Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je mladá, krásná, ambiciózní a patří k nejvýraznějším tvářím českých fashion blogerek. Seznamte se s Anette Krubner!

ANNETTE KRUBNER: Chci být hlavně v životě šťastná

Anette Krubner
Anette Krubner
aktualizováno 21.07.2014, 00:00 | 21.07.2014, 00:00 | Krasna.cz/sr

Je mladá, krásná, ambiciózní a patří k nejvýraznějším tvářím českých fashion blogerek. Seznamte se s Anette Krubner!

 

V následujícím rozhovoru ti budu tykat - snad ti to nevadí. Když jsme u toho, dáváš ve svém životě přednost tykání, nebo vykání?

 

Jasně, že nevadí :) To záleží zejména na situaci a člověku, ale spíše radši tykám.

 

Výčet tvých internetových aktivit by byl velmi vyčerpávající - máš několik profilů na sociálních sítích, 2 blogy, online magazín, jednoduchý e-shop a píšeš i články pro náš web Krásná.cz. Co z toho tě baví úplně nejvíc?

 

No, upřímně bych řekla, že mě naplňuje všechno, z každé své aktivity mám něco, co mě posouvá dál a mám z toho velkou radost. Nejvíc mě momentálně naplňuje plánování a focení “outfitů” pro můj blog, návštěvy různých akcí a následně psaní reportáží, psaní článků, starání se o eshop.. je toho opravdu hodně, naplňuje mě zkrátka vše :)

 

Jsi velmi ambiciózní. Kam bys to chtěla jednou dotáhnout? Chtěla bys být třeba známá modelka, která si vezme nějakého fotbalistu? A víš už, kde bys chtěla studovat po gymnáziu?

 

Chci být hlavně v životě šťastná a zdravá, pochopitelně. Co se týče svého snu, tak určitě bych nadále chtěla studovat oblast PR a marketing včetně mediální komunikace. Bavilo by mě být třeba tiskovou mluvčí nebo pracovat v oblasti managementu. Nejlepší kombinace by byla, pokud bych vše skloubila i s módou. Před pár lety jsem vytvořila svůj magazín, se kterým jsem měla plány. Bohužel čas a škola tomu momentálně moc prostoru nenabízí a musím se soustředit především na tento ročník, který bude závěrečným. Pak se do toho zase pustím a doufám, že to třeba vyjde :)

 

Jak se daří tvému e-shopu, který provozuješ s Dominikou Novákovou? Prozradíš, kolik jste toho už prodaly?

 

Daří se skvěle! Mám radost, že to takhle skvěle vyšlo. Kolik jsme toho prodaly? Tyjo, všechny podací lístky mám uložené včetně složenek, ale je to přes několik desítek kusů. Je to přeci jenom stále mladý e-shop, reklamy jsme zatím nikam nedávaly. Myslím, že je dobré, aby na něj slečny přišly samy a ne přes, někdy vtíravé, reklamy :)

 

Anette Krubner
(Foto: Archiv blogerky)

 

Mnoho tvých vrstevnic si s oblibou idealizuje různé dekády v minulosti nebo zahraniční metropole (éru viktoriánské Anglie, hippies, New York, Paříž…) a prohlašují lítost nad tím, že se narodily do dnešní facebookové doby. Jsi ráda, že žiješ v České republice v 21.století?

 

Rozhodně jsem ráda, že jsem se narodila do této doby, a ne například do doby druhé světové války.. Ale tak samozřejmě, že nejsem úplně ráda, že svět je pohlcen a závislý na sociálních sítích. Lidstvo spěje k zániku.. Co se týče České republiky, jsem ráda, že tu jsem, i když některé názory na tuto zem jsou z části i negativní. Pokud bych si mohla vybrat, ráda bych žila ve Švédsku :)

 

A pokud jde o život v Česku, máš už představu, jestli zde prožiješ svůj život, nebo by tě spíš lákal život v zahraničí?

 

Ráda bych tu žila, nevím, proč si všichni stěžují.. jasně, tak politiku radši komentovat nebudu, nebudu se tu zbytečně rozčilovat. Ráda bych za pár let odletěla někam na dlouhodobou dovolenou, například do Kalifornie, New Yorku… ale nechtěla bych tam zůstat napořád. Vždyť všude dobře, doma nejlépe.

 

Jsi atraktivní mladá dívka. Jak často tě na ulici balí cizí kluci?

 

Moc ne, protože se mě spíše bojí, si myslím :D V poslední době mě spíše oslovují starší muži, jelikož i já sama působím starší, ale momentálně jsem zadaná a šťastná :)

 

Takovou tvou poznávací značkou je tvoje mateřské znamínko pod levým okem. Neuvažovala jsi nikdy, že by sis ho nechala odstranit?

 

Ne, protože vím, že mě díky němu lidé poznají. Ale o estetické medicíně do budoucna přemýšlím, nevadí mi to. Pokud žena chce o sebe pečovat tak proč ne, ale hlavně to úplně nepřehnat. Takových případů je mezi námi bohužel mnoho.

