Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V dnešní době se většina z nás chová k mobilu jako ke svému miminku. Pečlivě se o něj staráme, trávíme s ním veškerý volný čas a pokud se mu něco stane, pak není výjimkou, že si popláčeme. Zkus si mobilní mimčo pěkně vystajlovat a dopřej mu nejen ...

6 vymazlených DIY pro tvůj mobil! Návody na vychytávky i originální kryty

Dívky s mobily
zdroj: Thinkstockphotos Dívky s mobily
aktualizováno 28.02.2018, 16:17 | 28.02.2018, 16:17 | DyA

V dnešní době se většina z nás chová k mobilu jako ke svému miminku. Pečlivě se o něj staráme, trávíme s ním veškerý volný čas a pokud se mu něco stane, pak není výjimkou, že si popláčeme. Zkus si mobilní mimčo pěkně vystajlovat a dopřej mu nejen hezký kabátek, ale i zajímavé doplňky.

Přinášíme ti šest nevšedních nápadu, díky kterým se z tvého mobilu stane opravdový fešák.


Čas na nový obal

Stále nemůžeš v obchodě najít ten ideální obal za rozumnou cenu? Pak je na čase, aby sis ho sama vytvořila. Neboj se, nepotřebuješ k tomu žádné speciální propriety. Stačí, když si pořídíš průhledný obal a fixy, se kterými nakreslíš oblíbené motivy. Můžeš nakreslit plátky melounů, malé ananasy, květinky nebo třeba abstraktní čáry.

 

DIY pro mobil - 6
(Foto: Pinterest)

 

Můžeš se rozhodnout i pro druhý způsob, ve kterém hrají hlavní roly barevné laky na nehty. Pomocí ušních tyčinek vytvoř na obalu tečky. Zvol si barvy laku, které k tvému obalu budou sedět. V nejlepším případě vyber nejméně tři barvy.

 

DIY pro mobil - 4
(Foto: Pinterest)

 

Poslední návod je složitější, a to především z toho důvodu, že k němu potřebuješ samolepící tapetu s motivem mramoru. Zde je velmi důležité, abys postupovala pečlivě a dbala na každý milimetr. Pokud se ti podaří vystřihnout přesný kus tapety, pak máš vyhráno! Následně stačí tapetu šikovně nalepit a moderní obal na mobil je na světě.

 

DIY pro mobil - 8
(Foto: Pinterest)

 

Aby se sluchátka nezacuchala
Zná to snad každý. Po poslechnutí hudby hodíme sluchátka do kabelky nebo batohu, a pak se nestačíme divit, co se z našich sluchátek stalo za jeden velký chuchvalec drátů. Naštěstí existuje jednoduchý způsob, díky kterému budou tvá sluchátka jako v bavlnce. Stačí, když si koupíš vajíčko s překvapením! Obal, ve kterém byl dáreček, můžeš ozdobit a ihned začít používat.

 

DIY pro mobil - 7
(Foto: Pinterest)

 

ČTĚTE TAKÉ:

ODBORNÍCI VARUJÍ: Neměj mobil u postele, jinak ti hrozí velké problémy
Prodluž život svému mobilu!
Jak zachránit utopený mobil? Chce to rychle jednat


Boj za hezkou šňůru
Bílá barva na šňůře od nabíječky postupem času ztrácí na své intenzitě. Pokud se už nechceš dívat na zašedlou šňůru, pak je na čase, abys vyzkoušela toto diy. Vezmi si k ruce různobarevné bavlnky, kterými nabíječku obmotej. Jenom si dej pozor na to, abys na bavlnku příliš netlačila, jinak by se mohlo stát, že bys šňůru poničila.

 

DIY pro mobil - 1
(Foto: Pinterest)


Stylové držátko
Chceš se dívat na oblíbené youtubery, ale nemáš volné ruce, abys mohla mobil držet? Zkus si vyrobit držátko na mobil, které si rychle zamiluješ. Jediné, co k jeho výrobě budeš potřebovat, je toaletní rulička. Tu si vystřihni do požadovaného tvaru a následně obarvi oblíbenými barvami tak, aby nikdo nepoznal, že se jedná o toaletní ruličku.

 

DIY pro mobil - 3
(Foto: Pinterest)

 2 hlasů
Vaše hodnocení