Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Všimly jste si někdy, jak se tváří váš kluk, když ho přemluvíte, aby s vámi šel do obchodního centra? Pravděpodobně neskutečně znuděně, s očima přilepenýma na displeji svého telefonu, kde jakoby hledal záchranu ze svého utrpení. Stránka na Instagr...

Pobavte se: Instagramová stránka sdílí zoufalé a otrávené výrazy mužů na nákupech

muži na nákupech
zdroj: Getty Images muži na nákupech
aktualizováno 27.06.2019, 00:00 | 27.06.2019, 00:00 | Krásná.cz

Všimly jste si někdy, jak se tváří váš kluk, když ho přemluvíte, aby s vámi šel do obchodního centra? Pravděpodobně neskutečně znuděně, s očima přilepenýma na displeji svého telefonu, kde jakoby hledal záchranu ze svého utrpení. Stránka na Instagramu sdílí fotografie těchto chudáků, kterým se podobná věc stala také.

Že kluci nesnášejí nakupování je známá věc. A pokud ho mají rádi, tak to jsou většinou gayové nebo vzácné výjimky. Jak by asi dopadlo, kdyby se udělala kolekce fotek mužů, kteří se nechali do obchodů s oblečením nebo spodním prádlem zatáhnout? Na to se podívejte na instagramový účet @miserable_men, v překladu doslova ubozí muži, která má více než tři sta tisíc sledujících.

 

Ke shlédnutí tu je mnoho fotek mužů, kteří to v nákupních centrech třeba jednoduše zalomili a usnuli. Když nebylo kde, tak si třeba i lehli na podlahu, k nákupnímu košíku nebo mezi figuríny v domnění, že se tam ztratí.

 

muži na nákupech
(Foto: Instagram)


Vidět tu také můžete skupinky mužů, kteří se navzájem sice neznají, ale spojuje je jedna věc. Všichni tu jsou ze stejného důvodu - čekají na to, až si jejich partnerky nakoupí nové věci. 

 

muži na nákupech
(Foto: Instagram)

 

Nacházejí se všude - na sedačkách, zemi, ale i na schodech, když už nikde jinde není místo. Většinou třeba ještě dostanou za úkol hlídat tašky s koupeným oblečením.

 

muži na nákupech
(Foto: Instagram)

 

Ti, kdo už nemohli v nákupních centrech déle vydržet, si jdou klidně stoupnout před ně. 

 

muži na nákupech
(Foto: Instagram)


ČTĚTE TAKÉ:

Mají to lehčí holky nebo kluci v nakupování?
Jak nakupovat bez zbytečného utrácení?
13 rad pro nakupování


Někteří kromě papírových tašek muži často hlídají také kabelku svých drahých poloviček, kterou při tom jednoduše použijí místo polštáře. 

 

muži na nákupech
(Foto: Instagram)

 

Muži na nákupech očividně opravdu trpí a týká se to vššech věkových kategorií. Příště tak raději vezměte na nákup kamarádku, ať se nemusíte dívat na jejich omrzelý výraz, který značí jediné: Nuda!

 

muži na nákupech
(Foto: Instagram)

 

Na další typy mužů v obchodních centrech se můžete podívat v galerii.

 

Fotogalerie

1 / 12 Otevřít fotogalerii0 hlasů
Vaše hodnocení