Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Která z nás si někdy neřekla, že má moc velký nos, tlustá stehna nebo příliš plochý hrudník? Naučme se nebýt na sebe tolik přísné a mít se rády takové, jaké jsme!

5 věcí, které musíte přestat dělat, pokud chcete milovat své tělo

Nejistota
zdroj: Thinkstockphotos Nejistota
aktualizováno 27.11.2018, 00:00 | 27.11.2018, 00:00 | Krásná.cz

Která z nás si někdy neřekla, že má moc velký nos, tlustá stehna nebo příliš plochý hrudník? Naučme se nebýt na sebe tolik přísné a mít se rády takové, jaké jsme!

Vydejte se na cestu sebelásky a věřte, že vám na tom světě bude ihned o poznání příjemněji. Začněte tím, že se zbavíte všech myšlenek a chování, které vám v tom brání!

 

 

1. Přestaňte být na sebe tak tvrdé

 

Možná se bičujete za to, že jste trochu přibraly a na bříšku se vám rýsuje špíček. Byly byste tak kritické i k ostatním? Připadá vám, že širší stehna ubírají vaší kamarádce na kráse? Pravděpodobně ne. Nebuďte na sebe tvrdší než na ostatní a věřte tomu, že většina lidí si toho, že jste přibraly tři kila ani nevšimne.

 

2. Nedovolte ostatním ovlivňovat to, jak se ve svém těle cítíte

 

Neberte si netaktní komentáře ostatních příliš osobně. Je možné, že byly cíleně vyřčeny pouze proto, aby vás ranily. Každý člověk má úplně jiná měřítka. Někomu se líbí vysportovaná postava, jiný preferuje ženské tvary. Buďte samy sebou a přestaňte toužit být někým jiným. 

 

3. Nedovolte ručičce na váze určovat to, jaký jste člověk

 

Nejste špatné ani neschopné, když se vám zrovna nedaří zhubnout. Pravdou je, že mnohem důležitější je to, jak se cítíme. Ne to, jak vypadáme. Pracujte na svém sebevědomí a uvidíte, že váha půjde dolů mnohem snadněji než předtím.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Potřebuješ nafouknout sebevědomí!? Tyhly 4 úžasné holky musíš sledovat

Potřebuješ větší sebevědomí? Praktická cvičení, která fungují!

Iskra Lawrence nenosí džíny velikosti S ani M a přesto vypadá neuvěřitelně sexy! Naučí vás to také!

 

4. Pochvalte se a buďte svému tělu vděčné

 

Možná máte malá prsa, ale zase můžete být pyšné na své husté dlouhé vlasy. Nehledejte negativa. Soustřeďte se na to, co se vám na vás líbí. Klidně si to i sepište na papír. Buďte vděčné za to, co máte a co vám vaše tělo dovoluje. Ani to, že jste zdravé a plné energie, nelze vnímat jako automatické.

 

 

5.Přestaňte na své tělo svalovat svůj životní neúspěch

 

Uvědomte si, že problém netkví ve vašem těle, nýbrž ve vaší mysli. To, jak se samy se sebou cítíme, ovlivňuje celý náš život. To, co si o sobě myslíme, si o nás většinou myslí i ostatní. Když se máte rády, chodíte vzpřímně, vyzařujete pozitivní energii a nebojíte se projevit. Vaše okolí to vycítí a začne s vámi podle toho jednat.

 

Co máte na svém těle nejraději? Za co jste mu vděčné? Napište nám do komentářů!1 hlasů
Vaše hodnocení