Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Příliš o ní nemluvíme, ale všichni tak nějak tušíme, že ji provozujeme. Řeč je o masturbaci, která je stále společenským tabu. Nutno podotknout, že neprávem. Pokud se hrdě hlásíš k masturbaci, pak pro tebe máme dobrou zprávu. Existuje pět možností...

Chceš zažít dokonalou MASTURBACI? Pak musíš vědět tohle

Orgasmus
zdroj: Thinkstockphotos Orgasmus
aktualizováno 30.04.2018, 00:39 | 30.04.2018, 00:39 | Krásná.cz

Příliš o ní nemluvíme, ale všichni tak nějak tušíme, že ji provozujeme. Řeč je o masturbaci, která je stále společenským tabu. Nutno podotknout, že neprávem. Pokud se hrdě hlásíš k masturbaci, pak pro tebe máme dobrou zprávu. Existuje pět možností, jak ji vylepšit do posledního detailu. Nevěříš?

Už dávno odzvonilo dobám, kdy ses musela stydět za masturbování. Vždyť je to naprosto normální věc, kterou dělá většina lidí. Pokud máš ale pocit, že v masturbování ještě nejsi "master", máme pro tebe pět tipů, díky kterým se z tebe stane masturbující královna. Pojďme se na ně podívat podrobněji.


1. Pořádně se nalaď
Víš, že jednou z nejerotogenějších zón je naše mysl? Opravdu! A tak je důležité, aby se tvůj mozek na masturbaci dostatečně navnadil. Je jedno, jestli se podíváš na porno, na žhavou scénu z tvého oblíbeného seriálu nebo si třeba pustíš sexy písničku. Všechny tyto kroky totiž vedou k jedinému – k náladě na masturbaci. 

 


2. Nejde jenom o vagínu
Mnoho holek se domnívá, že masturbace se týká pouze vagíny. Nenech se zmást, protože úžasného sexuálního vzrušení dosáhneš i u vulvy, klitorisu, stydkých pysků a v neposlední řadě i konečníku. S pomocí masturbace můžeš objevovat své tělo a zjišťovat, co se ti líbí. Získané zkušenosti můžeš následně přenést i do sexuálního aktu.


3. Zapoj další části těla

Během masturbace se zaměř i na ostatní části tvého těla. Možná by tě nenapadlo, že i doteky na bradavkách nebo stehnech tě můžou dostat do extáze rozkoše. Dotýkej se sama sebe a užívej si tuto formu sebelásky. Uvidíš, že tě naprosto pohltí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

12 šokujících věcí, které bys měla vědět o MASTURBACI
Masturbace: Zaručené techniky, které ještě neznáš!
Zahoď stud a dopřej si orální sex


4. Správná poloha

Ano, i u masturbace záleží na správné poloze. Některé holky při ní leží na zádech, jiné naopak na bříšku. Prozkoumej své tělo a zjisti, jaká poloha vyhovuje tobě. Pokud se ani u jedné z výše zmiňovaných poloh nebudeš cítit dobře, vyzkoušet masturbaci ve vaně nebo ve sprše. Uvidíš, že časem poznáš, kde se nejlépe uděláš.

 


5. Zavítej do sexshopu

Pokud chceš vyzkoušet něco nového a už jsi plnoletá, neboj se vyrazit do sexshopu, kde si můžeš pořídit vibrátor. Zprvu se ti nemusí manipulace s vibrátorem zamlouvat, ale časem určitě oceníš jeho kvality a um. Navíc ho můžeš využít i při hrátkách s přítelem, který určitě ocení, že jsi takto vynalézavá a nebojíš se sáhnout po vibrátoru.0 hlasů
Vaše hodnocení