Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Podstoupil 150 plastických zákroků a dnes byste si ho skutečně spletli s Kenem v životní velikosti. Jako kdyby tento mladý muž ani nebyl živý, pokud se samozřejmě nepohne.

DĚSIVÁ POSEDLOST! Justin (33) podstoupil 150 plastik, aby z něj byl Ken!

Živý Ken
zdroj: facebook.com Živý Ken
aktualizováno 28.03.2014, 10:28 | 28.03.2014, 00:00 | tn.cz / tvnoviny.sk / pet

Podstoupil 150 plastických zákroků a dnes byste si ho skutečně spletli s Kenem v životní velikosti. Jako kdyby tento mladý muž ani nebyl živý, pokud se samozřejmě nepohne.

Američan Justin Jedlica se slovenskými kořeny vypadá jako živá panenka. Svět šokoval, ale i fascinoval svým vzhledem. Jeho snem a životním cílem se stala představa, že bude vypadat jako Ken, partner od slavné panenky Barbie. I to se mu to daří. Rodiče  třiatřicetiletého Justina mají slovenské kořeny.

 

Fotogalerie

1 / 3 Otevřít fotogalerii

 

Narodil se a vyrůstal v Bronxu v New Yorku. V tradiční katolický založené rodině se dvěma mladšími bratry a sestrou. "Tím, že jsem byl nejstarší syn, otec se ve mně viděl a měl velké očekávání," popsal své dětství Justin. Jenže on inklinoval k "jemnějším věcem".

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Další solárková maniačka! Vypadá jako živá Barbie
Seznam se s KotaKoti: panenka Barbie jako živá
Fanynka zhubla 50 kilo pro Justina Biebera. Chce být jeho holka!

 

Miloval umění a fascinovala ho takzvaná egyptská krása. Vzorem se pro něj stala královna Nefertiti. Inspiroval ho také život Michaela Jacksona či Andyho Warhola.

 

Rozhodl se, že i on bude slavný. První plastiku absolvoval čtyři dny po dosažení plnoletosti. Nechal si upravit nos. Tak začala jeho cesta za přeměnou v Kena. "Pro mě je to proces očisty," napsal na své oficiální stránce. Média opravdu zaujal, stejně jako jeho kolegyně z Ukrajiny -  živoucí Barbie. 

 

Anketa
Libí se vám živý Ken?
87 hlasů
Ano
1019 hlasů
Ne
Hlasovalo 1106 lidí
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Konflikt živé Barbie a Kena: Hádka kvůli plastikám!

Živá Barbie přitvrzuje a ukazuje už i bradavky. Líbí se vám? Hlasujte!26 hlasů
Vaše hodnocení