Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Novoroční předsevzetí si nedáváme jen my, ale i naše oblíbené celebrity.

Jaký bude rok 2019? Co do něj sobě i fanouškům přejí Demi Lovato, Jennifer Lopez nebo Madonna?

Novorocni predsevzeti hvezdy - demi lovato
zdroj: Instagram Novorocni predsevzeti hvezdy - demi lovato
aktualizováno 08.01.2019, 00:00 | 08.01.2019, 00:00 | amb

Novoroční předsevzetí si nedáváme jen my, ale i naše oblíbené celebrity.

Jaká jsou hvězdná novoroční předsevzetí a co nám popřály do nového roku Demi Lovato nebo Jennifer Lopez? A kdo z nich se po svátcích dostává zpátky do formy a které herečky zkrátka „neřeší“?  

 

Ať je příští rok lepší než ten předchozí

 

Pro mnohé celebrity byl předchozí rok opravdu těžký a jsou rády, že už ho mají za sebou. Jednou z nich je třeba krásná zpěvačka Demi Lovato, která byla před několika měsíci hospitalizována kvůli předávkování drogami. Lékaři ji naštěstí zachránili a tato zkušenost jí přinesla velké ponaučení.

  

„Jsem vděčná za lekce, které jsem v loňském roce dostala a díky kterým jsem se toho tolik naučila. V příštím roce nebudu žádný den považovat za samozřejmost, a to ani ten špatný,“ řekla, a my bychom si z těchto slov měli vzít příklad také.

 

Novorocni predsevzeti hvezdy - demi lovato
(Foto: Instagram)

@ddlovato


Ke „smolařům“ patřila i hvězda Prolhaných krásek Shay Mitchell, která v roce 2018 prodělala potrat. Kromě poděkování za náklonnost a podporu si přeje, abychom se v novém roce všichni pokusili být soucitnější, trpělivější a empatičtější.

 

Novorocni predsevzeti hvezdy - shay mitchell 2
(Foto: Instagram)

@shaymitchell

 

Co vzkázali fanouškům?

 

Kromě vlastních novoročních předsevzetí se celebrity snažily předat svým fanouškům i něco ze své síly. Herečka a zpěvačka Jennifer Lopez má Nový rok ráda především pro příchod nových věcí. V tomto roce podle ní máme dělat hlavně to, co nás těší na srdci i na duši. Také své fanoušky motivovala, ať jsou neúprosní v tom, za čím si chtějí jít. „Buďte veselí, odvážní, spolehliví a milující,“ vzkázala na svém Instagramu.

 

Novorocni predsevzeti hvezdy - jennifer lopez 2
(Foto: Instagram)

@jlo

 

Pozitivně nasměrovat své fanoušky se rozhodla i královna popu Madonna. V příštím roce máme ostatní odzbrojovat hlavně laskavým jednáním.

 

novorocni predsevzeti hvezdy - madonna 2
(Foto: Instagram)

@madonna

 
Charismatický skladatel a zpěvák John Mayer své novoroční sdělení pojal s humorem a osobitostí. Své fanynky nejspíš potěšil tím, že jeho novoročním přáním je najít si přítelkyni a psát o ní písně.

 

Došlo ale i na vážnější téma, máme se podle něj vždy zamyslet, o čem čteme v novinách a nejnovější informace si ověřovat. „Důležité je, co se skutečně stalo, a ne všechna ta prázdná vata kolem,“ sdělil svůj názor.

 

Novorocni predsevzeti hvezdy - john mayer 2
(Foto: Instagram)

@johnmayer

 

ČTĚTE TAKÉ:

Instagram versus realita: Ženy z celého světa sdílí nelichotivé fotografie jako důkaz, že sociálním sítím se nedá plně důvěřovat

Je novoroční předsevzetí jen převlečený alibismus? Jak na to lépe!

Letos zapomeň na novoroční předsevzetí: Víme, co bude fungovat lépe

 

Hlavní je cítit se ve svém těle dobře

 

Jak už to tak bývá, novoroční předsevzetí se často týkají naší váhy. Některé celebrity se už pochlubily, jak poctivě makají v posilovnách. Jako třeba profesionální tenistka Serena Williams, která se připravuje na první zápas roku.

 

Během příprav se však unavilo i její malé dítě, a tak dcerku během protahování chovala. „Příští rok nebude o tom, co můžeme dělat, ale co dělat musíme. Mámy a tátové, jste mou inspirací. Tento rok je váš,“ sdělila Serena své poselství.

 

Novorocni predsevzeti hvezdy - serena williams
(Foto: Instagram)

@serenawilliams

 

Někteří ze slavných ale svou formu naopak vůbec neřeší a jsou sami sebou. Takovou pohodářkou je herečka z oblíbeného seriálu Riverdale Lili Reinhart. Za své tělo se prý nikdy nebude stydět ani omlouvat, ať už bude zrovna silnější nebo hubenější.

 

Novorocni predsevzeti hvezdy - lili reinhart 2
(Foto: Instagram)

@lilireinhart

 

Podobný názor má i zpěvačka Bebe Rexha, která na Instagram postovala svou fotku se slovy: „Ráda jím a se svou postavou jsem spokojená.“ Obě tyto ženy jsou obdivuhodné a mohou nám být velkou inspirací.

 

Novorocni predsevzeti hvezdy - bebe rexha
(Foto: Instagram)

@beberexha

 

Nestyděla se ani herečka se širokým úsměvem Anne Hathaway. Prohlásila, že momentálně sice přibírá, může za to ale její nová role. „Nabírám kvůli filmové roli a vůbec mi to nevadí.“

 

Novorocni predsevzeti hvezdy - anne hathaway
(Foto: Instagram)

@annehathaway

 

A když už mluvíme o váze, je třeba zmínit i herečku Amy Schumer z filmu Jsem božská. „Ženy, jsme všechny úžasné a naše vzájemná láska je velmi hluboká. V příštím roce se tak budeme pomyslně držet za ruce a všechny se posuneme vpřed.“

 

Novorocni predsevzeti hvezdy - amy schumer 2
(Foto: Instagram)

@amyschumer

 

Poselství které ososbnosti do nového roku inspirovalo vás?0 hlasů
Vaše hodnocení