Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Začátek školy už je na spadnutí a je nejvyšší čas zamyslet se nad prvním školním outfitem. Chcete přece udělat dojem na všechny ty sladké kluky, kteří ve škole čekají?

Back to school: Nevíš, co první den na sebe? Drž se těchto 3 bodů!

školní outfit - 1
zdroj: Getty Images školní outfit - 1
aktualizováno 29.08.2018, 16:25 | 29.08.2018, 16:25 | MT

Začátek školy už je na spadnutí a je nejvyšší čas zamyslet se nad prvním školním outfitem. Chcete přece udělat dojem na všechny ty sladké kluky, kteří ve škole čekají?

Dobře si promyslet první školní outfit je důležité nejen proto, abyste udělaly dojem na svého idola, ale i proto, abyste si už od začátku udělaly na školu nějakou příjemnou vazbu. Před vámi je celých 10 měsíců práce a vyplatí se je odstartovat správným způsobem. Jak si outfit vybrat správně?

 

školní outfit - 2
(Foto: Getty Images)


1) Vsaďte na něco, v čem se budete cítit dobře


Začátek školního roku je třeba odstartovat s grácií. Z toho důvodu vsaďte na něco slavnostnějšího, v čem se zároveň budete sama sebou. Popřemýšlejte, zda se cítíte lépe v sukni, šatech nebo kalhotách a podle toho si vyberte základ outfitu. Pak už k němu jen vhodně zkombinujte zbytek. Pokud bude teplo, nezapomeňte na volnější, příjemné materiály, ve kterých se nebudete vařit. Nepodceňte také výběr obuvi. Sportovní tenisky mohou být trochu moc, ale klopýtat v podpatcích také není ideální varianta. Vsaďte na ležérní a pohodlný styl a nazujte si třeba espadrilky nebo baleríny.

 

školní outfit - 3
(Foto: Getty Images)


2) Neprovokujte zbytečně


Nechcete si přeci hned na začátku roku udělat v učitelích nepřátele? Příliš krátká sukně nebo vyzývavý výstřih je proto tabu. I přesto, že se v nich můžete cítit dobře, zvažte, zda si je skutečně chcete brát na sebe právě při této příležitosti. Stojí vám to za celoroční zasednutí vaší třídní?


ČTĚTE TAKÉ:

Back to school outfits - co si obléct do školy?

BACK TO SCHOOL: Tipy na outfity & zajímavé školní vychytávky

BACK TO SCHOOL: Hvězdy září v sukni!


3) Méně je více


Nepřehánějte to pokud možno ani s make-upem. Příliš silná vrstva make-upu působí uměle a nelíbí se ani klukům a už vůbec ne zmíněným učitelům. Zkuste být co nejpřirozenější a vsaďte na jemnější denní líčení. Kouřové oční stíny a červené rtěnky si nechte na party.0 hlasů
Vaše hodnocení