Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mladá Jazmina si nevystačí jen s obyčejnou rtěnkou jako ostatní dívky a příliš jednoduché by pro ni bylo i malovat na plátno. Místo toho zkombinovala obě záliby, líčení i malbu, a svou techniku zdokonalila natolik, že vám dokáže vykouzlit na rtech...

Dívka namalovala portrét Meghan a Harryho. Na své rty!

Jazmina Daniel
zdroj: Instagram Jazmina Daniel
aktualizováno 16.05.2019, 00:00 | 16.05.2019, 00:00 | Krásná.cz

Mladá Jazmina si nevystačí jen s obyčejnou rtěnkou jako ostatní dívky a příliš jednoduché by pro ni bylo i malovat na plátno. Místo toho zkombinovala obě záliby, líčení i malbu, a svou techniku zdokonalila natolik, že vám dokáže vykouzlit na rtech Harryho Pottera nebo Freddieho Mercuryho!

O šikovné make-up umělkyni Jasmině Daniel už jsme jednou v souvislosti s jejím uměním psali. Dívka se proslavila tím, že dokáže na rty zobrazit v minimalistické velikosti různé obrazce, květiny nebo třeba noční oblohu s hvězdami.

 

Jazmina Daniel
(Foto: Instagram)


Nyní však neotřelá umělkyně zachází ještě dál. Protože se stále zlepšuje, zvládá už na rty zobrazovat i ty nejmenší detaily. Navíc je aktuální a sleduje dění. Nalézá tak inspiraci ve věcech, které právě letí nebo o co se lidé momentálně zajímají.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Chceš být originální v líčení rtů? Tak se nech inspirovat youtuberkou Jazmin Daniel!
Galaxy make-up
Jen líčení, nebo už umění? Fantastický make-up talentované blogerky


Nedávno tak na své rty přemalovala ikonický portrét prince Harryho, jeho manželky Meghan a nejmenšího královského potomka. A trefila se!

 

Jazmina Daniel
(Foto: Instagram)

 

Předtím zase potěšila fanoušky povedeného filmu Bohemian Rhapsody, když si na rty namalovala samotného Freddieho Mercuryho v bílém tílku i s mikrofonem.

 

Jazmina Daniel
(Foto: Instagram)

 

Na své si ale při prohlídce jejího instagramu přijde snad úplně každý. Ať už patříte mezi příznivce klasického filmu Snídaně u Tiffanyho s elegantní Audrey Hepburn, nebo dáváte přednost kouzelníkovi Harrymu Potterovi.

 

Jazmina Daniel
(Foto: Instagram)

 

Jazmina Daniel
(Foto: Instagram)

 

To, že má Jazmina opravdu širokou škálu nejrůznějšího námětů, dokazují i další obrazy na jejích rtech. Jednou se nechá inspirovat slavným barokním obrazem Dívka s perlou, podruhé Disneyho pohádkou o mořské víle. Často výsledek doplní také o ozdoby na nehtech, díky kterým je celé dílo ucelenější.

 

Jazmina Daniel
(Foto: Instagram)

 

Jazmina Daniel
(Foto: Instagram)

 

Na to, co dalšího Jazmina se svými rty dokáže, se podívejte v galerii. Nechte se inspirovat!

 

Fotogalerie

1 / 13 Otevřít fotogalerii0 hlasů
Vaše hodnocení