Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Občas něco předstíráte, protože je to pohodlnější. Jindy zase kvůli tomu, že máte nějaký problém, který neumíte vyřešit jinak než přetvářkou. Pokud třeba předstíráte, že vám něco chutná, abyste potěšily toho, kdo to uvařil, tak se toho zase moc ne...

5 věcí, které se nikdy nevyplatí předstírat!

přetvářka
zdroj: Getty Images přetvářka
aktualizováno 10.09.2019, 00:00 | 10.09.2019, 00:00 | Krásná.cz

Občas něco předstíráte, protože je to pohodlnější. Jindy zase kvůli tomu, že máte nějaký problém, který neumíte vyřešit jinak než přetvářkou. Pokud třeba předstíráte, že vám něco chutná, abyste potěšily toho, kdo to uvařil, tak se toho zase moc nestane a je to od vás docela hezké. V jakých situacích se však menší lež vůbec nevyplácí a proč?

Říká se, že každá žena je dobrá herečka, když chce něčeho dosáhnout. Pravda ale vyjde najevo, ani se nenadějete a nakonec si kvůli předstírání jen pohoršíte. I když vám to třeba původně mělo být ku prospěchu.


Nemoc


Venku je zima a vám se dnes do školy opravdu nechce. Napadne vás, že není nic jednoduššího než předstírat, že vás náhle postihla nějaká strašná nemoc. Nejenže se ani nemůžete zvednout z postele, ale i kdybyste to zvládly, tak byste mohly nakazit své spolužáky. Říkáte si, že pro jednou se nic nestane, když zůstanete doma.

 

přetvářka
(Foto: Getty Images)


Nikdy ale nevíte, kdy nějakou chorobu skutečně dostanete a budete doma opravdu muset zůstat. Pak se vám ještě budou hodit dny, kdy jste seděly ve škole. V případě většího množství zameškaných hodin by vám totiž mohly hrozit komisionální zkoušky. To, že jste poctivě chodily do školy, se vám bude hodit také v zimě, až se budete chtít ze školy ulít proto, abyste mohly jet na týden na hory.


Zájem


Spousta dívek má tendenci si v určité věku s kluky hodně zahrávat. Předstírají, že se jim nějaký kluk líbí jen proto, aby jim třeba zaplatil jídlo nebo koupil nějaké oblečení. Přestože se třeba cítíte dobře, že vám někdo předchází a jste žádané, z dlouhodobého hlediska se to nevyplácí. Mezi kluky získáte tímto způsobem špatnou pověst a až budete chtít kvalitní vztah, tak si o vás každý kluk bude bát třeba jen opřít kolo.


Orgasmus


Hodně žen je v této oblasti doslova přebornicemi. Než aby se snažily objevit problém, proč se jim orgasmu nedostává, nebo byly trpělivé a nechaly partnera snažit se, raději v posteli zahrají malé divadýlko. Tím se ale obírají o skvělé vyvrcholení a vyplavení spousty hormonů, které stojí například za dobrou náladu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Předstírá kamarádství? Tyto triky odhalí FALEŠNOU KÁMOŠKU
Předstírání orgasmu? Špatný nápad!
ZPOVĚĎ: Vymyslela jsem si, že jsem těhotná, abych zachránila vztah


Jestli vám dělá orgasmus problém, raději to svému příteli řekněte hned na začátku. Jestli s tím vyrukujete až po letech vztahu, získá pocit, že jste mu celou dobu lhaly a bude si připadat nedostačující. Navíc se připravíte o několik intenzivnějších sexů.


Že je všechno v pohodě


Ve vztazích s ostatními dělá mnoha lidem potíž říct, co jim na jejich okolí vadí. Raději v sobě to, co je na chování partnerů nebo přátel obtěžuje, zamlčují a z malého problému se tak stane mnohem větší problém. Přitom se víc vyplatí si hned promluvit o tom, co se děje a najít cestu, jak to vyřešit. Až se vás proto příště partner zeptá, co vám je, neodpovídejte klasické holčičí „Nic.“ a raději to vybalte.


Těhotenství


Je to sice zvláštní, existují ale dívky, které jsou ochotné předstírat těhotenství, aby získaly více pozornosti nebo aby si udržely přítele. Nabydou třeba přesvědčení, že se s nimi chce rozejít nebo se rozchod opravdu blíží a tohle se jim zdá jako jediný možný způsob, jak tomu zabránit. Ve skutečnosti se tím ale jejich problém jen oddálí a lež musí stejně vyjít najevo, nejpozději za devět měsíců.


Náš tip: Na to, jak se jedna dívka rozhodla předstírat těhotenství, se podívejte ve filmu Šéfe, jsem v tom! Mladé Thee hrozí vyhazov, nemůže si to ale dovolit. Potřebuje práci, aby se mohla postarat o mladší sestru, kterou má po smrti rodičů v péči. Těhotenství se jí dlouhou dobu daří předstírat a ostatní se k ní kvůli jejímu stavu dokonce chovají mnohem lépe než předtím. K tomu všemu se začne sbližovat se sympatickým bratrem svého šéfa. Jak ale vyjde najevo pravda a co to bude pro Theu znamenat? To zjistíte v sobotu 14. září od 15:25 na Nově nebo v neděli 17. 9. 2019 od 16:15 na Nova Cinema.

 0 hlasů
Vaše hodnocení