Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Bez koledy, kterou na Halloween dělají americké děti, se obejdeme, ale halloweenské žertíky by nám rozhodně měly chybět. I když některé bys asi zažít nechtěla.

DĚSUPLNÝ HALLOWEEN: Tohle bys zažít nechtěla. VIDEO

Děsivý Halloween
zdroj: Thinkstockphotos Děsivý Halloween
aktualizováno 31.10.2013, 09:45 | 31.10.2013, 00:00 | Krásná.cz

Bez koledy, kterou na Halloween dělají americké děti, se obejdeme, ale halloweenské žertíky by nám rozhodně měly chybět. I když některé bys asi zažít nechtěla.

Na Halloween se dělají dva druhy žertíků, některé jsou nevinné a druhé lidi jen vylekají. Těch je většina a podobají se našim aprílovým vtípkům. Pak je tu ale skupina skutečně děsivých vtipů, které si krutě hrají s druhými lidmi. Když se na to díváme, přijde nám to vtipné, ale umíš si představit, že bys byla v kůži nachytaných lidí?Hodně děsivé jsou žerty, kdy se někdo převlékne za známou postavu z hororu, vezme si na obličej známou bílou masku z Výkřiku, brankářskou helmu nebo ti za zády nastartuje motorovou pilu. A pokud to udělá v okamžiku, kdy s partou kamarádek potmě sleduješ horor, infarkt je na cestě.PŘEČTI SI TAKÉ:
Už máte kostým na Halloween? Inspirujte se!
HALLOWEEN: Noc plná kouzel je tady
HALLOWEENSKÝ speciál: děsivé outfity!
Doma.cz píše: SEXY kostým na Halloween, nebojte se odvázat!

Zvířátka a Halloween: Podívejte se, jak vtipně dnes můžete vyparádit svého mazlíčka!


Někteří si se svými žerty dávají opravdu hodně práce, a to je potom škoda nachytat jen přítelkyni doma v obýváku. Naopak. Čím více lidí, tím lépe. Jenomže takové vtípky také pak něco stojí, protože kromě úžasného nápadu potřebuje dotyčný také investovat do techniky. Tento vtípek si přichystal americký raper Tom Mabe.Drsné vtípky nemají jen Američané. Japonci to možná umí ještě lépe, jejich nachytávky bývají skutečně propracované. Tenhle je fakt drsný.A kdybys chtěla někoho nachytat i ty, tenhle týpek nahrál video s deseti nejlepšími kousky, které můžeš udělat.
 5 hlasů
Vaše hodnocení