Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pěkných kluků je spousta a určitě už mnoho z nich na Instagramu sledujete. Co však může být roztomilejšího, než muž se štěnětem? Podívejte se na výběr modelů, kteří se nestydí nechat své fanoušky nahlédnout i do soukromého života. Naopak si udělaj...

7 sexy pejskařů, které stojí za to sledovat na Instáči

Model
zdroj: Instagram Model
aktualizováno 21.02.2019, 00:00 | 21.02.2019, 00:00 | Krásná.cz

Pěkných kluků je spousta a určitě už mnoho z nich na Instagramu sledujete. Co však může být roztomilejšího, než muž se štěnětem? Podívejte se na výběr modelů, kteří se nestydí nechat své fanoušky nahlédnout i do soukromého života. Naopak si udělají třeba selfíčko v posteli se psem.

Tito muži vám dokážou, že kluci z módního průmyslu zdaleka nemusí být tak neosobní, jak by se vám občas mohlo zdát z profesionálních fotek.


1. Sean O´Pry


Modrooký Sean je model, ale také majitel zlatého retvívra Lu. Fotky se svým psem na Instagramu často sdílí. A když je třeba zrovna rozcuchaný, tak k nim ještě přidává vtipné komentáře jako: „Dnes máme s mým psem stejného kadeřníka.“ Své fanynky si určitě získal i fotkou, na které se spolu se svým pejskem dokonce koupe ve vaně.

 

Model
(Foto: Instagram)

@seanopry55


2. Jon Kortajarena


Herec a model, jehož jméno by se mohlo snadno stát jazykolamem, je už na pohled vášnivý Španěl. V roce 2009 byl zařazen mezi deset nejúspěšnějších modelů, i on je ale velkým milovníkem psů - a samozřejmě i své dcery.

 

Model
(Foto: Instagram)

@kortajarenajon


3. River Viiperi


Ve Španělsku se očividně psi „nosí“, protože také tento model s netradičním jménem i vzhledem má svého psího nejlepšího přítele. Své fanynky určitě dojal fotkou, na které drží malého pejska v náručí a líbá ho na čelo.

 

Model
(Foto: Instagram)

@riverviiperi


4. Scott Eastwood


Scott je syn známého amerického herce Clinta Eastwooda a sám se živí jako herec a model. Často pózuje i se svým anebo jiným psem, sem tam se vyfotí dokonce se štěňátkem. Na svém Instagramu se přiznal, že ho ke psům pojí skutečná láska.

 

Model
(Foto: Instagram)

@scotteastwood

 

ČTĚTE TAKÉ:

ROZTOMILÁ GALERIE: Proč je pes nejoblíbenější zvíře? Tyto fotky ti dají odpověď!
7 důvodů proč mít psa
Nejlepší dárky pro tvého psa


5. Tobias Sorensen


Také Tobias dá na fotkách přednost společnosti svého psa. Jak se říká, jaký pán, takový pes, a Tobias je toho důkazem. Jeho mazlíček je totiž nejen fotogenický, ale dokonce umí i pózovat a doslova se usmívat.

 

Model
(Foto: Instagram)

@thesorensen


6. Garrett Neff


Nejen že má psa, ale také o něm pod fotky dokáže psát pěkně dlouhé komentáře. Své fenky Millie si očividně skutečně váží. Navíc jde o psa, kterého adoptoval z útulku. Pejsek nesnáší déšť, za to má rád výhled na to, co se doma zrovna děje.

 

Model
(Foto: Instagram)

@gwneff


7. Johannes Huebl


Kromě jeho manželky žije v domácnosti ještě jeden člen, a to pes. Všichni tři chodí v neděli na dlouhé procházky, během kterých pejska nesou, když už nemůže. Tak proč by se s ním zároveň i nevyfotili, když jim to tak sluší?

 

Model
(Foto: Instagram)

@johanneshuebl

 

Který z nich je váš favorit?0 hlasů
Vaše hodnocení