Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Se začátkem nového týdne je tu další rozhovor s novou blogerkou. Dnes je jí 16 letá Deni.

DENI: Stojím si za svým názorem a vím co chci

Deni
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Deni
aktualizováno 03.11.2014, 00:00 | 03.11.2014, 00:00 | Krasna.cz/sr

Se začátkem nového týdne je tu další rozhovor s novou blogerkou. Dnes je jí 16 letá Deni.

Jak by ses představila na úvod v pár větách?

Jsem šestnáctiletá holka, která se jednoho dne rozhodla založit si blog. Miluju psaní, čtení, hudbu, koukání na seriály, sport a samozřejmě blogování a všechno, co se ho týká. Je dobré o mně vědět, že jsem vždycky upřímná, jednám s lidmi na férovku, stojím si za svým názorem a vím co chci. Nesnáším přetvářku a lži a vedu průměrný život puberťačky.

Jakou studuješ školu a jak se ti na ní líbí?

Jsem v prváku na gymplu. Líbí se mi tam moc. Sice se teď skoro pořád učím a mám pocit, že nic nestíhám a nezvládám, ale to se snad časem srovná. Ve škole máme super atmosféru, fajn učitele a, už teď na začátku, daleko lepší kolektiv než na základce. Jsem strašně ráda, že jsem si vybrala a dostala se zrovna na tuhle školu.

Na blogu máš spoustu odkazů na tvé profily na různých sociálních sítích. Kde z nich tě to nejvíc baví a trávíš tam nejvíc času?

Určitě twitter a instagram. Oba projíždím několikrát denně a baví mě moc. To, jak je skvělý twitter, asi pochopí jen ti, kteří ho mají, hodně lidí si představuje, že je to jako facebook, ale to vůbec není pravda. Dost jsem taky právě na facebooku, ale ten mě nebaví vůbec, mám ho opravdu jenom kvůli chatu, školním skupinám a stránce blogu.

Tvůj blog má poměrně minimalistický design. Jsi s ním spokojená a jak ho máš dlouho? Baví tě designy střídat, nebo jsi jednomu věrná dlouho?

Spokojená s ním jsem, jinak už bych ho dávno vyměnila. Mám ráda jednoduchost a nemusím hodně barevné designy, protože chci, aby na blogu vynikly fotky. Mám ho přibližně od března. Dřív jsem designy hodně střídala, teď už ne. Mám pocit, že design blogu k němu tak nějak patří a i čtenáři si jej pamatují. Navíc už teď ani nemám moc času na vymýšlení a vytváření nových.

Máš představu, kolik lidí tvůj blog čte, a děláš něco pro to, abys mu zvýšila návštěvnost?

Nějakou představu mám díky počítadlu na blogu. Stejně tomu ale až tak moc nevěřím. Nějakých dvě stě lidí za den, asi. Popravdě si to vůbec nijak neuvědomuju a nedokážu představit a mám pocit, že můj blog navštíví za den lidi maximálně tři. Každopádně je to úžasné, jsem za to neskutečně vděčná a nechápu, jak se to stalo!

PŘEČTI SI TAKÉ: 

BRANDIE: Jdu do věcí po hlavě
LADY MUSHROOM: Ráda si dělám, co se mi zlíbí
DRAGELL: Blog mi pomáhá v osobním rozvoji


Patříš mezi tým blogerek, které píšou články pro Krásnou. Bereš ostatní blogerky jako konkurenci, nebo spíš inspiraci? A sleduješ jejich ostatní články?

Jako konkurenci vůbec, to mě ani nikdy nenapadlo. Holky mi přijdou fajn a už se těším, až se někde potkáme na nějaké akci, moc ráda bych je poznala osobně. Jejich články si občas přečtu, když mě nějaký zaujme nebo když se nudím. Jako inspiraci je ale taky asi neberu, nevím, o tomhle jsem nikdy nepřemýšlela...

Sleduješ nějaké YouTubery a neláká tě také točit vlogy?

Youtuberů sleduju mraky. Popravdě láká a dost, ale nemyslím si, že mám na to dostatečné sebevědomí. Člověk to, podle mě, musí mít v sobě, aby mu to šlo, ale u sebe si tím nejsem úplně jistá. Do budoucna bych to chtěla zkusit, ale v nejbližší době se k tomu pravděpodobně zatím neodhodlám. Bylo by ale určitě fajn rozšířit blog ještě o Youtube.

Mít blog stojí hodně času - co ti to dává na oplátku?

Dobrý pocit, zkušenosti, chuť do dalšího psaní… Neberu blog tak, že mi bere čas. Baví mě to, je pro mě radost už jenom něco psát. Samozřejmě k tomu patří i různé spolupráce, ale to už je pro mě vedlejší. Daleko víc mi dává, když mi někdo napíše něco pěkného, to mám pak neskutečnou radost!

Jaký styl oblékání ti nejvíc vyhovuje?

Hlavně pohodlně. Nejlíp se cítím v teniskách, džínách a triku. Na blogu mám pár outfitů, které myslím můj styl přesně vystihují, takhle slovy se mi to těžko popisuje.

Dneska hodně frčí věřit na karmu, máš to taky tak?

Vlastně jo. Nejsem věřící, mám takové svoje náboženství, když to tak řeknu. Zkrátka věřím, že je něco mezi nebem a zemí, všechno rozhodně nemá racionální vysvětlení. Patří k tomu i karma, snad je někde nějaká spravedlnost, i když to tak občas nevypadá.

Co si myslíš o vegetariánství?

Nemám na to názor. Já sama vím určitě, že bych to nedokázala, proto svým způsobem vegetariány obdivuju. Je každého věc, co jí, někdo prostě nejí maso.

A tvůj názor na tetování?

Sama bych nějaké chtěla. Malé, vkusné se mi líbí. Ty velké, barevné vůbec. Když o tom přemýšlím, říkám si ale, jak to asi bude vypadat za takových padesát let. Raději bych volila nějaké dočasné, na pár let. Když se pro něco rozhodnu třeba ve dvaceti, neznamená to, že se mi to bude líbit i v sedmdesáti.

Na blogu píšeš, že by ses jednou chtěla jako au-pair podívat do Ameriky. Inspiroval tě k tomu blog nějaké au-pair v USA a sleduješ nějaký takový blog? (Jenom na Blog.cz jich jsou desítky).

Neinspiroval mě k tomu blog, ale spíš video jedné youtuberky. Nějaké blogy, co píšou slečny, které dělají nebo dělaly au-pair jsem taky četla, ale míň. Myslím, že se tím víc začnu zabývat, až to bude aktuální. Teď jsou moje priority někde jinde.

Jak bys pozvala čtenářky tohoto rozhovoru na svůj blog?

Jestli máte rády kosmetiku, módu nebo články ze života, budu moc ráda, když se na můj blog kouknete. Věřím, že si na něm najedete něco, co se Vám zalíbí. Každá čtenářka nebo jen náhodná návštěvnice blogu mi dělá ohromnou radost!


Deni
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)PROFIL: 

Deni, 16 let,

WWW:

http://charmed-all.blog.cz/
https://www.facebook.com/charmed.all
https://www.facebook.com/deni.hartmannova
https://twitter.com/DeniHartmannova
http://denihartmannova.tumblr.com/
http://ask.fm/DeniHartmannova
http://www.votocvohoz.cz/uzivatele/172578-denihartmannova
http://weheartit.com/DeniHartmannova
http://instagram.com/denihartmannova
https://www.youtube.com/user/DenisaHcz5 hlasů
Vaše hodnocení