Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vítejte u nového seriálu rozhovorů, ve kterém budeme pravidelně představovat nejlepší blogerky z Blog.cz. První z nich je Ellie - pojďte se s ní seznámit!

ELLIE LINHARTOVÁ: Můj sen je motivovat lidi k větší kreativitě

Ellie Linhartová
Ellie Linhartová
aktualizováno 30.06.2014, 16:13 | 30.06.2014, 08:00 | Krasna.cz/sr

Vítejte u nového seriálu rozhovorů, ve kterém budeme pravidelně představovat nejlepší blogerky z Blog.cz. První z nich je Ellie - pojďte se s ní seznámit!

Prozradíš, kolik ti je let a odkud jsi?

 

Ahoj! Je mi devatenáct let, a bydlím v malé vesničce u Českého Brodu. :)

 

Jak by ses našim čtenářkám představila v několika větách?

 

Moje blogová přezdívka, jak víte, je Bonnie Melone. Moje reálné jméno je Eliška Linhartová. Mezi moje záliby patří focení, běhání, kreslení, i jiná kreativní tvorba a samozřejmě blog. Jsem vznětlivá a je pravda, že docela špatně snáším kritiku, i když to je něco, co se stále zlepšuje s tím, jak blog roste. Ráda se nad věcmi zamýšlím do hloubky a řeším problémy a výzvy tím “správným” způsobem. Můj sen je motivovat lidi k větší kreativitě, k ohleduplnosti, k zamyšlení, a ke spoustě dalším věcem. Nesnáším konflikty, takže se snažím se všemi vycházet, ale málokdo chápe mou osobnost, takže to ne vždy vyjde.

 

Máš nějaké motto, které tě vystihuje, nebo vzor, kterému by ses chtěla přiblížit?

 

Vdechuj nadšení, vydechuj úsměv, a dosáhni svého tak, aby cesta za tebou zůstala čistá. To jsem asi nejlépe shrnula to, o co mi jde. Do všeho jít s nadšením, úsměvem, najít vždy důvod jak obohatit každý den, a jednat poctivě s úctou k sobě samé, abych se při otočení nazpět mohla zase usmívat, a ne se stydět za to, jak jsem se vlastně dostala tam, kam jsem chtěla.
Jinak mezi mé blogerské vzory patří třeba Bethany Mota, Chiara Ferragni, Mariannan a spousta dalších.

 

Kdy a proč sis založila svůj blog?

 

Můj první blog jsem si založila asi v jedenácti letech. Zrovna nedávno jsem ho projížděla, a zaznamenávala jsem většinou své zážitky a dojmy z běžných dnů, přidávala jsem spoustu obrázků a všechno jsem kopírovala odjinud. Hlavním cílem byla vždy co nejvyšší návštěvnost a co nejvíce spřátelených blogů. :D Je to vlastně komické. Už ani nevím, kdy se můj blog pomalu začal formovat do aktuální podoby, ale nyní je moje zaměření úplně jiné. Ráda bych, aby se můj blog stále vyvíjel a byl to jeden z nejoblíbenějších lifestyle blogů. :)

 

Ellie Linhartová
(Foto: Archiv blogerky)

 

Kolik času blogu věnuješ a jakou roli ve tvém životě hraje?

 

Poslední dobou se blogu věnuji více, vlastně každý den, ale to je opět jen vlna, než budu mít jinou práci, která mě bude od blogu trošku omezovat, a budu se mu věnovat zase trochu méně. Snad se jednou budu moc blogu věnovat jako části svého zaměstnání, což je vlastně to, co pro mě blog znamená. Je to pro mě zábava, naplnění, a souvisí s ním mnoho mých cílů. Každý by měl jako práci dělat to, co ho baví, a pro mě je to právě psaní. Když se nad tím zamyslím, tak si vlastně myslím, že psaní je to nejlepší, co umím.

 

Co všechno lze na tvém blogu najít a jak moc si na blogu hlídáš své soukromí?

 

Na mém blogu si můžete přečíst spoustu článků v rubrice Motivation, což jsou motivační články, které píšu na základě svých zkušeností, výher i pádů. Dále se hodně zabývám módní tvorbou na polyvore, což je vytváření outfitů. Těchto článků je na mém blogu nejvíce. Jinak na mém blogu je vše, co na každém lifestyle dívčím blogu, takže články o kráse, módě, cvičení, moje vlastní zážitky, fotky i pár rad ohledně randění a tak dále.
Na mém blogu je víc osobních informací než se zdá, ale nemyslím si, že zveřejňuji víc, než je třeba vědět.

 

Jaký tvůj článek z poslední doby se ti podle tebe nejvíc povedl a doporučila bys ho ostatním k přečtení?

 

Doporučila bych právě trošku osobnější článek nazvaný “Vážit si”.  Je opravdu k zamyšlení, jsem na něj pyšná.

 

Čteš ty sama nějaké blogy a jaké blogy se ti nejvíc líbí?

 

Čtu spíše zahraniční blogy, většinou o módě a beauty tipy. Spoustu celebrit si vede blog v podstatě na facebookových profilech, například Victoria Justice nebo Ashley Tisdale, to mě taky velice zajímá.

 

Ellie Linhartová
(Foto: Archiv blogerky)

 

Co ty a kluci - máš teď někoho a jaké typy kluků se ti líbí?

 

Tohle je u mě velice komplikované, ale ano, nyní jsem čerstvě zadaná. Mám ráda chytré, sebevědomé a samozřejmě hezké kluky. Mám slabost pro tmavé oči a zajímavý styl.

 

Co děláš pro to, abys byla krásná, a v čem podle tebe krása spočívá?

 

Jsem hodně velký zastánce názoru, že krása vychází zevnitř. Péče, kosmetika a styl je samozřejmě důležitý faktor, ale smutný, zlý nebo hodně uzavřený člověk se může snažit sebevíc, ale nevychází z něho to, co ze šťastného, dobrého člověka. Pokud nejste spokojeni se svým vzhledem, stoupněte si před zrcadlo, a řekněte si narovinu co je špatně. Potom můžete začít s vylepšováním, ale hlavně je důležité být šťastný. Nejkrásnější je přece žena, která se usmívá.

 

Jaký máš názor na pro-ana blogy?

 

Je to v podstatě podporování nebezpečné nemoci prostřednictvím internetu. Každé malé trochu méně sebevědomé děvče může být ohroženo. Je to hrůza. :(

 

Kde všude kromě Blogu máš účet a které weby nebo appky tě nejvíc baví?

 

Používám pro svou blogovou tvorbu pouze Blog, Polyvore a Facebook.

 

Kdyby sis měla tipnout - myslíš, že budeš mít svůj blog i za 5 let?

 

Určitě! Já doufám, že ho budu mít dokud to půjde. :)

 

Navštivte blog zpovídané blogerky na adrese bonnie-melone.blog.cz nebo sledujte její rubriku na Krasna.cz ZDE.

 

bonnie-melone.blog.cz7 hlasů
Vaše hodnocení