 

Anette Krubner
(Foto: Archiv blogerky)

 

Jaký máš názor na tetování? Myslíš, že se z něj už stal mainstream?

 

Tetování se mi líbí, ale spíše ty menší, decentní. Nejvíce mě dostává, když si jemná drobná holka, která se obléká do stylu Barbie a váží sotva 45kg, nechá vytetovat něco přes celou nohu, ruku či záda, třeba ještěra, hada, křídla.. jenom proto, že je to prostě moderní! Je to s prominutím strašný a takových případů vidím kolem sebe čím dál víc. Líbí se mi styl například Megan Fox, má jich několik, sama je drobná, ale vypadá to prostě nenásilně! Uvažuji nad nimi, mám jich v plánu asi šest, ale jsou to fakt malý, jako text apod..

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

ELLIE LINHARTOVÁ: Můj sen je motivovat lidi k větší kreativitě

KRISTYNACHD: Nikdy se nevzdávám

LOTTY BIONDI: Inspiruji se vším kolem sebe

 

 

A co ty a piercing?

 

Před pár lety jsem nad tím uvažovala, nad jazykem a pupíkem. S postupem času zjišťuji, že je to blbost. Do čeho bych šla je tetování, piercing mě neláká :)

 

Co říkáš na současnou retro módu pin-up girls?

 

Je to nápadité, zajímavé, nevadí mi to :)

 

Jaký styl oblékání nejvíc vyhovuje tobě?

 

Elegantní, sportovní. Nejlépe se cítím v džínech či kraťasech a tílku. Oblečení úplně zase tolik neřeším, i když to může působit jako paradox. Spíše si myslím, že záleží hlavně na kabelce, botách či doplňcích. Člověk může nosit podobné věci svému stylu, ale když k tomu bude volit vždy kvalitní doplňky, tak to bude rázem působit úplně jinak :)

 

Anette Krubner
(Foto: Kateřina Novotná)

 

Zaujalo mě, že si přivyděláváš jako copywriter pro známý český e-shop s parfémy. Spočívá to v tom, že píšeš co nejlepší popisky k vybraným parfémům, aby se co nejvíc prodávaly? Je těžké vymýšlet pořád něco nového, nebo je to opakování několika ohraných frází?

 

Píšu spíše o kosmetice. Těžké? Tak samozřejmě, že někdy mám totální kolaps a nevím, co psát. Ale na druhou stranu mě to velmi baví, však je to také mé zaměstnání a člověk prostě musí.

 

Mimochodem, jaká je tvoje oblíbená značka parfému?

 

Jednoznačně Michael Kors a Chloé!

 

Proč ses nepřihlásila do soutěže Miss Blog.cz?

 

Slyšela jsem o ní. Ale v tu dobu jsem to ani neřešila. Možná se zkusím přihlásit do příštího ročníku.

 

Komunita na Blog.cz je na fashion blogerky dost vysazená. Ve zmíněné soutěži lidé dávali nejvíc hlasům dívkám, které podle nich vypadaly nejvíc “přirozeně”. Kde se podle tebe bere tahle averze k dívkám, které se fotí ve stylových outfitech a rády používají výrazný make-up?

 

Vůbec nevím. Nejspíše závist. Je pravda, že blogerky na Blog.cz působí dost negativně vůči fashion bloggerkám a píší především negativní komentáře. Mám blog i na jiném serveru a tam je to super. Dokážou pochválit, říct svůj názor, aniž by to vyznělo fakt hloupě a závistivě.

 

Anette Krubner
(Foto: Patricie Behenská)

 

Jaký fashion blog - ať už český nebo zahraniční - je podle tebe nejlepší?

 

Mám ráda blog bloggerky Kenzy Zouiten a z českých Ejvi Freedom. Podle mě tyto bloggerky patří mezi špičku. Ejvi od samého prvního okamžiku působí velmi mile, ochotně, fotí skvělé outfit posty, ví, o čem móda je.. Její styl a blog mám velmi ráda.

 

Jak si užíváš prázdniny a kam se chystáš na dovolenou?

 

Prázdniny si užívám, ale za chvíli bude měsíc pryč..hrůza. Plánujeme jet do Chorvatska, pak nás čeká Slovensko a ještě bychom chtěli s přítelem navštívit na tři dny Bratislavu. Příští rok bych rozhodně chtěla navštívit opět Švédsko a nějakou exotickou destinaci. :)

 

Anette Krubner
(Foto: Tereza Marešová)


 

--

 

PROFIL

 

Aneta Krubnerová, 18 let, Praha, blogerka, modelka, redaktorka.

 

WWW:

 

https://www.facebook.com/annette.krubner/
https://www.facebook.com/pages/ANNETTE-magazine/282186678480273
https://plus.google.com/116948575571178017705/posts
http://cz.linkedin.com/pub/aneta-krubnerov%C3%A1/61/a17/20a
http://krasna.nova.cz/rubrika/annettekrubner/
http://www.theannettevogue.blogspot.cz/
http://annette-vogue.blog.cz/
http://annettemagazine.wordpress.com/
http://myhers1.com/
http://instagram.com/annettekrubner12 hlasů
Vaše hodnocení