Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Květen je měsíc lásky a zamilovanosti. Jenže, jak vlastně člověk pozná, že je zamilovaný? Stačí, když se mu daný člověk líbí a je mu s ním dobře? Nebo se zamilovanost odhalí díky motýlkům v břiše? Máme pro tebe patnáct věcí, které zamilovaný člově...

Jsi doopravdy ZAMILOVANÁ? 15 znaků, že v tom lítáš až po uši

Spokojený pár
zdroj: Thinkstockphotos Spokojený pár
aktualizováno 08.05.2018, 00:00 | 08.05.2018, 00:00 | Krásná.cz

Květen je měsíc lásky a zamilovanosti. Jenže, jak vlastně člověk pozná, že je zamilovaný? Stačí, když se mu daný člověk líbí a je mu s ním dobře? Nebo se zamilovanost odhalí díky motýlkům v břiše? Máme pro tebe patnáct věcí, které zamilovaný člověk dělá.

A jak se pozná zamilovanost?


1. Vzpomeneš si na něj několikrát za den
Ráno vstaneš a ihned si na něj vzpomeneš? Během celého dne se tvé myšlenky točí jenom kolem toho, kdy už se konečně uvidíte? Pokud si na dotyčného vzpomeneš nejméně 100x za den, pak je to jasné. Naprosto si získal tvé srdce!


2. Jak ho máš uloženého? 
Nejdříve tam bylo Pavel, po několika týdnech jsi ke jménu přidala srdíčko a dneska ho máš uloženého pod bláznivou přezdívkou. Ano, tak přesně takhle se pozná zamilovanost v 21. století.


3. Prohlížíš si společné fotky
Pokud jsi do daného člověka opravdu zamilovaná, pak s ním máš nespočet společných selfíček. Hádáme, že několikrát za den svůj mobil vytáhneš a při prohlížení společných fotek máš poblbnutý výraz. Trefili jsme se? Vítej ve světě zamilovaných!


4. Komunikuješ s ním ve zkratce

Zamilovanost se projevuje také tak, že jsi s vyvoleným na stejné vlně. Chápete své myšlenkové procesy, takže moc dobře víš, co to znamená, když ti pošle mrkajícího smajlíka nebo třeba symbol berušky. Tohle jsou vaše komunikační vychytávky, kterým ostatní sice nerozumí, ale vy dva moc dobře víte, co znamenají.

 


5. Nevíte, co je to trapné ticho

Je nám jasné, že spolu mluvíte 24/7, ale může se stát, že přijde chvilka ticha. U některých párů znamená ticho trapnou chvíli, během které přemýšlí, jaké téma by měli rozebírat. Vy dva ale moc dobře víte, že ticho je přirozenou součástí vztahu a rozhodně ho nepovažujete za trapnost.


6. Užíváš si nákup dárků

Zatímco jsi u předchozího kluka nevěděla, co mu koupit, u současného máš vánoční dárek vytipovaný už v květnu. Proč tomu tak je? Odpověď je jednoduchá! Znáš ho jako své boty. Moc dobře víš, co si přeje, jaké oblečení se mu líbí a jaké boty lajkoval na Instagramu.


7. Líbí se ti čím dál více
Chemie je nedílnou součástí každého vztahu. Občas se ale stává, že se zamilovaností a láskou se chemie prohlubuje. Nejdříve se ti líbily jeho svaly, později vlasy a dneska šílíš i z jeho ušních lalůčků? Pokud je ti to povědomé, pak tě Amorek zasáhl přímo do srdce.


8. Znáš jeho denní rozpis
Moc dobře víš, kdy jde na fotbal a od kolika hodin mu začíná odpolední vyučování. Zároveň i on ví, jaké jsou tvé denní plány. Pokud jste takto sehraní, pak je jasné, že vás čeká růžová budoucnost plná krásných okamžiků.

 


9. Když s ním mluvíš, změní se ti hlas

Všimla sis toho? Stačí, když na svém telefonu uvidíš jeho jméno, a ihned se ti změní hlas. Někdy jde jenom o nepatrnou změnu intonace, jindy naprosto pozměníš svou mluvu. Je vidět, že zamilovanost dělá s lidmi velké divy!


10. Nestresuješ se budoucností
Nechceš řešit, co bude za pět let, nebo zda spolu doopravdy zestárnete. V současné době se prostě cítíš skvěle, takže se nehodláš stresovat z plánování. Možná je to ale i tím, že ho považuješ za PANA BOŽSKÉHO.


11. Máte společnou písničku
Jasně, možná se to může zdát dětinské, ale každý zamilovaný pár má svou píseň, která vyjadřuje jejich lásku. Pokud takový song máte i vy dva, pak je jasné, jaká písnička bude hrát na vaší svatbě. Už se těšíš?


12. Jeho bolest je i tvá bolest

Přítele vnímáš jako svou součást, takže je logické, že pokud se mu něco nepříjemného stane, pak se to odrazí i na tvé náladě. Jsi stejně zkroušená jako on a možná se i brzy rozbrečíš. Neboj se, společně každý problém zvládnete.

 


13. Vždycky to není perfektní

Žádný vztah není bez mráčků, ale to vy dva moc dobře víte. Jste připraveni na to, že musíte čelit partnerským problémům, a tak se ničeho nezaleknete a za svou lásku kdykoliv bojujete. Pokud vám tato odhodlanost vydrží, pak vás čekají nádherné zítřky.


14. Dokáže ti vytvořit úsměv na rtech
Přesně ví, jak na tebe! Tvůj úsměv miluje a udělal by všechno, aby ho mohl vidět. Stejně tak i ty víš, co se tvému klukovi líbí a jak z něho vydolovat krásný úsměv od ucha k uchu. Smějete se kdykoliv můžete a víte, že smích je nejlepší lék na špatnou náladu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

"Láska je štěstí. Kdo dokáže milovat, je šťastný." Přečti si ty NEJLEPŠÍ CITÁTY O LÁSCE
Existuje osudová láska?
Je to láska na celý život? Otestuj si ho


15. Spontánně mu řekneš "miluji tě"
Je to hloupé, ale občas tohle řekneme jenom proto, že to řekl ten druhý. Pokud se ale nemusíš do ničeho přemlouvat a tato dvě slůvka ti přilítnou na jazyk sama od sebe, pak je to jasné! Jsi doopravdy zamilovaná a my doufáme, že ti to ještě dlouho vydrží!0 hlasů
Vaše hodnocení