Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na léto jsme si pro tebe připravili seriál článků z exotického Thajska. Oblíbenou dovolenkovou destinaci si za svou mometnální domovinu vybrala blogerka Anie Songe. V tomto článku na sebe práskne pár zajímavostí.

Jak si užít prázdniny bláznivě a naplno?

Annie Songe - 2
zdroj: Archiv blogerky Annie Songe - 2
aktualizováno 22.07.2015, 00:11 | 22.07.2015, 00:10 | Anie Songe

Na léto jsme si pro tebe připravili seriál článků z exotického Thajska. Oblíbenou dovolenkovou destinaci si za svou mometnální domovinu vybrala blogerka Anie Songe. V tomto článku na sebe práskne pár zajímavostí.

Říkala jsem si, že možná většina z vás neví, co vlastně v Thajsku dělám. A tak si myslím, že bych na sebe měla něco prásknout. Něco divného, čemu se třeba zasmějete, a nebo se v tom sami najdete! Protože i já čtu články této tematiky moc ráda. Jsem totiž docela škodolibá a baví mě zjišťovat, jak jsou lidi hrozně nedokonalí a směšní – stejně jako já.


Thaiblog
(Foto: Archiv blogerky)


Už rok nekoukám na chytrý filmy! V podstatě od té doby, co začal být můj život sám o sobě dost zajímavý. Radši si pustím “blbou” romantickou komedii nebo pohádku – miluju pohádky, u kterých můžu vypnout a jen se přiblble usmívat! Jo a nemám ráda Pulp Fiction... já vím, já vím.


V Thajsku mi z jídla vůbec nechybí pečivo a sýry... Zato se mi stýská po obyčejných olivách z pytlíčku a hummusu! Miluju hummus! Typicky český jídlo. ;-)


Bojím se být sama v cizím prostředí, jsem magnetem na katastrofy a divný lidi. Ještě když jsem žila v Londýně, tak se mnou začal hořet autobus, několikrát jsem málem omdlela – málem, protože jsem si vždycky radši sedla a dala hlavu mezi nohy. Jo, takhle na chodníku,... to na vás lidi koukají fakt blbě.


A k tomu pořád bloudím. Jsem schopná zabloudit i na parkovišti! A teď si mě představte v tom Londýně! Milionkrát jsem potkala “úchyla” (a nebo taky krásnýho kluka... to se pak ale vždycky v cuku-letu Lukáš přichomítne! Jako naschvál, fakt!) a když je možnost, že se něco pokazí, jsem-li sama - taky se to pokazí!


Neuvěřitelně ty věci přitahuji tím, jak se jich bojím. Pokud jsem s někým, klidně skočím do tlamy lvovi, jinak jsem ale hroznej posera.


Zato miluju bouřky, silný vítr, déšť a takový to dramatický počasí – jen když jsem doma v teple, zabalená v dece a v držím ruce čaj s tužkou.


Věřím na mořské víly! Určitě jsem jí v minulém životě sama byla.

 

Články píšu zásadně ráno, nejlíp hned po probuzení. Za prvé mě ještě nic ani nikdo nestihne naštvat a za druhé - jsem z celého dne nejvýkonnější.


Jsem celkem milá, hodně, řekla bych... ale když se naštvu, nejspíš byste mě nepoznali. Nenávidím, když se někomu křivdí nebo když se někdo povyšuje nad druhého.


Především nemám ráda škatulkování do vrstev a lidi, kteří diktují pravidla druhým. A i když jsem mrňavá, nenechám si nic líbit – možná proto, že jsem mrňavá!

 
Nelíbí se mi chlapi s opravdu velkými svaly, fakt to není sexy! Stejně tak nemám ráda ty, kteří se o sebe přehnaně pečují. Připadala bych si vedle něho asi málo žensky. A tohle mi s Lukášem rozhodně nehrozí! Miluju svého chlapa, který o sobě říká, že je vlastně takovej obyčejnej, docela hezkej kluk...

