Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chceš vyladit svůj feed do jarních tónů? Pak se vyprav na místa, která během tohoto ročního období vypadají naprosto fantasticky. Uvidíš, že ti přinesou nejen nový cestovatelský zážitek, ale také mnoho lajků.

Cestuj podle Instagramu: Nejfotogeničtější místečka jenom pár kilometrů za hranicemi! Tam musíš vyrazit

Selfie
zdroj: Thinkstockphotos Selfie
aktualizováno 26.04.2018, 00:12 | 26.04.2018, 00:12 | DyA

Chceš vyladit svůj feed do jarních tónů? Pak se vyprav na místa, která během tohoto ročního období vypadají naprosto fantasticky. Uvidíš, že ti přinesou nejen nový cestovatelský zážitek, ale také mnoho lajků.

Vybrali jsme pro tebe pět míst v Evropě, která rozhodně stojí za návštěvu.


Za nejkouzelnějším mostem se vyprav do německého městečka Kromlau, které se nachází v Sasku. Ďáblův most potěší všechny milovníky architektury, kteří milují hrátky přírody. Odraz na vodní hladině totiž tvoří iluzi dokonalého kruhu. Výhodou této fotogenické lahůdky je především to, že vyniká v každém ročním období. Pokud chceš ale tu nejkrásnější fotku ze všech, pak se na most vydej při východu nebo západu slunce.

 

Cestuj podle Instagramu - 4
(Foto: Instagram)


Rakouský Hallstatt patří k vyhledávaným turistickým cílům. Malebné městečko s poloostrůvkem, na kterém se tyčí kostel, přímo svádí k fotce. Své o tom ví i Mariana Prachařová, která se do Hallstattu vydala během prázdninového putování po Evropě a vyfotila tuhle krásnou fotku. Určitě si vezmi z Mariany příklad a zapózuj v podobném duchu.

 

Cestuj podle Instagramu - 3
(Foto: Instagram)

 

Cesta do Amsterdamu ti sice nezabere pár minut, ale pokud se do nizozemského města vypravíš, pak určitě nebudeš zklamaná. Každý kout centra přímo vybízí k fotce. Typické domečky, úzké kanály, ale třeba i jízdní kola, ti můžou posloužit jako zajímavé pozadí. Podívej se, jak s amsterdamskou scenérií pracovala blogerka Eliška, která vyfotila opravdu dechberoucí fotky.

 

Cestuj podle Instagramu - 1
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Cestuj podle Instagramu: 5 míst, která jsou za rohem a poladí ti feed
Staň se hvězdou Instagramu! 6 rad, které ti přihrají followery na počkání
RADOST POHLEDĚT: Nejromantičtější páry českého Instagramu, které vás dojmou svou láskou

 

Ještě jsi nebyla ve Vídni? Pak to rychle naprav. Historie na tebe dýchne z každé uličky a je jenom na tobě, jak ji dokážeš zakomponovat do své fotografie. Inspirací ti může být Valentýna, která si s tímto prvkem vyhrála na jedničku. Dobrou zprávou je, že krásnými budovami je protkána celá Vídeň, a tak najdeš ideální pozadí na svou fotku takřka na každém kroku.

 

Cestuj podle Instagramu - 5
(Foto: Instagram)

 

O tom, že i u východních sousedů je krásně, tě přesvědčí Jirka Král s přítelkyní Kao. Tenhle roztomilý pár se vydal do Bratislavy na výlet a vyfotil tam nespočet krásných fotografií. Ať už si jako své pozadí vybereš Bratislavský hrad nebo Most Slovenského národného povstania, určitě neuděláš chybu. Vydej se do Bratislavy ještě v těchto jarních dnech, kdy ji zdobí krásně rozkvetlé stromy.

 

Cestuj podle Instagramu - 2
(Foto: Instagram)0 hlasů
Vaše hodnocení