Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Plesy jsou jednou z nejzábavnějších zimních aktivit a byla by škoda se nějakého nezúčastnit. Pokud tě nějaký čeká a nemáš s kým vyrazit, tak nesmutni. My pro takové utrápené single duše, jako jsi ty, máme několik typů, jak z toho ven.

Kde sehnat last minute doprovod na ples?

Ples
zdroj: Thinkstockphotos Ples
aktualizováno 17.02.2016, 00:17 | 17.02.2016, 00:17 | Krásná.cz / cis

Plesy jsou jednou z nejzábavnějších zimních aktivit a byla by škoda se nějakého nezúčastnit. Pokud tě nějaký čeká a nemáš s kým vyrazit, tak nesmutni. My pro takové utrápené single duše, jako jsi ty, máme několik typů, jak z toho ven.

Na tom si vyjít na ples sama není nic trapného. Ovšem horší je situace, když se tam vypravíš s partou kamarádů, ve které jsou všichni zadaní. Určitě si představuješ, že tam budeš celý večer sedět v koutě a cítit se poníženě, že jsi tam sama a nemáš si s kým zatančit. Nicméně to není důvodem, proč účast odmítat a přijít tak o výjimečnou příležitost a třeba se i seznámit.


Požádej o doprovod nějakého kamaráda


Ples je výborná zábava. Kam jinam si můžeš vzít krásné elegantní šaty a vypadat jako princezna? Strávit večer ve skvělé společnosti a prostředí, hodit se do gala a užít si to na sto procent, není jen tvým ideálním programem. Rozhoď sítě po tvých nezadaných kamarádech/kamarádkách, kteří ti jistě vyjdou vstříc a vyrazí si s tebou. Vždyť přeci nezáleží na tom, zda si užiješ večer se svým kamarádem nebo vysněným klukem. Třeba zrovna na plese někoho potkáte oba. Můžete si třeba dělat tzv. wingmana a navzájem si pomoci, vyhlédnout si potencionální „oběti“ a dohodit si je.

 


Nestyď se a vyzkoušej seznamku


Spousta lidí se za seznámení online stydí, ale v dnešní době sociálních sítí, už opravdu není za co. Spousta dnes velmi spokojených párů se seznámila právě tam. Je to totiž snazší než v reálném životě. Jednoduše poznáš, kdo je nezadaný a navíc ti "vyjede" právě ten, který se k tobě hodí nejvíce. Stačí si ve vyhledávači najít tu seznamku, která je vhodná pro tvou věkovou kategorii. Znáš třeba Tinder? Jde sice o velmi povrchní aplikaci do mobilu, jelikož vybírání potencionálního protějšku je založeno hlavně na vzhledu, ale jestli hledáš rychlý doprovod na ples, je vlastně tou nejlepší volbou. Na facebooku zas najdeš různé fanouškovské skupiny milovníků tance, na různých seznamkách jsou často přímo kategorie "vyrazme společně na ples nebo taneční kurz".

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Miluješ retro? Vyzkoušej účesy ve stylu Lídy Baarové
Když bolí duše, bolí celé tělo! Jak uzdravit oboje naráz?
Jak být hvězdou parketu? Sexy tanec na jehlách tě naučí chlap! PARÁDNÍ VIDEO

 

Využij "doprovod na míru"


Nevyšla ani jedna z předchozích možností? Do provod si můžeš dnes dokonce i koupit! Žijeme v době, kdy si můžeme objednat jakoukoli službu: od úklidu i žehlení (když to nemusíš, dej vydělat lidem z agentury lidskasila.cz), dovozu hotového jídla (milujeme damejidlo.cz) nebo kompletního nákupu (místo tahání tašek dáváme vydělat službám rohlik.cz a itesco.cz), až po přenechání úkolů, které se nám nelíbí nebo na které nemáme čas (veškeré pochůzky za vás obstará třeba doruky.cz nebo mikroprace.cz). Dnes si můžeš dokonce sjednat přes agenturu i profesionální doprovod. A ne, nemusíš se děsit, nejde o prostitutku/prostituta. Dnes existuje spousta seriózních agentur (např. mujznamy.cz, kde jsou v nabídce právě i zkušení tanečníci), které jsou plné lidí s dobrým úmyslem, a to nahradit někomu chybějící doprovod na akce. Díky této službě si můžeš užít příjemný večer s někým milým, komunikativním a kdoví, třeba ti, jak se říká, „rozšíří obzory“.

 

Vyzkoušeli jste někdy seznamku nebo agenturu, která vám sežene doprovod? Napište nám své zkušenosti do komentářů.4 hlasů
Vaše hodnocení