Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nemáš přítele a trápí tě to? Nemusí! Užívej si volnosti, dokud to jde. Vztahů si ještě užiješ dostatek.

Jsi sama? Jak si to užít naplno

aktualizováno 26.03.2012, 10:43 | 26.03.2012, 10:11 | tej

Nemáš přítele a trápí tě to? Nemusí! Užívej si volnosti, dokud to jde. Vztahů si ještě užiješ dostatek.

Většina kamarádek už nějakého kluka má, ale na tebe se ještě štěstí neusmálo? Proč mít z toho deprese, když je volnost víc než parádní. Užívej si, dokud to jde. Lepší, než po roce vztahu litovat, že jsi nestihla nic zažít. Na tomto totiž krachuje plno vztahů, které by měly šanci na budoucnost.

 

Párty

 

Chodíš na různé párty a ráda tančíš? Věř, že každému přítelovi by to po chuti nebylo. Samozřejmě ho můžeš brát s sebou, ale jsou místa a chvilky, kam se s klukem prostě nechodí. Navíc, pokud víš, že ho máš poblíž, neužiješ si párty stejně, jako bys tam byla sama. Volnosti si proto užívej, dokud se nemusíš na nikoho ohlížet. Vytáhni kamarádky na diskotéku, oslav narozeniny svého spolužáka. Prostě se odvaž, dokud můžeš.

 

 

Čas s přítelkyněmi

 

Strav většinu volného času s kamarádkami. Pobavte se o holčičích věcech, společně si třeba nalakujte nehty, prostě cokoliv vás napadne. Věř, že až budeš mít vztah, nebudeš mít na kámošky tolik času, tak si je užij, dokud ti v tom nic nebrání.


Výlety

 

Vytáhni kámošky na parádní výlet. Můžete jet v podstatě kamkoliv, pokud nechcete nebo nemůžete jen tak někam odjet, udělejte si výlet po přírodě v okolí domova. S holkama zažiješ nejen spoustu zábavy, ale také se podíváš na nová místa a trocha procházky po čerstvém vzduchu ještě nikoho nezabila. Zajet se můžete podívat i na historické památky nebo jen do obchoďáku, kam se normálně nepodíváte.

 

Hubnutí a diety

 

Nejsi spokojená se svou postavou a přemýšlíš, že začneš cvičit a držet dietu? V tom případě s tím začni ještě v době, kdy jsi sama. Cvičení ti zabere spoustu času a během diety svého přítele moc nenadchneš. Navíc v této době můžeš najít někoho, komu se tvá postava líbí a možná se ti to zdá nepravděpodobné, ale z tvé hubenější verze nemusí být stejně nadšený jako ty.

 

 

Nevinný flirtík

 

Vyzkoušej si nevinné flirtování a zdokonal se v něm. Usměj se, mrkni na něj nebo se jen tak s někým zastav na slovíčko. Vůbec nic z toho být nemusí, ale věř, že v době, kdy budeš mít přítele, ne nevinné flirtování můžeš zapomenout. Určitě by se mu to nelíbilo, a tak si to užij, dokud můžeš.

 

Blbnutí

 

Chceš si občas jen tak zablbnout a klidně ve městě dělat ostudu? Posluž si! Věř, že při zamilování na tyto kravinky nebudeš mít ani pomyšlení. Holky se před klukem snaží chovat dospěle a rozumně, takže takové blbůstky nedělají. Proč bys tedy nemohla teď, když jsi ještě sama?

 

Nezoufej!

 

To, že nemáš kluka, ještě vůbec nemusí být depresivní. Neznamená to, že nejsi dost přitažlivá a už vůbec to neznamená, že tě nikdo nechce. Zamysli se nad tím, proč nikoho nemáš, třeba jsi pro ostatní moc nedostupná, málokdy tě mohou oslovit o samotě nebo navenek působíš, že ještě nikoho nehledáš. Důvodů bývá spoustu, takže neházej flintu do žita a s úsměvem pokračuj dál.
 3 hlasů
Vaše hodnocení