Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přepadne vás strach pokaždé, když nasedáte do letadla? A vaše obavy se ještě znásobí ve chvíli, když ucítíte první turbulence? Podobně to má i Emma, hrdinka nové romantické komedie, která byla zfilmovaná na motivy stejnojmenného románu od Sophie K...

KULTURNÍ TIP: Dokážeš udržet tajemství? Příběh o strachu, důvěře a lásce právě v kinech i vaší knihovničce

dokážeš udržet tajemství?
zdroj: Archiv distribuční společnosti dokážeš udržet tajemství?
aktualizováno 03.10.2019, 10:14 | 03.10.2019, 00:00 | Krásná.cz

Přepadne vás strach pokaždé, když nasedáte do letadla? A vaše obavy se ještě znásobí ve chvíli, když ucítíte první turbulence? Podobně to má i Emma, hrdinka nové romantické komedie, která byla zfilmovaná na motivy stejnojmenného románu od Sophie Kinselly. Ta je mimo jiné autorkou známého bestselleru Báječný svět shopaholiků. A je to skvělý tip, který vám prozáří šedé podzimní dny.

Film rozhodně není jen o tom, že se hlavní postava bojí létání, přestože díky tomu nakonec potká svou osudovou lásku. Během hodiny a půl vstoupíte do světa Emmy, dívky, kterou na podpatcích moc často nepotkáte. Naopak si většinou vystačí hlavně s džískou, ráda chodí oblečená ve výrazných a veselých barvách a mnohdy ji uvidíte také s květinou ve vlasech.


Emma je na pohled dívka jako každá jiná. Má práci, bydlí s kamarádkami a chodí s klukem, u kterého si ale vlastně ani není jistá, jestli je do něj ještě zamilovaná. Popravdě ji někdy dost štve. A jako většina dívek má spoustu tajností a výstřelků, které nikdy nikomu neřekla. Nejlepší kamarádka se samozřejmě nepočítá.

 

dokážeš udržet tajemství?
(Foto: Archiv distribuční společnosti)


Když ale nasedne do letadla mířícího z Chicaga domů, tak se všechno změní. V návalu paniky způsobené turbulencemi (a trochu pod vlivem alkoholu) vyklopí všechno, co ji tíží, neznámému muži, který sedí vedle ní. Když přistanou, tak se rozloučí. Emma, která si myslela, že v letadle oba zemřou, doufá, že dotyčného už nikdy nepotká. Vždyť o ní ví úplně všechno!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejkrásnější filmy, na které mrkni s nejlepší kámoškou
Nejvtipnější komedie, které zaženou chmury i depresi
Tipy na spirituální filmy, které vám ukážou nové pohledy na život


Jenže zapracuje zákon schválnosti a z muže z letadla se vyklube Emmin nový šéf. To oba přivede do mnoha komických situací, které vás určitě rozesmějí. Přes rozpačitost a úsměvné zážitky se do sebe postupně zamilovávají a Emma zjišťuje, že by si vlastně nepřála Jacka už nikdy nevidět. Přestože on Emmu díky společné cestě letadlem zná jako své boty, Emmě svá tajemství nesdělí, a to jim bude v lásce bránit. Překonají nakonec všechny překážky a budou spolu? Víc už vám nebudeme prozrazovat, ale můžete to zjistit od 3. října v kinech ve filmu Dokážeš udržet tajemství?

 


Film je oddychový, úsměvný a občas vede i k zamyšlení, o čem vlastně láska a vztahy jsou. Hlavní hrdinka Emma v podání Alexandry Daddario je sympatická, má svůj osobitý styl a je netradičně hezká. Její parťák Tyler Hoechlin alias Jack Harper je sexy a když se usměje, tak roztajete i vy.


Autorka knižní předlohy Sophie Kinsella, vlastním jménem Madeleine Wickhamová, napsala už hodně úspěšných knížek, které byly většinou velmi rychle vyprodané. Nejznámějším dílem je nejspíš zfilmovaný Báječný svět shopahpoliků o Rebecce Bloomwood (Isla Fisherová), která je závislá na nakupování a často jí to komplikuje pracovní, vztahový a celkově osobní život. Pokud jste tento film viděly a líbil se vám, tak je pro vás i romantická komedie Dokážeš udržet tajemství? jasnou volbou.

 

dokážeš udržet tajemství?
(Foto: Archiv distribuční společnosti)

 

 

Jestliže jste milovnice filmových romancí i tlustých knih, které vám zpříjemní nejeden podzimní večer, máme o vás soutěž o pět knížek Dokážeš udržet tajemství?

Stačí správně odpovědět naši soutěžní otázku. Tu posílejte spolu s vaším jménem a poštovní adresou na email soutez@krasna.cz. Do předmětu uveďte heslo KNIHA.

 

Dokážeš udržet tajemství?
(Foto: bontonfilm)

 

Soutěžní otázka zní:

 

Jak se jmenovala vůbec první kniha, kterou Madeleine Wickhamová alias Sophie Kinsella napsala?

 

a) Báječné nakupování v Hollywoodu

b) Dokážete udržet tajemství?

c) The Tennis Party

 

Soutěžit můžete do čtvrtka 10.10. 2019 do 23:59. Z došlých správných odpovědí vybereme pět výherců, jejichž jména zveřejníme na našem webu.

 

 

 

 

 0 hlasů
Vaše hodnocení