Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co děláte každé ráno během snídaně? Čtete, koukáte se do telefonu? Mladá umělkyně tráví tento čas úplně jinak. Ke zbytkům jídla a hrnku s kávou dokresluje malé příběhy a sdílí je se svými fanoušky. Podívejte se, co všechno dokáže správné poskládán...

Dívka vytváří kouzelné ilustrace během své ranní kávy

littlecoffeestories
zdroj: Instagram littlecoffeestories
aktualizováno 02.05.2019, 00:00 | 02.05.2019, 00:00 | Krásná.cz

Co děláte každé ráno během snídaně? Čtete, koukáte se do telefonu? Mladá umělkyně tráví tento čas úplně jinak. Ke zbytkům jídla a hrnku s kávou dokresluje malé příběhy a sdílí je se svými fanoušky. Podívejte se, co všechno dokáže správné poskládání různých předmětů a smysl pro detail.

Ilustrátorka Cinzia Bolognesi používá ve své práci černý list papíru. Jednoho dne, když opět začínala svůj den obyčejnou ranní kávou, dostala originální nápad. Při pohledu na zbytky sušenek na černém podkladu k nim začala podvědomě dokreslovat krátké příběhy.

 

littlecoffeestories
(Foto: Instagram)


Od té doby se z toho stal její ranní rituál. Alespoň tedy ve dnech, když ráno nemá úplně naspěch. Vždy si sedne se šálkem kávy a vymýšlí roztomilé ilustrace, které vám okamžitě zlepší náladu. Jsou hravé, barevné a mají v sobě něco, co vám na první pohled učaruje.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Největší chyby, které dělají zamilovaní lidé na INSTAGRAMU! Vyvaruj se jich a zachraň váš vztah
Nemocná dívka dokáže vyčarovat diamanty. Pověsily byste si do pokoje drahokam?
5 cestovatelských profilů na Instagramu, které musíte sledovat


Svůj projekt Cinzia pojmenovala Malé kávové příběhy a na Instagramu je sdílí pod hashtagem littlecoffeestories.

 

littlecoffeestories
(Foto: Instagram)


Ke tvoření používá všechno, co má zrovna po ruce a třeba také to, co právě snídá. Na jejích dílech většinou figuruje rusovlasá dívka, šálek kávy a například donuty, sušenky, croissanty, pusinky, makronky nebo třeba také bageta či ovoce. Autorka je nesmírně kreativní a z těchto obyčejných předmětů dokáže vyčarovat něco neuvěřitelného.

 

littlecoffeestories
(Foto: Instagram)


Nehraje si ale jen s jídlem. Zázraky dokáže také s obyčejnými květy nebo listy, stačí zapojit fantazii a sem tam něco přimalovat.

 

littlecoffeestories
(Foto: Instagram)


Někdy se na jejích ilustracích objeví i další postava nebo je celý minipříběh komplexnější a vypracovanější. Nejspíš záleží na tom, kolik má nadaná ilustrátorka po ránu času a kávové inspirace.

 

littlecoffeestories
(Foto: Instagram)


Co dalšího Cinzia Bolognesi vymyslela se podívejte v galerii.

 

Fotogalerie

1 / 13 Otevřít fotogalerii

 

Je to skvělá ukázka toho, jak se můžete svému koníčku věnovat opravdu denně. Každý, kdo říká, že by něco rád dělal,a le nemá čas, se může tímto příběhem jen inspirovat. Během sndíaně můžete stejně jako Cinzia kreslit, nebo se s appkou trénovat v angličtině, poslouchat motivační podcasty, číst poezii. Každý den tak věnujete nenuceně pár  minut tomu, po čem vaše srdce touží.1 hlasů
Vaše hodnocení