Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sociální sítě ovládá nová sexy výzva a tentokrát by při ní nikdo neměl umírat, jako při předchozí NekNominate. Budou se vystavovat ňadra!

Další výzva na sociálních sítích je hodně sexy! Ženy vystavují svoje ňadra! FOTO

Sexy výzva NipNominate - 11
zdroj: Twitter/ Facebook Sexy výzva NipNominate - 11
aktualizováno 01.03.2014, 00:00 | 01.03.2014, 00:00 | TN.cz / mis

Sociální sítě ovládá nová sexy výzva a tentokrát by při ní nikdo neměl umírat, jako při předchozí NekNominate. Budou se vystavovat ňadra!

Sociální sítě ovlivňují životy mnoha lidí. Důkazem toho je například nedávná výzva NekNominate, při které musel vyzvaný vypít na ex sklenici s alkoholem, celý proces natočit, umístit na své stránky a následně vyzvat další tři kamarády, kteří museli udělat totéž. Této výzvě snad už odzvonilo, ale nahradila ji jiná, sexy a smysluplnější.

 

NekNominate: Pivo na ex


Nová výzva, která se na sociálních sítích objevila, se jmenuje NipNominate. Spustila ji 35letá Michelle Kent, protože už byla znechucená nesmysluplnou výzvou NekNominate, a rozhodla se, že spojí výzvu s dobrou věcí a podpoří ženy trpící rakovinou prsou.


Fotogalerie

1 / 10 Otevřít fotogalerii


Úkolem této výzvy je vyfotit svoje vnady - buď jenom v podprsence, nebo v podprsence přes tričko, a fotku umístit na stránky sociálních sítí, které jsou propojené se stránkami, na nichž se vybírají finanční dary na léčbu rakoviny prsou. Součástí výzvy je samozřejmě nominace dalších 3 lidí, kteří by měli po vyzvání udělat to samé.

Výzva nabírá popularitu i u mužů a tak se nemůžeme divit, že se na sociálních sítích začínají objevovat pánové v podprsenkách.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Odvážná Kohoutová ukázala ochlupení v rozkroku i obří prsa. A to jí bylo 17 let!

Žhavá fotka Emmy Watson: Podvod, nebo pravda?

Katy Perry prozradila tajemství svého bujného poprsí
Tvar a barva bradavek odhalí naši osobnost!
Prsa versus oči: Čeho si kluci všimnou dřív?7 hlasů
Vaše hodnocení