Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přestože některé fotky instagramových influencerek se občas zdají být naprosto perfektní, mnohdy to stálo hodně úsilí a následných úprav, aby se takhle povedly. Dobře vyjde tak jedna fotka z několika desítek. Dokazuje to i krásná instagramerka, kt...

Instagramová hvězda se nebojí ukázat, co se skrývá za jejími dokonalými fotkami!

Rianne Meijer
zdroj: Instagram Rianne Meijer
aktualizováno 15.08.2019, 00:00 | 15.08.2019, 00:00 | Krásná.cz

Přestože některé fotky instagramových influencerek se občas zdají být naprosto perfektní, mnohdy to stálo hodně úsilí a následných úprav, aby se takhle povedly. Dobře vyjde tak jedna fotka z několika desítek. Dokazuje to i krásná instagramerka, která se nestydí ukázat i ty méně povedené snímky.

Rianne Meijer je populární bloggerkou, která sklízí obdiv stovky tisíc fanoušků. Když zabrousíte na její Instagram, bude vám připadat, že je od přírody krásná, má skvělou postavu a ještě ke všemu žije bezchybný život, který by jí mohl každý závidět.


Dívka však sama přemýšlela o tom, jak moc se obrázek, který si o sobě vytvoříte na internetu, může od vašeho skutečného způsobu života lišit. A neváhala to sdílet s ostatními. Její Instagram se zaplnil fotkami, kde vedle těch dokonalých sdílí i absolutně nevychytané momentky.

 

Rianne Meijer
(Foto: Instagram)


Tím kráska určitě dodala mnoha dívkám, které ji sledují, odvahu ukázat se tak, jak skutečně vypadají. Také tím poukázala na to, že nemá cenu se srovnávat s Instagramerkami, jejichž fotky byly perfektně nasvícené a vymyšlené pro účel získat co nejvíc lajků.

 

Rianne Meijer
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 úspěšných modelek, které boří standardy krásy a ze své vady na kráse udělaly přednost
Odvrácená strana Instagramu: Pozor na přetvářku a falešnou dokonalost
Nevěř všem fotkám, které na Instagramu sdílejí FITNESS BLOGERKY! Konečně známe pravdu jejich dokonalých postav


Kromě toho Rianne předvedla svůj smysl pro humor. Její dokonalé a nedokonalé fotky umístěné vedle sebe vás zajisté dokážou pobavit. Co stojí za vytvářením jedné fotky? Rozcuchané vlasy, úšklebky, dvojitá brada i mračení se kvůli sluníčku.

 

Na prvním snímku Rianne vždy ukáže do posledního detailu upravenou fotku, na druhém pak její trochu jinou verzi.

 

Rianne Meijer
(Foto: Instagram)

 

Rianne Meijer
(Foto: Instagram)

 

Rianne často pózuje i se svým přítelem nebo pejskem. Na jedné fotce se usmívá a zdálo by se, že se do objektivu dívá i její pes, v realitě ale dlouho trvalo, než jí přestal strkat packu do pusy.

 

Rianne Meijer
(Foto: Instagram)

 

Rianne Meijer
(Foto: Instagram)

 

Přijde vám, že všechny instagramové modelky mají dokonale ploché bříško, zatímco vám se různě skrčí, jakmile si sednete? Nesmutněte! Když se na polohu, ve které sedí, Rianna zrovna nesoustředí, tak vypadá jako úplně normální holka odvedle.

 

Rianne Meijer
(Foto: Instagram)

 

Aby se jí fotka s kamarádkou vydařila, potřebovalo by to mnohem víc příprav než jen přijít a vyfotit je!

 

Rianne Meijer
(Foto: Instagram)

 

Podle Riannina instagramového profilu je dobře poznat, že hezká fotka na instáči je celá jen o vaší pozici, jak si stoupnete a nastavíte se. Jakmile se pak jen trochu pootočíte, výsledek už je úplně jiný a mnohem méně dokonalý. Posuďte samy.

 

Rianne Meijer
(Foto: Instagram)

 

Rianne Meijer
(Foto: Instagram)0 hlasů
Vaše hodnocení