Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Kina aktuálně válcuje několik letních bijáků, které rozhodně stojí za shlédnutí. Vynechat byste určitě neměla také film Prostě Božská, který mezi řádky reflektuje jednoduchou, ale opravdovou životní pravdu - to, jak vypadá náš svět, začíná u nás v...

Jak být Prostě božská? Tip na skvělý film i SPOKOJENĚJŠÍ a ŠŤASTNĚJŠÍ život

Prostě božská film - 3
zdroj: Instagram Prostě božská film - 3
aktualizováno 02.08.2018, 00:00 | 02.08.2018, 00:00 | Krásná.cz

Kina aktuálně válcuje několik letních bijáků, které rozhodně stojí za shlédnutí. Vynechat byste určitě neměla také film Prostě Božská, který mezi řádky reflektuje jednoduchou, ale opravdovou životní pravdu - to, jak vypadá "náš svět", začíná u nás v hlavě.

Hlavní hrdinka, Renee, je průměrná žena s průměrnou postavou, která si nepřeje nic jiného než být krásná, až se jí to jednoho dne splní. Tedy ne tak docela. Zvnějšku totiž k žádné změně nedojde, ale změní se jedna zásadní věc - její myšlení. Začne vidět krásu, kterou předtím neviděla, naroste jí sebevědomí a spolu s ním se v jejích očích změní také okolní svět. Nikoli však v pravém slova smyslu.

 

Více už neprozradíme, konec konců, na film se můžete zajít podívat třeba se svou kamarádkou do kina. Místo toho vám přinášíme 3 cenné rady, které si od Renee můžete vzít:


1. Mějte se rády takové, jaké jste


Láska k sobě samé se vám vrátí. Tak, jak se vnímáte, a co z vás vyzařuje, to ucítí i ostatní. Ne nadarmo se říká, že skutečná krása vychází zevnitř.

 

Prostě božská film - 4
(Foto: Instagram)


2. Kašlete na to, co si o vás myslí ostatní


Dokud samy sebe budete vnímat jako krásné, je úplně jedno, co si o vás budou myslet ostatní. Na to nezapomínejte. Udělejte si ze svého štěstí prioritu a vykašlete se na to, co si o vás myslí ostatní. Máte chuť tančit? Tančete. Máte chuť zpívat? Zpívejte. Na názoru ostatních (s výjimkou vašich blízkých) zkrátka nesejde. Už jen proto, že mají svých starostí nad hlavu. A věci, které se jich netýkají zkrátka a jednoduše zapomenou dřív, než bysty řekly švec.

 

Prostě božská film - 1
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 kroků k SEBELÁSCE! Miluj sebe i své tělo

Největší kaziči sebevědomí: Co nám nejvíc krade odvahu?

Chybí ti sebevědomí? 7 tipů, jak si víc věřit!


3. Jděte si za svými sny


Za každou cenu si jděte za tím, co v životě milujete. Nenechte se odradit nikým a ničím a věřte, že všechno zvládnete. Zkoušejte věci, kterých se bojíte a měňte svůj život krůček po krůčku. Dokud v sebe budete věřit, podaří se vám všechno, co si jen přejete.0 hlasů
Vaše hodnocení