Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Západ slunce, romantické místo a princ, který klečí na jednom koleni a v ruce má prstýnek. Tak si asi většina žen představuje romantickou žádost o ruku. Ale jde to i jinak – nečekaně a tancem! Tito ženichové připravili pro své nastávající zážitek,...

Nejromantičtější žádosti o ruku, které tě dojmou k slzám! VIDEO

Žádost o ruku
zdroj: Thinkstockphotos Žádost o ruku
aktualizováno 13.02.2016, 00:49 | 13.02.2016, 00:49 | mkr

Západ slunce, romantické místo a princ, který klečí na jednom koleni a v ruce má prstýnek. Tak si asi většina žen představuje romantickou žádost o ruku. Ale jde to i jinak – nečekaně a tancem! Tito ženichové připravili pro své nastávající zážitek, na který nikdy nezapomenou!

Bruno Mars nahrál roku 2011 skvělou písničku. Jmenuje se Marry you a její slova vyznívají celkem jasně: „Je krásná noc a my chceme udělat něco bláznivého. Hej bejby, myslím, že si tě chci vzít.“ Stejně jako o něco později: „Tak neříkej ne, ne, ne, ne, ne. Řekni jo, jo, jo, jo, jo. A tak půjdem, jdem jdem jdem jdem. Pokud jsi připravená tak, jako jsem já.“ Ideální písnička k žádosti o ruku, nemyslíte?


Přestože původní myšlenka byla taková, že se jedná o pár, který se v Las Vegas rozhodne zničehonic vzít, do povědomí se dostala spíše díky tomu, že ji spousta lidí použila jako hudbu k flash mob žádostem o ruku.

 

MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT:

VAŠE PŘÍBĚHY: Požádal mě o ruku. Co ale odpovědět, když je vám jen 18?
Dojemné video: Tatínek žádá o ruku spolu se dvěma dcerkami
Romantik vymyslel originální žádost o ruku. Dostal košem!


Co je to flash mob? Je to akce založená na tom, že mezi okolními lidmi, kteří o ničem nevědí, je vmícháno několik (podle velikosti celé akce jich může být více či méně) lidí, kteří jsou spolu domluvení a v určitou chvíli zahájí nějakou společnou neobvyklou aktivitu. Například v Praze se už několik let po sobě v určitý den sejde Staroměstském náměstí hromada nadšenců, kteří mají pod bundami a kabáty schované bublifuky. V sedm hodin začnou vypouštět mýdlové bubliny o sto šest a po 15 minutách se rozejdou, jako by se nechumelilo.


Písnička Marry you se ukázala na neobvyklé žádosti o ruku jako dělaná, většině dívek vhrknou slzy do očí, už když slyší první tóny, protože vědí, co bude následovat. Pokud nejsi z kamene, tak tě tato sbírka dojemných žádostí jistě rozpláče!

 

 

Vartan čekal s žádostí o ruku 7 let. Poté se to rozhodl pojmout ve velkém stylu, najal profesionální tanečníky, aby vytvořil flash mob, který je navíc žádostí o ruku pro někoho jiného. Tania, která je choreografka, mu pomáhala celou akci připravit. Až na konci písničky se dozvěděla, že „pár“, pro který celou žádost připravovala, tvoří pouze najatí herci, a že ona osudová otázka bude položena jí...
 

 

Eliane si myslela, že jdou na letiště vyzvednout rodiče jejího přítele. Přivítali se a už už se měli k odchodu, když se najednou z davu vynořila obyčejně vypadající dívka, udělala hvězdu a začala hrát písnička. Kolem se vytvořil hlouček lidí a až ve chvíli, kdy zpoza roztočených tanečníků vyšel její přítel Jacob, jí bylo jasné, že žádost o ruku je pro ni!


 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vysokoškolačka požádala přítele o ruku během promoce
Žádost o ruku neproběhne vždy ideálně. Skoro nikdy
VÁŠ PŘÍBĚH: Požádal mě o ruku. Ale příšerně!

 

Důkazem, že se podobné romantické gesto dá udělat i v případě, že člověk není milionář a má omezené prostředky, nebo prostě když nechce blokovat vytížené letiště či náměstí a chce si vše užít v komornějším duchu, je žádost o ruku, kterou připravil Isaac pro svou přítelkyni Amy. Zangažoval kolem 60 lidí, příbuzných a přátel, takže vše bylo opravdu osobní, vymysleli choreografii a pak už jen stačilo vyčíhnout ten nejpříhodnější okamžik...

 

 

Co si myslíš ty? Udělala by ti taková žádost o ruku radost? Nebo to máš vysněné úplně jinak? Poděl se s námi!6 hlasů
Vaše hodnocení