Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Možná si to ani neuvědomujeme, ale naše maminky jsou naše nejbližší kamarádky a největší opory, které s námi prožívají radosti i smutky. Zkusme jim to oplatit druhou květnovou neděli na Den matek (8.5.). Samozřejmě můžete kdykoliv, ale tento den j...

Jak připravit pro svou maminku ten nejlepší DEN MATEK

Matka a dcera
zdroj: Thinkstockphotos Matka a dcera
aktualizováno 05.05.2016, 00:33 | 05.05.2016, 00:33 | Krásná.cz / DyA

Možná si to ani neuvědomujeme, ale naše maminky jsou naše nejbližší kamarádky a největší opory, které s námi prožívají radosti i smutky. Zkusme jim to oplatit druhou květnovou neděli na Den matek (8.5.). Samozřejmě můžete kdykoliv, ale tento den je přímo stvořený na to, si ho společně užít.

Vyjeďte si na Zámek Loučeň
Co takhle společný výlet na Zámek Loučeň, který se nachází pár kilometrů od města Nymburk. Všechny mamky budou mít vstup zadarmo a bude pro ně přichystaná speciální prohlídka zámku s kuchařkou Aninkou. Pokud bys chtěla mamku překvapit, tak ji můžeš vzít na piknik do zámeckých zahrad. Piknikový koš si můžeš rezervovat v zámecké restauraci nebo si přinést vlastní.

 

Neklasická klasika
Ano, kino je prostě klasika, která nikdy nezklame. V květnu jde do kin film Den matek, který je jako stvořený pro návštěvu s maminkou. Pokud se ti to zdá příliš obyčejné, můžeš si zarezervovat lístky na dámskou jízdu v řetězci kin CineStar. Sice na film nepůjdete v neděli, ale až v úterý 10. května, ale náplastí může být to, že v rámci dámské jízdy pro vás bude připraven welcome drink, doprovodný program a losování o zajímavé ceny.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Dárek ke Dni matek k nakousnutí!
Potěš maminku dárkem ke Dni matek
Den matek se blíží. Jaký dárek vybrat pro maminku?


Prodloužený víkend
Můžete si vyjet na wellness pobyt nebo třeba do termálních lázní v sousedním Slovensku. Například ve Spa hotelu Lanterna připravili ke Dni matek speciální degustační večer. Pokud nemáš velký rozpočet, tak se zkus podívat na různé slevové portály, které nabízejí zajímavé pobyty pro dva za zlomek ceny. Určitě něco najdeš.

 


Společné nákupy

Ve většině obchodních center v Česku bude o druhém květnovém víkendu probíhat speciální akce pro maminky. Třeba pražské Centrum Černý Most poděkuje maminkám speciální slevovou knížkou nebo stylovým focením s nejbližšími. Vybrané obchody budou nabízet až 40% slevy. Toho můžeš využít ty, a něco hezkého mamince koupit. Po nákupech můžeš mamku pozvat na kávu a dort a určitě bude nejspokojenější na světě.


I drobnost potěší

Hmotné dárky jsou skvělé, ale od srdce vyrobený dáreček potěší dvojnásob. Na to vždycky pamatuj! Pokud máš sourozence, tak společně můžete vytvořit originální přáníčko. Stačí, když si vezmete velkou čtvrtku a temperky. Každý si natřete ruku barvu a obtiskněte ji na čtvrtku. Ruce pokládejte tak, aby vytvořily pomyslný květ kytky. Pak už stačí od dlaní nakreslit stonky a přáníčko je na světě. Pokud chceš, aby přání bylo plastické, tak na stonky přilep mašličku.

 

DIY přáníčko ke Dni matek
(Foto: Pinterest)9 hlasů
Vaše hodnocení