Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Miluješ Instagram? Baví tě cestování? Pokud jsi alespoň na jednu otázku odpověděla kladně, pak ti přinášíme dobrou zprávu. Máme pro tebe seznam pěti míst, která jsou fotogenická, instagramerská a především se nacházejí v naší republice. Co si takh...

Cestuj podle Instagramu: 5 míst, která jsou za rohem a poladí ti feed

Cestuj podle Instagramu
zdroj: Thinkstockphotos Cestuj podle Instagramu
aktualizováno 05.04.2018, 00:24 | 05.04.2018, 00:24 | DyA

Miluješ Instagram? Baví tě cestování? Pokud jsi alespoň na jednu otázku odpověděla kladně, pak ti přinášíme dobrou zprávu. Máme pro tebe seznam pěti míst, která jsou fotogenická, instagramerská a především se nacházejí v naší republice. Co si takhle o víkendu vyrazit na výlet a vyblejskout pár originálních fotek?

O tom, že Zámek Hluboká patří mezi nejkrásnější zámky v České republice, nemůže být sporu. Romantická podoba zámku a krásné zahrady přímo vybízejí k fotce, na které budeš vypadat jako šlechtična. Zámek se nachází jenom 15 km severně od Českých Budějovic, takže pokud budeš mít kolem cestu, určitě se zastav. Inspirací ti může být fotka od blogerky Dominiky Pokludové.

 

Cestuj podle Instagramu - 1
(Foto: Instagram)

 

Jednoho z nejpůvabnějších výhledů na řeku Vltavu se dočkáš na Výhlídce Máj. Jenom se připrav na to, že cesta na vyhlídku ti zabere nejméně 1 km pěšky. Odměnou ti ale bude skalnatý kaňon, ve kterém se řeka stáčí do tvaru podkovy. Obzvláště teď na jaře se dočkáš úžasného pohledu, který stojí za vyfocení. Co vyzkoušet pózu jako Kate Rezková?

 

Cestuj podle Instagramu - 4
(Foto: Instagram)

 

Když už jsme u těch výhledů, pak rozhodně nesmíme zapomenout ani na Prachovské skály, které najdeš asi 7 km severozápadně od města Jičín. Skalní uskupení pískovcových útvarů vytváří jedinečnou atmosféru, díky které vznikají výjimečné fotografie. Jenom se podívej na krásný počin blogerky Iny T., která s sebou do skal vzala i pejska.

 

Cestuj podle Instagramu - 5
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Staň se hvězdou Instagramu! 6 rad, které ti přihrají followery na počkání¨
ROZHOVOR: Instagramový král Leoš Mareš prozradil, kdo ho na sociálních inspiruje!
RADOST POHLEDĚT: Nejromantičtější páry českého Instagramu, které vás dojmou svou láskou

 

Myslíš si, že vysílač nemůže zapadnout do tvého feedu? Pak jsi ještě nebyla na Ještědu. Několik kilometrů od Liberce se nachází tento architektonický skvost, který si dokáže získat srdce snad každého návštěvníka. Ve výšce 1012 m.n.m. se tají dech a zároveň se nabízejí úžasné scenérie, které jsou jako namalované. Takto Ještěd zvěčnila Sára Holečková.

 

Cestuj podle Instagramu - 2
(Foto: Instagram)

 

Nejbarevnější a nejstylovější zeď v Praze? Jednoznačně Lennonova zeď, která se nachází u Maltézské zahrady na Malé Straně. Historie zdi spadá až do 60. let 20. století, kdy se na zdi začaly objevovat vzkazy pro Jana Wericha. Následně zeď sloužila jako prostor pro protestní verše a básně. Neboj se zapózovat jako Kristin Madison.

 

Cestuj podle Instagramu - 3
(Foto: Instagram)
 0 hlasů
Vaše hodnocení