Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Se začátkem nového týdne je tu další rozhovor s novou blogerkou. Dnes je jí 21 letá Brandie.

BRANDIE: Jdu do věcí po hlavě

Brandie
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Brandie
aktualizováno 13.10.2014, 00:00 | 13.10.2014, 00:00 | Krasna.cz/sr

Se začátkem nového týdne je tu další rozhovor s novou blogerkou. Dnes je jí 21 letá Brandie.

Prozradíš, kolik ti je let a odkud jsi?

Je mi 21 let a bydlím v jednom městě blízko Ostravy. :)

Jak by ses našim čtenářkám představila v několika větách?

Někdy bývám až příliš aktivní, jdu do věcí po hlavě a občas toho později lituju, ale chybami se člověk učí. V minulosti jsem nebyla příliš trpělivá, ale postupem času a změnou životního stylu jsem se naučila jít si za svými cíli a sny.

Máš nějaké motto, které tě vystihuje, nebo vzor, kterému by ses chtěla přiblížit?

Největším vzorem je pro mě Antoniette Pacheco, veganka, matka pětileté dcerky, která se dokázala sama vypracovat, získat neuvěřitelnou sílu, a která teď motivuje lidi po celém světě. Její společná videa s přítelem Frankem Medrano jsou neskutečně inspirující.

Kdy a proč sis založila svůj blog?

Blog jsem zakládala někdy ze začátku dubna tohoto roku, a byl pokračováním předešlého, který byl však zaměřen špatným směrem, a Brandie Lifestyle byl pro mě prostě nový začátek. Potřebovala jsem nějaké místo, kde budu mít shromážděny své dosavadní úspěchy, a které mě namotivuje, pokud už mi začne připadat, že dál nemám sílu pokračovat.

Kolik času blogu věnuješ a jakou roli ve tvém životě hraje?

Bohužel v poslední době méně než bych chtěla, práce a cvičení člověka zaměstnávájí, a večer už bývá málokdy nálada a síla sedět u ntb. Budu se ale snažit přispívat častěji a nezklamat holky, které mě sledují a fandí mi. :)

Co všechno lze na tvém blogu najít?

Na mém blogu naleznete mé srovnávací fotografie, občas jídelníčky, recenze na cvičení a tréninkové workouty, která jsem sama vyzkoušela, a samozřejmě i nějaké ty střípky z mého soukromého života.

Čteš ty sama nějaké blogy a jaké blogy se ti nejvíc líbí?

Ano, snažím se projíždět blogy slečen, které ke mně chodí pravidelně, motivovat je a podpořit do dalšího úsilí za vysněnou postavou. Nejradši mám samozřejmě blogy zaměřené na fitness a zdravý životní styl. :)

Co ty a kluci - máš teď někoho a jaké typy kluků se ti líbí?

Bohužel jsem teď čerstvě po rozchodu, ale jak se říká, život jde dál. Typ je u mně celkem jasný, zaboduje u mě vyšší sympaťák s hezkýma očima a příjemným úsměvem. :)

Co děláš pro to, abys byla krásná, a v čem podle tebe krása spočívá?

Krása podle mě nevychází jen ze vzhledu, člověk ji musí mít uvnitř. Je to všechno o sebevědomí, vnímání sebe sama a působení na své okolí. I slečna při těle si může připadat nádherně, a pokud to opravdu sama tak cítí, zaregistrují to i lidé v jejím okolí.


Brandie
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)Jaký máš názor na pro-ana blogy?

Sama jsem kdysi jeden měla, než jsem dostala rozum a začala se pořádně věnovat zdravé stravě a pravidelnému cvičení. Slečnám z pro-ana komunity můžete stokrát vysvětlovat, jak je to šílené a nezdravé, ony to slyšet nechtějí. Musí na to přijít samy, nepomůžou jim přátelské rady, výhružky ani představy dalších let ve zničeném těle. Samy si musí v hlavě určit, jaké mají priority, jak chtějí se svým životem naložit. Já si řekla, že nechci být slabá a bledoučká, naopak chci získat sílu a vypracované tělo, v ten moment jsem tedy otočila o 180 stupňů a začla jsem na tom pracovat.

Jaký máš názor na tetování? A co ty a piercing?

Tetování se mi líbí, sama bych si nechala udělat na záda, dokonce už mám i vybraný vzor, ale nevím, zda se k tomu někdy odhodlám. :) Piercing bych asi nechtěla, ale nemám s ním problém u ostatních. Každý je vlastníkem svého těla a ať už s ním udělá cokoliv, je to jen jeho věc. :)


PŘEČTI SI TAKÉ: 

LADY MUSHROOM: Ráda si dělám, co se mi zlíbí
DRAGELL: Blog mi pomáhá v osobním rozvoji
NICOLE: Jsem ráda taková, jaká jsem


Jedním ze současných trendů je stát se vegetariánem. Je to i tvůj případ a co si myslíš o vegetariánech?

Můj případ to není, maso mi přijde jako ideální zdroj bílkovin, které jsou ke cvičení potřeba, a navíc ho miluju, takže je pro mě nemyslitelné ,že bych se ho vzdala. :D Ale samozřejmě chápu, že každému vyhovuje jiný životní styl, a pokud je vše zvládnuto po zdravotní stránce, vegetariánovi nechybí důležité živiny, pak je to v pořádku.

Máš nějakého domácího mazlíčka?

Bohužel ne, ale v budoucnu bych si ráda pořídila psa, se kterým bych chodila běhat.

Je nějaká otázka, na kterou bys nikdy neodpověděla?

Těžko říct, takhle z hlavy.. Ale jsem docela upřímná, takže asi ne. :DBrandie
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


 

PROFIL

Brandie, 21 let.
WWW: 

http://brandie-lifestyle.blog.cz/
http://ask.fm/Brandie_lifestyle3 hlasů
Vaše hodnocení