Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mít nejlepší kamarádku a super parťačku je výhra v loterii. Časem se ale vaše životy rozdělí a kamarádky „od školky“ půjdou každá vlastní cestou. Podaří se vám udržet si přátelství i pak?

7 znaků, že zůstanete kamarádkami na celý život

Kamarádky
zdroj: Thinkstockphotos Kamarádky
aktualizováno 29.01.2019, 00:00 | 29.01.2019, 00:00 | amb

Mít nejlepší kamarádku a super parťačku je výhra v loterii. Časem se ale vaše životy rozdělí a kamarádky „od školky“ půjdou každá vlastní cestou. Podaří se vám udržet si přátelství i pak?

Jak zjistit, že vás jiná životní cesta nebude stát roky budované přátelství? Některé signály vám dokážou napovědět, že je vaše přátelství pevné v základech a vydrží leccos.

 

1. Spoustu jste toho zažily


Dobře víte, že některé bláznivé věci můžete podnikat jen s ní. Nikdo jiný pro vaše společné nápady prostě nemá smysl. Proto jste za ta léta nasbíraly spoustu zážitků, na které pořád rády vzpomínáte. Pokud jste byly skutečnými „partners in crime,“ sotva na něco takového zapomenete a vždycky si s kámoškou rády zopakujete vaše zlatá léta.


2. Spoustu toho o sobě víte


Kromě netradičních zážitků jste si toho o sobě navzájem také hodně „práskly“. Máte svá malá tajemství a znáte o sobě věci, které neví nikdo jiný. To vytváří dostatečně silné pouto na to, abyste spolu mohly určité věci probírat pouze vy dvě i po letech.

 

kamarádky
(Foto: Archiv firem)


3. Jste parťačkami pro cestování


Podnikly jste nějaký delší trip, nejlépe v nepohodlných podmínkách, a ani po pár dnech jste se navzájem „nezabily“? Nějaká menší hádka se nepočítá. Když spolu zvládnete vydržet i pár dní v kuse, nejspíš spolu zvládnete zůstat i celý život.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jaký jsi typ kamarádky?

10 znamení, podle kterých poznáš, které tvé kamarádky jsou opravdové

I kamarádky z dětství se někdy rozejdou


4. Máte prostě své důvody


Přesně víš, proč si své kamarádky vážíš, kterou vlastnost na ní obdivuješ a čemu se od ní můžeš přiučit. Také znáš její chyby, stejně jako ona tvoje. Přesto je pro tebe zkrátka nepostradatelná a sotva si umíš představit, že by z tvého života úplně vypadla.


5. Nikdy tě nenechá na holičkách


Víš, že když se na ni s čímkoli obrátíš, pokusí se ti pomoct, i kdyby zrovna byla na druhém konci světa. Když jsi smutná, umí tě rozesmát, ačkoliv při tom možná používá trochu nemístné vtípky. A když jsi čerstvě po rozchodu, ochotně s tebou pomlouvá tvého ex.

 

Dívka s mobilem
(Foto: oficiální zdroj)

 
6. Spojují vás rituály, které podnikáte jedině spolu


Nesmí chybět na žádné dámské jízdě, kterou právě potřebujete podniknout? Máte svůj oblíbený bar nebo jiné místo, které ti parťačku zaručeně připomene? Pak je jasné, že se spolu na taková místa budete vracet i po letech a vyprávět si, co všechno jste tady zažily.


7. Obě se snažíte zůstat v kontaktu


Vždycky ale platí, že snaha musí být oboustranná. Pokud se obě snažíte zůstat v kontaktu, pak je to v pořádku. Je vidět, že vám na sobě záleží a chcete zůstat kamarádkami. I když mezi vašimi setkání jsou dlouhé intervaly, tak při schůzce není ani chvíli ticho a stále si máte co říct. Pokud se ale snažíš o setkání jen ty, zatímco kámoška už je dávno v jiné partě, nejspíš bys jí měla nechat prostor. Třeba ještě přijde čas, kdy vás život zase spojí dohromady a po setkáních budete bez podmínek toužit obě dvě.0 hlasů
Vaše hodnocení