Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Lámete si hlavu nad originálním dárkem?

Designové Vánoce: Tip na dárek

Vánoční dárky
zdroj: Thinkstockphotos Vánoční dárky
aktualizováno 15.12.2014, 17:46 | 15.12.2014, 17:46 | Krasna.cz/trm

Lámete si hlavu nad originálním dárkem?

Chtěli byste, aby vaši blízcí našli pod stromečkem něco, co je opravdu potěší? Něco, co opravdu nečekají? Něco, za čím se skrývá víc než jen regály v hypermarketech? Nechte se inspirovat našimi tipy.

 

Diář s duší


Diář, zápisník, deník...To vše se může hodit jak kamarádce, tak třeba i budoucí tchýni. Navíc tento, z malého papírnictví Reformát, je recyklovaný. Vyráběný z odpadového materiálu z designových studií, tiskáren, papíren, antiků, vetešnictví a bleších trhů, skartovaných zbytků, knih, časopisů, starých reklam, ale i dřeva, linolea, koberců atp. Veškerý tento materiál je zpracováván do nové, velmi neotřelé podoby. A navíc - všechno je vyráběné ručně!

 

Designové dárky - 11
(Foto: Archiv firem)

 

Tak trochu jiný šperk


Všichni máme doma nejrůznější řetízky, náhrdelníky, ozdoby. Ale jestli chcete, aby například vaše maminka nosila na krku opravdu "Něco", pořiďte jí šperky HolcimArt, které jsou vyráběné z vysokopevnostního betonu se stříbrnou armaturou. A navíc mají skvělý design.

 

Designové dárky - 5
(Foto: Archiv firem)

 

Dřevo na nose


Ruční výroba, 100% dřevo, cool design – to jsou dřevěné brýle RANDOM. Tito mladí designéři by rádi tento materiál vrátili zpět do běžného života v podobě dřevěných brýlí a upozornili tak na to, že ne vše v dnešní době musí být z plastu a z druhého konce světa. A vašemu muži budou určitě slušet.

 

Designové dárky - 10
(Foto: Archiv firem)

 

Kámen ze srdce


Designová značka Mihulli, vyrábí vše z kamenů. Opracovává je s opravdovou láskou a vytváří z nich přímo mistrovská díla. Přírodní kámen skvěle doplní moderní i tradiční koupelnu, krásný na pohled i dotek. Dávkovače tekutého mýdla, mýdlenky na mýdla tuhá, dózičky, kelímky na kartáčky, kalíšky na čajový obřad...

 

Designové dárky - 9
(Foto: Archiv firem)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co tvého kluka potěší? Nejlepší tipy na dárky
TIPY na ty správné vánoční dárky!
Vánoční dárky na poslední chvíli

 

Medvídek, po kterém touží i dospělí


Z ručně šitých medvídků Klub teddy bears jsou všechny děti naprosto nadšené. Není to žádná naleštěná, přetechnizovaná hračka. A dost často si s nimi hrají nebo si je s sebou do postele berou i dospělí. Vaši ratolest stoprocentně potěší.

 

Designové dárky - 6
(Foto: Archiv firem)

 

Pletená pohodlí


Zima až praští, venku je pod nulou a vaše single kamarádka si konečně bude moct pohovět na ručně pleteném polštáři Merilow ze 100% merino vlny, který je tak příjemný a jemný, že si na něm může pohodlně odpočívat celé odpoledne... Netouží třeba po něčem takovém?

 

Designové dárky - 7
(Foto: Archiv firem)

 

Dárek jako balení


Nic není víc vzrušující než rozbalování vánočních dárků. Co je tentokrát zabalit do stylových, vánočních papírů Calico, které jsou ručně potištěné historickými vzory. Dárky pak budou pod stromečkem přímo zářit a smát se na všechny z dálky.

 

 

Designové dárky - 4
(Foto: Archiv firem)



2 hlasů
Vaše hodnocení