Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Amerikou zacloumal případ osmnáctileté Kaitlyn, která svedla svou teprve čtrnáctiletou kámošku a donutila ji k lesbickým hrátkám. Zní ti to jako nevinné pubertální experimentování? Podle místních zákonů se jedná o sex s nezletilou a osmnáctileté d...

Kdy jsi dost zralá na sex?

sex misionarska
zdroj: Thinkstockphotos sex misionarska
aktualizováno 04.06.2013, 13:54 | 04.06.2013, 13:50 | Krasna.cz/trm

Amerikou zacloumal případ osmnáctileté Kaitlyn, která svedla svou teprve čtrnáctiletou kámošku a donutila ji k lesbickým hrátkám. Zní ti to jako nevinné pubertální experimentování? Podle místních zákonů se jedná o sex s nezletilou a osmnáctileté dívce hrozí až 15 let za mřížemi!

O celém případu se můžeš dočíst v tomto článku. Nás ale napadá otázka – kdy je člověk fyzicky a psychicky dost vyzrálý na sex? Kdy dokáže vnímat, co to je láska, mazlení a milování, a do kdy je jen loutkou v rukách druhého?U nás je pohlavní styk povolený až od patnácti let. Do té doby je člověk pro takové praktiky dle zákona nezpůsobilý. To ale neznamená, že praxe odpovídá předepsané teorii. Mnoho holek i chlapců své poprvé zažijí ještě před patnáctým rokem, pro většinu je běžné zažít aspoň petting a necking, tedy mazlení bez samotného pohlavního styku.

 

Anketa
Měla jsi sex už před patnáctinami?
 


Na podporu Kaitlyn vznikla na sociálních sítích již celá řada skupin, které se jí zastávají. Ať už jde o její spolužáky a kamarády, kteří tvrdí, že mezi dívkami vznikl skutečný cit a nejednalo se o žádné zvrhlé znásilnění, nebo o lidi z celého světa, kteří sice dotyčné dívky osobně neznají, ale zastávají názor, že v jejich lásce by jim nikdo neměl bránit.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jsi připravená na své poprvé?
Kdy se ve světě začíná se sexem?
TEST: Jsi v sexu spíš začátečník?


Kritické i podpůrné hlasy rezonují o to více, že nejde o heterosexuální dvojici, ale o dvě mladé dívky. Konzervativní a puritánští Američané v čele se silně věřícími rodiči postižené dívky volají po přísném potrestání.


Co si o celém případu myslíš ty? Kdy je podle tebe člověk dost starý na sex a lásku?4 hlasů
Vaše hodnocení