Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Blíží se svátek zamilovaných a ty jsi ještě nenašla svou spřízněnou duši? To není důvod k depresím a sebelítosti. Valentýna si můžeš krásně užít i sama.

Jak se zabavit na Valentýna, když jsi sama?

Valentýn
zdroj: Thinkstockphotos Valentýn
aktualizováno 09.02.2016, 00:40 | 09.02.2016, 00:40 | cis

Blíží se svátek zamilovaných a ty jsi ještě nenašla svou spřízněnou duši? To není důvod k depresím a sebelítosti. Valentýna si můžeš krásně užít i sama.

Každá to dobře známe. Najednou všude kolem sebe vidíš zamilované páry, na každém rohu jsou kytice růží a srdíčka. Netrap se tím, že nikoho nemáš. Je jen otázkou času, kdy se tvůj vysněný princ objeví. Valentýna můžeš prožít klidně i sama, protože trávit čas sama se sebou neumí každý a určitě si to užiješ. A když nevíš, co dělat, podívej se na naše tipy.


1. Běž si zacvičit


Dej si pořádně do těla a vyžeň z hlavy myšlenky na samotu. Když jsi naštvaná, tak to určitě zabere. Aktivitou se vyplavují endorfiny, tzv. hormony štěstí a třeba po takové hodině kickboxu se ti nálada stoprocentně zlepší.

 

Anketa
Jak letos prožiješ Valentýna ty?
 


2. Udělej si příjemný večer

 
Kup si sama něco speciálního. Třeba netradiční čokoládu nebo si uvař výbornou večeři a odměň se tím. Po večeři si můžeš pustit nějaký komediální nebo akční film a následně si napustit vanu a užít si příjemnou koupel.

 


3. Vyraz na party nebo ji uspořádej doma


Na Valentýna se pořádají speciální seznamovací party, takže je škoda nějakou nevyužít. Seber svoje nezadané kamarádky nebo kamarády a vyrazte se pobavit do klubu nebo hospody. Třeba se tam také s někým seznámíte. Antivalentýnský večírek můžeš klidně uspořádat i doma a jako dress code můžeš zadat jen černé oblečení.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

DIY: Nejkrásnější valentýnské dekorace
Nešťastná láska škodí zdraví

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: My a Valentýn!


4. Pohlídej svým blízkým děti

 
Jestli máš třeba neteř nebo synovce, tak nabídni jejich rodičům, že je na Valentýna pohlídáš. Rodiče to jistě ocení a tebe zabaví dítě, kterému je svátek zamilovaných naprosto ukradený. Pak už stačí vymyslet program, který dítě bude bavit. Můžeš ho vzít třeba do kina na pohádku, která tě určitě pohladí na duši.

 


5. Vyjeď na výlet


Máš možnost konečně uskutečnit cestu, kterou jsi už dlouho plánovala. Nemusí to být žádný nákladný výlet, ale třeba jen návštěva babičky.

 

Každopádně pamatuj, být sama na Valentýna není žádná tragédie. Naopak jde o mimořádnou příležitost, utřídit si myšlenky a strávit jeden den sama se sebou.6 hlasů
Vaše hodnocení