Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jsi v roli hostitelky a chystáš nezapomenutelný silvestrovský večírek? Pak určitě víš, že mejdan není jenom o dobrém jídle a pití, ale především o drobnostech, které párty dodají ten správný šmrnc. Připravili jsme si pro tebe několik maličkostí, k...

Jak připravit nejlepší SILVESTROVSKÝ MEJDAN?

Silvestrovská oslava
zdroj: Thinkstockphotos Silvestrovská oslava
aktualizováno 28.12.2017, 00:02 | 28.12.2017, 00:02 | DyA

Jsi v roli hostitelky a chystáš nezapomenutelný silvestrovský večírek? Pak určitě víš, že mejdan není jenom o dobrém jídle a pití, ale především o drobnostech, které párty dodají ten správný šmrnc. Připravili jsme si pro tebe několik maličkostí, které by rozhodně na tvé oslavě neměly chybět.

Chutné jídlo a kvalitní pití je základ, bez kterého se žádné mejdlo neobejde. Na co dalšího se zaměřit? 

 

ŠKRABOŠKY SEM, ŠKRABOŠKY TAM
Co si budeme povídat, bez škrabošek to nejde! Radíme ti, abys svůj večírek dekorovala do jedné až třech barev. V těchto barvách vyrob i různorodé škrabošky, které tvé hosty určitě potěší. Navíc ti ručíme za to, že škraboškové fotky se budou na vašich Instagramech jenom a jenom vyjímat. Kromě škrabošek můžeš vyrobit i knírky nebo motýlky na špejlích pro kluky. Věříme, že všichni hosté ocení tvé snažení.

 

Silvestrovský mejdan - 1
(Foto: Pinterest)


BEZ BALÓNKŮ TO NEJDE
Určitě nám dáš za pravdu, že žádný Silvestr se neobejde bez balónků. Pokud chceš, aby balónky neměly funkci pouze dekorační, ale i zábavní, pak je nafoukni héliem. Můžeme ti zaručit, že si s héliem užijete hodně legrace. Také se podívej po balónkách s číslicemi. Rok 2018 je must-have, který nesmí na žádné párty chybět.

 

Silvestrovský mejdan - 2
(Foto: Pinterest)

 

ČTĚTE TAKÉ:

TRENDY PODLE BLOGEREK: V čem oslavit Silvestra?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Chceme s tebou strávit silvestra?
Silvestr pro nezadané: 6 tipů jak si jej bez problému užít

 

Silvestrovský mejdan - 3
(Foto: Pinterest)


UŽ MÁŠ ČEPIČKU?
Všichni víme, že papírové čepičky sice hezky vypadají, ale často padají z hlavy. Máme pro tebe jednoduchou vychytávku, díky které si nošení čepiček zamiluješ. Stačí, když klasickou čepičku zmenšíš a připevníš na čelenku. Čelenku můžeš dozdobit tak, aby vypadala slavnostně a zajímavě. A máš hotovo! Jednoduchá věc, která vypadá naprosto dokonale. Co víc si přát?

 

Silvestrovský mejdan - 4
(Foto: Pinterest)


SVÍČKY A ATMOŠKA

K zimě rozhodně patří svíčky a různá světýlka. Pokud toužíš po nevšedním svícínku, pak si ho vyrob ze skleniček od vína. Skleničku otoč vzhůru nohama a do jejího hrdla vlož vánoční ozdoby. Na druhou stranu polož silnou svíčku, u které budeš mít jistotu, že bude na skleničce pevně sedět. Opět nenáročný návod, který ve finále vypadá velmi zajímavě a především neokoukaně.

 

Silvestrovský mejdan - 5
(Foto: Pinterest)


ZAOSTŘENO NA DETAIL

Každý host jistě ocení, když uvidí, že sis s mejdanem dala práci. Zkus tedy pro každého z nich vytvořit speciální pozvánku, na které bude i časový rozvrh celé akce. Také můžeš vyrobit jmenovky na stůl nebo třeba originální welcome drink. Jak už jsme říkali, nejlépe uděláš, když se mejdan ponese v nějaké barvě. Někteří lidé preferují i tematické večírky. Co takhle ve stylu Velkého Gatsbyho? Nebo si snad raději střihnete karnevalový mejdan?

 

Silvestrovský mejdan - 6
(Foto: Pinterest)0 hlasů
Vaše hodnocení