Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Teprve osmnáctiletá brunetka Denisa Spergerová se ve čtvrtek 7. února stala během slavnostního galavečera novou Miss Czech Republic pro rok 2019. Když přebírala korunku, překvapivě to proběhlo bez nervozity i slz. Sama se přiznala, že na trému pří...

Kdo je nová Miss Denisa Spergerová?

Miss Czech Republic
zdroj: Profimedia Miss Czech Republic
aktualizováno 12.02.2019, 11:52 | 12.02.2019, 11:52 | Krásná.cz

Teprve osmnáctiletá brunetka Denisa Spergerová se ve čtvrtek 7. února stala během slavnostního galavečera novou Miss Czech Republic pro rok 2019. Když přebírala korunku, překvapivě to proběhlo bez nervozity i slz. Sama se přiznala, že na trému příliš netrpí, zvítězit a slyšet vyvolávat své jméno bylo jednoduše skvělé.

Na ten moment nikdy nezapomene. Dívka s číslem 5 si svého vítězství váží, prohlásila, že se pro ni tento sen stal skutečností. 7. únor pro ni byl dokonce nejdůležitějším dnem v životě. Svůj dík, že celou soutěž zvládla, věnovala matce a poděkovala i ředitelce soutěže Taťáně Makarenko. Cítí, že soutěž jí pomohla trochu dospět.


Denisa přiznala, že je momentálně nezadaná. Může tedy čekat, že ji teď obklopí spousta „lovců Missek“. Ona však jen tak nenaletí, protože přesně ví, co hledá, a to je muž se smyslem pro humor a dobrým vychováním. Důležitá je pro ni také věrnost, protože chce jednou založit rodinu.

 

Denisa Spergerová
(Foto: Profimedia)


V současné chvíli však musí dodělat hlavně maturitu, střední školu dokončí v rodných Českých Budějovicích. V Miss Czech Republic vyhrála kromě ročního užívání auta a bytu v Praze také jazykový kurz v libovolné zemi. Už nyní ale studuje školu s jazykovým zaměřením, a tak si v kurzu nejspíš hlavně ověří své dosavadní znalosti.


Jako správná Miss by chtěla pomáhat, ráda by se proto zapojila do různých charitativních projektů. Ty by se měly týkat především nemocných dětí, starších lidí nebo zvířat. Slabším by chtěla předávat hlavně svou energii a také lásku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

10. ročník Miss Czech Republic má svou vítězku: Luxusní výhru si ale moc neužije

GALERIE: Galavečer Miss Academia

Miss Blog.cz: Soutěž o nejkrásnější blogerku


Slavnostního galavečera, na kterém se kromě vyhlašování vybraly peníze pro předčasně narozené děti, se kromě deseti finalistek, moderátorů, pořadatelů a zpěváků zúčastnilo i mnoho osobností českého showbyznysu. Jednou z nich byla například Nela Slováková, která se ukázala v nádherných poloprůsvitných černých šatech.

 

Nela Slováková
(Foto: Profimedia)

 

V předních řadách publika seděla mimo jiné i nepřehlédnutelná Aneta Vignerová, Miss České republiky pro rok 2009.

 

Aneta Vignerová
(Foto: Profimedia)


V první čtyřce se kromě Denisy umístily ještě Maria Boichenko, Andrea Prchalová a Mirka Pikolová. Publikum však své sympatie projevilo hlasitým výskotem úplně jiným dívkám, a to Kateřině Zálišové a blondýnce Denise Czervoniakové.

 

Miss Czech Republic
(Foto: Profimedia)


Miss Czech Republic 2019 Denisa Spergerová bude dále reprezentovat Česko na Miss World, která proběhne v Thajsku. To pro ni bude skutečná zkouška, co se týče trémy.0 hlasů
Vaše hodnocení