 

Annie Songe - 7
(Foto: Archiv blogerky)


Tohle už jsem sem jednou psala, ale i přes to, že se snažím jíst zdravě a zbožňuji čerstvý, lehký jídlo, tak miluju čínskou polívku. Nejen, že mi vážně chutná ale ještě mi připomíná prvák na intru. To na jídlo prostě nezbývaly finance, byly důležitější věci (cigarety, alkohol, sekáče...) hrozně ráda na tu dobu vzpomínám. Myslím, že by si měl intr každý zažít a pořádně užít.


Jsem strašný čuně. V klidu si sednu na chodník s bagetou a většina jídla mi spadne na tričko. No a pokud ne, tak si v něm aspoň vymáchám vlasy. Půlku dne o tom pak samozřejmě nevím. Věděli jste, že mojí oblíbenou barvou je bílá? Společně to pak krásně ladí!


Moje nejoblíbenější herečka je Amanda Seyfried a miluju maličkou Kristinu Pimenovou. Než přišla vlna milovníků Audrey Hepburn, milovala jsem ji já. Jo a taky jsem věrná fanynka Pretty Little Liars! Nemůžu si pomoct, je to prostě geniální! (už nikdy nepoužiju tolik “miluju” v tak málo řádcích – slibuju.)


Závidím holkám dlouhý, hubený nohy. Když takovou vidím, hned ji ukazuju Lukášovi, pokud se na ni už ale nekouká sám. Samozřejmě mu za to nadávám a chci se s ním rozvést, i přes to, že si mě nikdy nevezme – prý až budeme bohatí – haha.


Když mám radost a jsem fakt šťastná, tak si ráda poskakuju a místo chůze lítám, dělám různé otočky a Lukáš se za mě v té chvíli hrozně stydí.


I když chápu, kolik pozitiv přináší běh nebo posilovna, tak mě to prostě nebaví! To bych si radši šla zahrát na honěnou nebo se potápět, blbnout ve vodě, lézt po stromech, tancovat. Ale šlapat 30minut na rotopedu, zvedat činky... to opravdu ne.


Na druhou stranu se chci hrozně naučit surfovat, udělat si potápěčskou licenci, propadnout józe a dělat zábavný věci, který mě budou dělat šťastnější.


Nevěřím na dědičnou obezitu! To prostě neexistuje!

 

Annie Songe - 8
(Foto: Archiv blogerky)


Rodiče se mi rozvedly, když jsem byla malé škvrně. Vychovávala mě teda především babička s dědou protože mamka musela být často v práci (uživit tak náročný dítě není nic snadnýho).

 

Vyrůstala jsem na vesnici, celý dny trávila v parku a měla jsem to nejkrásnější dětství, který si vůbec umím představit. A přesně to chci pro svoje děti!


Miluju překvapení, balíčky a různý radůstky! Jednou mi přišel dopis, kde byl uvnitř jen lísteček s pár písmenky "usměj se". A tak jsem se usmívala celý den.


Věřím na duchy a s jedním jsem se setkala – jako vážně. Huu.


Hrozně mě baví olupovat spálenou kůži a nebo nípat pupínky… je to moc nechutný?

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

21 důvodů, proč odjet poznávat svět

VLOG: Tip na výlet nejen o svátcích: Centrum Babylon Liberec

VAŠE PŘÍBĚHY: Výlet k moři ze mě udělal bulimičku


Nemám ráda řízení – vůbec mě to nebaví a umírám strachem, že přejedu cyklistu a zavřou mě! V Thajsku skútr taky neřídím (jen v džungli). Nejen, že Thajci i turisti jezdí jako blázni, podjíždějí, předjíždějí, píšou u toho esemesky ale záchranné helmy tu vypadají jako hračky, silnice jsou plné děr a jedete v podstatě nahatý. To nedávám.


A poslední věc, která mě nejvíc zaráží – myslím si, že jsem celkem šikovná, umím spoustu věcí, blbá taky nejsem, vtipem překypuji... ale pořád jsem chudá! Proč?

 

Tohle je možná dědičný... díky mami a tati.


Tak co? Máme něco společnýho?

 

Článek napsala blogerka Anie Songe z blogu aniesonge.com10 hlasů
Vaše hodnocení