Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každému z nás se dozajista stalo něco nevysvětlitelného. Něco, nad čem rozum zůstává stát a přeběhne nám po zádech husí kůže.

Proč má smysl věřit na pohádky, anděly a záhady

UFO - ilustrační foto
zdroj: YouTube.com UFO - ilustrační foto
aktualizováno 15.08.2015, 00:39 | 15.08.2015, 00:39 | Anie Songe

Každému z nás se dozajista stalo něco nevysvětlitelného. Něco, nad čem rozum zůstává stát a přeběhne nám po zádech husí kůže.

Jako důkaz, že se to děje všude ve světě, si přečtěte článek Anie z blogu aniesonge.com, která tuší, že na obloze v Thajsku spatřila mimozemské bytosti.

 

Ve 22:00 příjezd. Z bungalovu míříme naštvaní směr resort, když v tom zahlédneme za mraky dvě zelený, poletující světla. Zastavíme, koukáme na ně a nechápeme. Nejdou ze žádný diskotéky, nelétají pravidelně a jsou jen za mraky!

 

Je nám úplně jasný, o co vlastně jde a s jistotou sobě vlastní prohlásíme, že to jsou prostě mimozemšťani a nikdo nás o opaku nepřesvědčí.

 

Miluju tyhle záhady a ráda věřím v nepravděpodobný věci – svět musí být kouzelnej a já ráda věřím. V pohádky.

Věřím v to, že vesmír nám dává přesně to, co potřebujeme či chceme. Věřím, že pokud se něčeho bojím a poprosím andělíčky, ochrání mě a nedovolí, aby se mi něco stalo. Věřím taky v to, že někde v dalekém oceánu žijí mořské víly.

 

anie songe
(Foto: Archiv blogerky)

 

Však taky nikdo nikdy celý oceán neprozkoumal, tak ať se mi nesnaží tvrdit, že neexistují. Věřím i na skřítky, kteří nám schovávají ponožky a taky na ty, kteří žijí na Novém Zélandu v malých, útulných domečcích pod zemí, v těch nejrozkošnějších komůrkách plných světýlek a malých, dřevěných stolečků.
Věřím taky na duchy a jednou jsem opravdu jednoho viděla – bylo to v zimě, někdy po půlnoci.

 

  S Lukášem jsme jeli pro kamaráda na ples a střídali se ve škrabání předního okna u auta, protože venku neuvěřitelně mrzlo. Když jsem byla venku jen já, nahýbala jsem se, že začnu, když v tom jsem viděla 2 metry ode mě postavu – naprosto jasnou, jak kdyby tam opravdu stál.

 

 MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Test: máš magické schopnosti?

Řecký otrok, který za vámi přijde na zavolání

Kdo se chce bát? Tipy na filmy, se kterými prožiješ mrazivý Halloween

 

Byl to starší muž, na sobě měl klobouk a dlouhý, dvouřadý kabát. Polil mě ledový pot, udělalo se mi zle, rychle jsem zalezla do auta a několik minut nemohla mluvit. Doteď to mám naprosto jasně před očima a... prostě tam byl.


Věřím, že všechno špatné je pro něco dobré, a věřím, že každý z nás může změnit svět. Taky věřím, že v hlubokých lesích se ukrývají něžné víly s dlouhými vlasy a květinovými věnečky, tancují na zářivém podloubí fosforeskujících hub – můj děda je viděl a vyprávěl mi o nich před spaním.


Naše sny se nestanou realitou pokud na nich budeme lpět, stanou se realitou, pokud uvěříme, že jsou skutečností. Nepotřebujme ostatní k tomu, aby nám řekli, že dva světélkující objekty nejsou UFO, ale nějaké radary, a stejně tak nepotřebujme fakta z knížek nějakých hlupáků, kteří nám budou tvrdit, že mořský panny neexistují.

 

Anie Songe
(Foto: Archiv blogerky)

 

To, že vašim názorům a snům nevěří vaše okolí, neznamená, že jim nemáte věřit vy sami.


Ve svých hlavách si tvoříme svůj svět, který nám nikdo nemůže vzít, dělejme si ho proto co nejkrásnějším.
 35 hlasů
Vaše hodnocení