Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš už dost romantických komedií? Možná je na čase, abys změnila žánr. Co si takhle pustit děsivý horor, který tě nenechá v klidu? Doporučujeme, aby sis k jeho sledování přizvala kamarádku, nebo přítele, protože jinak hrozí, že v noci samým strach...

Chceš se bát? 6 děsivých hororů, které musíš vidět!

Děsivý film
zdroj: Thinkstockphotos Děsivý film
aktualizováno 29.01.2018, 00:15 | 29.01.2018, 00:15 | Krásná.cz

Máš už dost romantických komedií? Možná je na čase, abys změnila žánr. Co si takhle pustit děsivý horor, který tě nenechá v klidu? Doporučujeme, aby sis k jeho sledování přizvala kamarádku, nebo přítele, protože jinak hrozí, že v noci samým strachem neusneš.

Vybrali jsme pro tebe několik hororových snímků, které bys rozhodně měla vidět.


V zajetí démonů

Už jsi viděla horor V zajetí démonů? Pokud ne, pak tě musíme upozornit, že jeho sledování vyvolává panický strach. Na celém snímku je nejděsivější to, že je natočen podle skutečných událostí a jsou v něm použity záběry, které o případu pořídil manželský pár vymítačů démonů Ed a Lorraine Warrenovi. Tak co, ještě máš chuť podívat se na tento horor?

 

 

Spalovač mrtvol
Psychologický horor podle předlohy Ladislava Fukse patří mezi filmové majstrštyky, které pozvedly českou kinematografii. Pokud jsi stejnojmennou knížku četla, pak budeš z filmového zpracování nadšená. Hlavní roli Karla Kopfrkingla ztvárnil Rudolf Hrušínský, který v tomto snímku naprosto exceloval. I když film nepatří k nejnovějším, rozhodně stojí za zhlédnutí.

 

Spalovač mrtvol
(Foto: Archiv distribuční společnosti)


Mlčení jehňátek
Nebaví tě klasické horory, které jsou založené na tajemných silách? Pak se podívej na film Mlčení jehňátek, který sice není nejnovější, ale stále patří mezi to nejlepší, co můžeme v žánru horor najít. Tento snímek pojednává o případu masového vraha Buffalo Billa, který své oběti stahuje z kůže. Do vyšetřování se zapojí i mladá studentka FBI, která se pokusí s případem pohnout.

 


Sinister

Staré půdy mohou ukrývat děsivá tajemství. Své o tom ví i autor detektivních románů Ellison, který na půdě objevil staré filmové pásy související se záhadnými vraždami. Tento horor z roku 2012 ti nastíní, jaké to je, když do života rodiny vstoupí tajemné a mocné síly. Pokud se ti film zalíbí, můžeš se podívat i na jeho pokračování z roku 2015.

 

Sinister
(Foto: Archiv distribuční společnosti)


Vřískot
Snad každý hororový maniak již viděl snímek Vřískot, který vznikl v roce 1996. Pokud chceš vědět, jak to dopadne, když v kalifornském městečku začne řádit vraždící monstrum, pak se rozhodně podívej na tento film. Můžeš si dát  Vřískotový maraton a rovnou se podívat i na druhý díl, protože v něm začíná to opravdové Woodsborské peklo.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejvtipnější komedie, které zaženou chmury i depresi
Filmové tipy na příjemný večer ve dvou
Nejkrásnější filmy, na které mrkni s nejlepší kámoškou


Insidious: Poslední klíč

Bavil tě horor Insidious i jeho pokračování? Máme pro tebe dobrou zprávu! Nejnovější díl najdeš v těchto dnech v kinech po celé republice. A už teď ti můžeme prozradit, že jde o naprostou hororovou bombu. Ne nadarmo získává tento snímek pozitivní hodnocení nejen od fanoušků, ale i filmových kritiků.

 

 0 hlasů
Vaše hodnocení