Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nejhorší je, když máš spoustu kamarádek a hodně z nich, nebo spíš upřesněme to všechny mají kluka! Ty jsi s tím úplně v pohodě, nevadí ti být ta jediná nezadaná, vždyť tobě se to líbí. Všechna ta svoboda randit s kým se ti zachce, to je přeci zábava.

Co holky nechtějí slyšet od zadaných kámošek

kamarádi - 1
zdroj: Thinkstockphotos kamarádi - 1
aktualizováno 08.10.2019, 00:00 | 08.10.2019, 00:00 | Krásná.cz

Nejhorší je, když máš spoustu kamarádek a hodně z nich, nebo spíš upřesněme to všechny mají kluka! Ty jsi s tím úplně v pohodě, nevadí ti být ta jediná nezadaná, vždyť tobě se to líbí. Všechna ta svoboda randit s kým se ti zachce, to je přeci zábava.

Ovšem tak nějak to vypadá, že každý, kdo má vztah má problém s tím, že jsi single. Jako bys měla mor nebo nějakou podobnou strašnou nemoc. „Chudák holka, ona má ten single syndrom!“ Dívají se na tebe, jako by tě potkala ta nejhorší věc na světě a jejich řeči se kolikrát vážně nedají poslouchat. Ty se k jejich vztahu taky nevyjadřuješ, tak proč mají věčné nutkání komentovat to, že ty ho nemáš?

 

Už jsi unavená z toho jak tvé zadané kámošky řeší tvůj milostný život. Vždyť je to tvůj život a ne jejich. Buď v klidu, nejsi sama, komu se podobné věci dějí. Tady je sedmička těch neotravnějších věcí, které zadané holky dokáží říct singl kamarádkám.

 

 

1. Jen bych chtěla, abys byla tak šťastná jako já
Kdo ale řekl, že nejsi šťastná? Nedefinuješ štěstí jako věčné hádání o kompromisech se svým protějškem nebo v druhém extrému si před všemi vrážet jazyky do hlavy, když o ten pohled nikdo nestojí.

 

2. Jak to, že jsi pořád nezadaná?
Není to prokletí, ale volba. Jsi si moc dobře vědoma svých kvalit a toho, že by spousta kluků toužila být něco víc než jen kamarádi, ale ty jsi sama, protože zatím prostě nechceš vztah.

 

 

3. Ale proč proboha nechceš vztah?
Protože nechceš. Taková malá pauzička přeci nikomu neublíží a co je na tom, že si chceš trochu vyhodit z kopýtka.

 

4. Neboj, ty určitě někoho najdeš!
Ano, jsi si plně vědomá toho, že někoho najdeš, ale až budeš chtít. Právě nejsi na honbě za pokladem.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Single v létě? Víme, jak nesmutnit a užít si prázdniny naplno

První rande už nemusí být katastrofa!

Sexuální hrátky s kámoškou. Dělají ze mě lesbičku?

 

5. Kéž bych byla taky sama
Klidně můžeš být, pokud nejsi ve vztahu spokojená tak co ti brání. Pokud máš přítele a přitom bys mnohem raději byla sama, možná je to docela závažný signál k tomu, promluvit si o vašem vztahu.

 

 

6. Pojď, já ti někoho seženu!
Nejlepší kámoš přítele tvé kámošky se právě s někým rozešel? No jasně a ty bys měla pravděpodobně skákat radostí do stropu! Proč to konečně nedokážou pochopit, že tě nezajímá ani tenhle ani jiný kluk co je volný a chtěl by holku, nepotřebuješ seznamku, docela dobře se dokážeš s lidmi seznamovat sama.

 

7. Tak bych si přála jít s tebou na dvojité rande, kdybys měla kluka..
A co je divného na tom, když byste šli ven ve třech? Vždyť ne vždycky je nutné, aby ten třetí byl za křena, můžete přeci vyrazit jako kámoši.

 10 hlasů
Vaše hodnocení