Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Instagramové profily některých dívek se zdají být dokonalé. To, jak pózují na fotkách sice můžete snadno okoukat, často vám ale vrtá hlavou, proč nemáte tak dokonalý život jako ony. Je to ale ve skutečnosti vždycky tak, jak to vidíte na jejich sní...

Jaký je rozdíl mezi fotkami na Instagramu a realitou? To ukazuje tato modelka!

instagram versus realita
zdroj: Instagram instagram versus realita
aktualizováno 05.09.2019, 00:00 | 05.09.2019, 00:00 | Krásná.cz

Instagramové profily některých dívek se zdají být dokonalé. To, jak pózují na fotkách sice můžete snadno okoukat, často vám ale vrtá hlavou, proč nemáte tak dokonalý život jako ony. Je to ale ve skutečnosti vždycky tak, jak to vidíte na jejich snímcích?

Na fotce všechno vypadá, že to je perfektní – instagramerky mají ukázkově štíhlý pas, umí se usmívat i na sluníčku tak, aby se nekřenily, při jídle nikdy nemají špinavou pusu. V realitě to tak ale vůbec není a dokonce také instagramové hvězdy jsou normální lidské bytosti. Nevěříte?

 

instagram versus realita
(Foto: Instagram)


Dokazuje to instagramový profil @the_truth_is_not_pretty. Jeho zakladatelka se rozhodla postovat většinou dvě fotografie v jednom, přičemž ta vlevo na příspěvku je dokonalá, tak akorát na Instagram, a v pravo ji můžete porovnat s tím, jak asi probíhalo její focení.

 

instagram versus realita
(Foto: Instagram)

 

instagram versus realita
(Foto: Instagram)


Jak lze vidět na fotkách, i instagramovým influencerkám je zima, když se mají fotit ve vodě, a ne vždy mají perfektní lak na nehtech. Normálně se při ranním líčení neusmívají a také ony se často šťouchnou řasenkou do oka. Když jedí a zrovna se nefotí, tak se při tom umí šklebit a omáčka jim občas ukápne na tričko.

 

instagram versus realita
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Instagram versus realita: Ženy z celého světa sdílí nelichotivé fotografie jako důkaz, že sociálním sítím se nedá plně důvěřovat
Hledáš motivaci? Tyhle INSTAGRAMOVÉ ÚČTY tě nakopnou ke CVIČENÍ
Instagramová hvězda se nebojí ukázat, co se skrývá za jejími dokonalými fotkami!


Sem tam jim focení překazí jejich pes, ani se na něj ale nezlobí. Na plážích nevypadají vždy nejvíc sexy, také si umí vzít potápěčské brýle a sedět se skrčeným břichem. Zkrátka realita je jiná než instagramový svět a ne vždy je všechno tak dokonalé, jak byste chtěly. Kdyby to tak ale bylo, tak je to mnohem menší zábava!

 

instagram versus realita
(Foto: Instagram)

 

Na další fotky se můžete podívat v galerii.

 

Fotogalerie

1 / 10 Otevřít fotogalerii1 hlasů
Vaše hodnocení