Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Školní rok je pomalu za námi a je načase, abychom se pomaličku naladili na prázdninovou notu. Vydrž poslední týden ve škole a zařiď nejdůležitější věci, díky kterým si užiješ ty nejlepší a nejdobrodružnější prázdniny! A co tedy do konce školního r...

Co musíš stihnout do začátku prázdnin?

Žij své sny
zdroj: Thinkstockphotos Žij své sny
aktualizováno 15.06.2018, 00:06 | 15.06.2018, 00:06 | DyA

Školní rok je pomalu za námi a je načase, abychom se pomaličku naladili na prázdninovou notu. Vydrž poslední týden ve škole a zařiď nejdůležitější věci, díky kterým si užiješ ty nejlepší a nejdobrodružnější prázdniny! A co tedy do konce školního roku musíš stihnout?

Říká se, že nejlepší akce jsou takové, které vzniknout spontánně. S tímhle tvrzením rozhodně souhlasíme, ale na druhou stranu je důležité, abys alespoň základní věci měla rozvrhnuté a naplánované. Věnuj poslední předprázdninový týden plánování, díky kterému budeš mít jasno, co o prázdninách chceš, nebo nechceš zažít. Zároveň tento týden dodělej všechny resty, se kterými se nechceš o prázdninách zabývat!


Máš posledních sedm dní na to, abys stihla…


1. Pořídit si stylové plavky
O prázdninách nemá nikdo čas a ani chuť lítat po obchodech. Pokud si tedy nechceš kazit prázdniny bloumáním po nákupním centru, pak se vydej na lov plavek ještě tento týden. Nezapomeň, že i letos frčí jednodílné plavky, které mají zajímavě vykrojená záda. „Instagram friendly“ jsou také různé doplňky k bazénu, jako jsou nafukovací plameňáci, letní skleničky nebo třeba lehátko ve tvaru melounu. I po takových věcech se v obchodě podívej. Tvůj feed ti za to brzy poděkuje!

 


2. Nakoupit ochranu
Je nám jasné, jaký druh ochrany tě napadl (ano, kondomy jsou také důležité), ale teď jsme měli na mysli ochranu před sluncem, které během prázdnin žhne jako o závod. Opalovací krém bys měla používat nejen při opalování, ale i při běžných aktivitách, které provádíš venku na slunci. Nezapomeň si tedy opalovací krém sbalit s sebou na cesty a v ideálním případě ho používej každý den. Jedině tak se ti nestane, že by ses nepříjemně spálila.

 

Náš tip:

 

Opalovací krémy
(Foto: Archiv firem)

 

* Opalovací olej urychluje a usnadňuje zhnědnutí kůže, chrání před nežádoucími účinky Slunce a zároveň využívá jeho blahodárné účinky k prospěchu lidského zdraví. Je vyroben bez umělých slunečních filtrů a chemických přísad. (KaritenOil, 349 Kč, prodává medinatur.cz)


* Eucerin ochranný krémový gel na opalování proti sluneční alergii SPF 25 chrání před slunečními alergiemi a poškozením pokožky v důsledku slunečního záření. (Eucerin, 499 Kč)

 

* Nivea Sun Protect & Bronze suchý olej na opalování SPF 20 ti zajistí střední ochranu před škodlivým slunečním zářením. Suchý olej přináší sluncem namáhané pokožce dokonalou péči, jejímž výsledkem bude nádherně snědé opálení bez spálení či podráždění. (Nivea, 242 Kč).


3. Naplánovat letní dobrodružství
Vytiskni si dvouměsíční kalendář a zkus si do něj zapsat výlety a dovolené, které tě během prázdnin čekají. Nejen, že budeš mít krásný přehled o svých aktivitách, ale především budeš vědět, které dny máš ještě volné. Nezapomeň na to, že prázdniny jsou tu od toho, aby sis odpočinula od všedních povinností. V žádném případě tedy nezůstávej zavřená doma. Raději vyjdi ven a užívej si pohodu prázdninových dnů.

 


4. Nezapomenout na vstupenky 

Pokud se letos chystáš na nějaký hudební festival, pak s nákupem lístků neotálej. O prázdninách po nich skočí každý a mohlo by se stát, že by na tebe nevybylo. Při jejich nákupu se nezapomeň zeptat na studentskou slevu, která může jejich cenu rapidně snížit. Určitě si také promysli, zda chceš na fesťáku přespat ve stanovém městečku, nebo si najdeš vlastní ubytování.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Zažiješ perfektní prázdniny?
Nalaď se na prázdniny pohodovými LETNÍMI FILMY! Tyhle snímky musíš vidět
Jak si užít prázdniny bláznivě a naplno?


5. Stáhnout si seznamovací aplikaci

Jsi single a už tě to nebaví? Chtěla bys přes léto s někým randit, užívat si procházky při západu slunce, zajít do letního kina nebo třeba k vodě? Pak je nejvyšší čas své touhy splnit! Pokud ve svém okolí nemáš někoho, kdo by byl vhodným adeptem na letní randění, pak vsaď na moderní technologie! Co si takhle stáhnout nějakou randící aplikaci? Jasně, možná z toho nebude láska na celý život, ale i letní randění je fajn zážitek, na který můžeš ještě dlouho vzpomínat.

 0 hlasů
Vaše hodnocení