Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Izraelský umělec dokáže udělat z každodenních okamžiků svého partnerského života dokonalé kresby. Vysypala se vám na obličeji zrovna vyrážka a váš kluk to viděl? Neustále slyšíte, že máte příliš mnoho oblečení? Přítel vám snědl vaše jídlo? Přibral...

Akné, špíčky a ledové nohy: Ilustrátor vtipně zobrazuje, že i to patří do vztahu

Yehuda ilustrace
zdroj: Instagram Yehuda ilustrace
aktualizováno 23.05.2019, 00:00 | 23.05.2019, 00:00 | Krásná.cz

Izraelský umělec dokáže udělat z každodenních okamžiků svého partnerského života dokonalé kresby. Vysypala se vám na obličeji zrovna vyrážka a váš kluk to viděl? Neustále slyšíte, že máte příliš mnoho oblečení? Přítel vám snědl vaše jídlo? Přibraly jste? Podívejte se na následující ilustrace a uvidíte, že to všechno je úplně normální. Tyto a mnoho dalších věcí spolu totiž sdílí i on a jeho žena.

Yehuda Adi Devir nachází inspiraci pro uměleckou tvorbu ve vztahu se svou manželkou Mayou. Rozkošné kresby v komiksovém stylu ukazují, že soužití s milovanou osobou je vlastně jedno velké dobrodružství. A právě skrz své umění se Yehuda o své zážitky podílí s fanoušky na Instagramu. Tam už má 4 a půl milionu sledujících. A není se čemu divit, protože jeho příspěvky opravdu mají něco do sebe.

 

Každý, kdo měl někdy vztah pochopí, co se Yehuda snaží svými obrázky říct. Ne nadarmo pojmenoval celou sérii ilustrací Jeden z těchto dnů. Nevyobrazuje nějaké velké události, ale spíš ty obyčejné maličkosti, které tvoří vztah.

 

Kouzlo roztomilých ilustrací spočívá právě v tom, že se dají přenést na jakýkoli jiný zamilovaný pár. Lidé se spolu se svými protějšky v Yehudových ilustracích vidí a spojují si je s osobními zkušenostmi. Přestože jde o vtipná znázornění toho, jak to ve vztahu chodí, zároveň v sobě kresby ukrývají mnohem hlubší význam. Ukazují totiž, že vztah je nejen o lásce, ale také o porozumění a soucitu. Posuďte samy!

 

Yehuda ilustrace
(Foto: Instagram)

 

Dlouhé vlasy mohou být někdy zádrhel, zvlášť když je máte rozhozené na posteli a váš přítel vám je zalehne. To pak pěkně bolí a své o tom očividně ví i Yehudova žena. Nejspíš mu to také musela několikrát vytknout, než o tom vytvořil ilustraci.

 

Yehuda ilustrace
(Foto: Instagram)

 

Kluci často nechápou, na co mají dívky tolik oblečení. Určitě už jste slyšely nejednu poznámku směřující na vaši přeplněnou skříň. Jako by nebylo jasné, že to všechno potřebujete, i když už jste to třeba víc než rok nevzaly na sebe. A i když toho máte tolik, stejně každé ráno nemůžete najít, co na sebe!

 

Yehuda ilustrace
(Foto: Instagram)

 

A zase ty vlasy. Nejen že se snadno zalehnou, ale také neustále padají a jsou úplně všude. Kdo to má uklízet?

 

Yehuda ilustrace
(Foto: Instagram)

 

Prohlížíte se v každém skle, kolem kterého procházíte? Ať už jde o výlohy obchodů nebo zaparkovaná auta? To u své manželky zpozoroval i autor ilustrací a neváhal o tom hned poreferovat do svých obrázků.

 

Yehuda ilustrace
(Foto: Instagram)

 

Většina kluků u svých dívek pár kil navíc doopravdy neřeší, stejně se ale stane, že si z vás sem tam udělají kvůli váze legraci. A tahle ilustrace je toho důkazem.

 

Yehuda ilustrace
(Foto: Instagram)

 

Umělec dobře poznal jednu z výhod života ve dvou. Jeho partnerka ho totiž kdykoliv podrbe na zádech přesně tam, kam si sám nedosáhne!

 

Yehuda ilustrace
(Foto: Instagram)

 

Zatímco dívky zbožňují pustit sprchu skoro na teplotní maximum, kluci by klidně o pár stupňů obrali. Společné koupání je sice příjemné, ne vždy se ale shodnete na teplotě. Přestože vztah je o kompromisu, málokterá dívka sleví z horké sprchy!

 

Na další vztahové momenty se podívejte v galerii. Poznáváte se v kresbách? 

 

Fotogalerie

1 / 8 Otevřít fotogalerii0 hlasů
Vaše hodnocení