotografie dojala tolik lidí z různých koutů světa. Selenina kamarádka Francia Raisa udělala nádherné gesto přátelství a své kamarádce darovala ledvinu. 

 

Instagram - 2
(Foto: Instagram)

@selenagomez

 

3. Cristiano Ronaldo - 11 326 963 liků

 

Cristiano zabodoval s touto fotografií, která neukazuje nic víc, než klasický rodinný výlet a idylku. Jako komentář k ní přidal jednoduché červené srdíčko, ke kterému do dvou týdnů přibylo hned několik dalších.

 

Instagram - 5
(Foto: Instagram)

@cristiano

 

4. Justin Bieber - 13 380 926 liků

 

Touto fotografií Justin oznámil zasnoubení s krásnou Hailey Baldwin a přidal k ní několik zamilovaných slov, u kterých nepochybně ukápla slza nejedné z jeho fanynek.

 

Instagram - 4
(Foto: Instagram)

@justinbieber

 

5. Kylie Jenner - 18 051 076 liků

 

To, že Kardashianky válcují internet je všem dobře známo. Když Kylie sdílela první fotografii své čerstvě narozené dcerky Stormy Webster, která se narodila 6. února 2018, svět se doslova zbláznil. Na jejím instagramovém účtu se objevilo nekonečno komentářů a rekordní množství srdíček.

 

Instagram - 3
(Foto: Instagram)

@kyliejenner

 

Sledujete na sociálních sítích některou z těchto celebrit?1 hlasů
Vaše hodnocení