Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Všichni víme, že holky mají odlišný vkus než kluci. Zatímco se něžné pohlaví rádo dívá na romantické filmy, kluci se vyžívají v akčních snímcích, které jsou plné krve a násilí. Našli jsme ale zajímavý kompromis, který by mohl vyhovovat jak tobě, t...

Filmové tipy na příjemný večer ve dvou

Film
zdroj: Thinkstockphotos Film
aktualizováno 15.01.2018, 00:07 | 15.01.2018, 00:07 | DyA

Všichni víme, že holky mají odlišný vkus než kluci. Zatímco se něžné pohlaví rádo dívá na romantické filmy, kluci se vyžívají v akčních snímcích, které jsou plné krve a násilí. Našli jsme ale zajímavý kompromis, který by mohl vyhovovat jak tobě, tak i jemu.

Některé filmy jsou jako stvořené pro romantický večer ve dvou.


DOKONALÁ NEDOKONALOST


Kdo říkal, že romantické filmy nejsou pro kluky? Myslíme si, že Dokonalá nedokonalost dokazuje, že i kluci mají romantickou duši. To potvrzuje i hlavní postava Leo Palamino, kterého ztvárnil Ryan Kwanten. Známý bloger Leo se zamiluje do dívky svých snů v momentě, kdy se vdává. Co v takto patové situaci udělá? To se dozvíš ve filmu.


FAKJŮ PANE UČITELI


Máš za sebou náročný den? Pak si pusť komedii, u které si odpočineš nejen ty, ale i tvůj kluk. Ideálním snímkem je Fakjů pane učiteli. Jak to dopadá, když se Zeki Müller vydává za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu? Už teď ti můžeme prozradit, že se nebude jednat o žádné seriózní vyučování.

 


ROZCHOD


Víme, že název filmu není jako stvořený pro romantický večer, ale uvidíš, že se vám snímek Rozchod zalíbí. Jedná se o dramatickou komedii, plnou zajímavých zápletek a peripetií, které musí hlavní hrdinka Suzanne prožít. Ono totiž vůbec není jednoduché opustit svůj stereotypní život a vrhnout se do nového dobrodružství s novým mužem.


JAK SE ZBAVIT NEVĚSTY


I české filmy můžou být kvalitní a zábavné. Nevěříš? Pak se podívej na snímek Jak se zbavit nevěsty. Tento film tě nejen pobaví, ale také ti dokáže, že ženská pomstychtivost opravdu nezná mezí. I tvůj kluk určitě ocení, že se díváte na film, který se týká vztahů mezi mužem a ženou, které občas nejsou idylické.


ČTĚTE TAKÉ:

Nejkrásnější filmy, na které mrkni s nejlepší kámoškou
Nejlepší filmové tipy pro tebe i tvého kluka
Nejlepší holčičí komedie, které musíš vidět!


TEORIE TYGRA


Pokud chceš vybrat film, ve kterém je hlavním hrdinou muž, pak určitě zvol Teorii tygra. Jan v podání Jiřího Bartošky vás rozesměje a překvapí tím, co na svou partnerku vymyslel. Další z řady filmů, které ti dokážou, že i česká kinematografie dokáže vyplodit skvělé filmy.

 


DIVOKÉ HISTORKY


Šest divokých historek spojuje téma drobných i větších nespravedlností a křivd, kterým se člověk nemůže bránit, nechce-li překročit hranice zákona či dobrých mravů. Tuhle černou komedii by rozhodně měl vidět každý člověk. Není totiž náhodou, že si ji oblíbili lidé na festivalu v Cannes i v Karlových Varech.


EXTÁZE


Chcete se podívat na něco jiného než na romantickou komedii? Pak zvolte snímek Extáze, který byl natočen podle kontroverzní knihy Irvina Welshe Extáze: Tři povídky o chemické lásce. Čeká na tebe zamotaný příběh, který se zabývá euforickými stavy i ničivými pády chemické lásky.1 hlasů
Vaše hodnocení